Autor Wątek: gdzie tkwi błąd  (Przeczytany 5692 razy)

Michał Ciesielski

  • Gość
gdzie tkwi błąd
« dnia: Czerwiec 23, 2013, 04:24:06 pm »
Witam może się z tym ktoś spotkał kiedy strzelam z klasyka tak powiedzmy pierwsze trzy serie zanim się rozgrzeje strzaly znosi i skupia na lewo od środka  jak nie przestawie celownika to tak przy trzeciej seri zaczynaja padać blisko środka. Jest to troche denerwójące na co zwrócić uwage przy pierwszych strzałach żeby sie tego pozbyć

Wookie

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 92
Odp: gdzie tkwi błąd
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2013, 06:32:17 pm »
Wybacz moją prostotę wypowiedzi.

Rozgrzać się.
Każdy trening czy zawody dobrze jest rozpocząć minimum pięcioma seriami na pięć metrów do pustej maty.

Pozdro

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: gdzie tkwi błąd
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2013, 09:53:10 pm »
Dzięki na tyle to sobie sam odpowiedzialem mi raczej chodzi o sprecyzowanie gdzie i na co zwrucić uwage która ręka plecy barki

Wookie

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 92
Odp: gdzie tkwi błąd
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2013, 12:06:05 pm »
Dzięki na tyle to sobie sam odpowiedzialem mi raczej chodzi o sprecyzowanie gdzie i na co zwrucić uwage która ręka plecy barki

Jeśli jesteś praworęczny zwróć uwagę na:
- zbyt sztywne zwolnienie cięciwy przez prawą dłoń nazywaną cięciwną a precyzyjniej palce;
- postawę, może stoisz pod kątem;
- czy czasem lewa łopatka nie napina się odpowiednio;
- może lecisz lewym barkiem w lewo;
- może ułożenie palców na cięciwie jest inne, spróbuj z różnymi głębokościami chwytu;
- jeżeli strzelisz poprzez otwarcie palców strzały będą po prawej stronie środka;

P.S. Zjawisko lewego grupowania na początku strzelania jest dobrze widoczne na filmikach pokazujących pojedynki, nawet jeden z komentatorów zwrócił na to uwagę podczas olimpiady w Londynie, choć Ci zawodnicy mają serie próbne na bocznych torach.

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: gdzie tkwi błąd
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2013, 09:05:59 pm »
Dzieki sprawdzilem dzis lewą ręke od majdanu otwarłem ją całkowicie i strzały skupiają sie po lewej ale znacznie bliżej środka reszta zależy pewnie od ręki cięciwnej i ramienia sprawdzę to za kilka dni.

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: gdzie tkwi błąd
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 11, 2013, 09:51:01 am »
Tak to stanowczo ręka trzymająca majdan,
-delikatnie spięta i strzały po lewej, brak czystego wyjścia czasem szorują o majdan albo ramie
-rozluźniona strzały w celu czyste wyjście  :D
tajemnica rozwikłana

tymonparasol

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Lakier hybrydowy
Odp: gdzie tkwi błąd
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2013, 03:01:11 pm »
O tak ja tak zawsze robię i mam bardzo dobre wyniki w tym.
białobrzegi noclegi tylko u nas hotel w białobrzegach agroturystka w standardzie hotelu.