Autor Wątek: Klasyczny v Tradycyjny-różnice  (Przeczytany 13926 razy)

N

  • Gość
Odp: Klasyczny v Tradycyjny-różnice
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 21, 2013, 01:00:48 pm »
Cytuj
to jeśli ludek zadał pytanie w sposób "prawidłowy"

Problem w tym że wszyscy myślicie stereotypowo, zapominając że internet jest nie tylko dla pełnoletnich. Z góry zakładacie że osoba pytająca jest dorosła i " przeciętnie inteligentna". Przykład: 13 letni chłopak zobaczył pierwsze zawody z łucznictwie ( przypadkiem), następnie Robin Hooda i już załapał bakcyla ( przynajmniej na gorąco ). Wchodzi do netu, wie tylko że prawdopodobnie to co strzela to łuk i pyta jaki łuk jest dobry i ile kosztuje ( normalne pytanie ). Co słyszy ? Chłopcze najpierw powiedz jakiego typu to ma być łuk, tradycyjny czy inny, następnie odsyłacie do innego działu, bo pytanie w niewłaściwym i co ? Chłopak wraca do Conten Strike ( czy jak ta strzelanka się nazywa ) i już wyprodukowaliście własnymi słowam następnego bezmózgiego wirtuala..

Ale może właśnie dlatego stosunek łuczników, do populacji tego kraju jest tak mały..

Kolego Fanax,

Nie wszyscy są tacy jakimi chcielibyśmy by byli...przez te ponad 6 lat odkąd istnieje to forum przewinęła się przez nie masa ludzi wśród której spory procent stanowili różnej maści "kosmici" tudzież tzw. "dzieci neostrady" ;D uwierz mi że po pytaniu na które już naście razy została udzielona odpowiedź i jest ona do znalezienia w kilka sekund(bo zawierający ją wątek/wątki znajdują się rząd niżej)sam byś się w końcu zirytował...

Bo wychodzi na to że Twój czas który poświęciłeś na to by komuś coś wyjaśnić (z nadzieją że inni jeszcze z tego skorzystają)był stracony...

Poza tym czasem zdarzają się też tacy "indywidualiści" którzy prezentują postawę wybitnie roszczeniową typu " macie mi tu kur... odpowiedzieć", "jestem zielony i czekam na propozycje" itp,itd,etc.
To ja się pytam: komu bardziej powinno zależeć na zdobyciu interesujących informacji- mnie czy takiej osobie ?
Konia można doprowadzić do wodopoju ale napić się musi już sam- jak mówi stare porzekadło ;) łucznictwo jakiegokolwiek rodzaju to nie bezmózga strzelanka komputerowa- tu trzeba cierpliwości, wytrwałości i choć odrobiny wysiłku psycho-fizycznego(wiem to dla niektórych bariera nie do przebycia ale cóż nikt nikogo do niczego nie zmusza)- bez tego nie da rady...łuk nie będzie strzelał sam; dlatego obwinianie forumowiczów o "wyprodukowanie" bezmyślnych wirtuali bo ów młodzian nie ma ochoty nawet kiwnąć palcem;) to trochę zbyt daleko idące uproszczenie...jeśli "bez walki" wrócił do komputera być może po prostu się na łucznika nie nadawał i stałoby się to niezależnie od potraktowania na forum...oraz tego czy ono by istniało czy nie...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2013, 02:06:30 pm wysłana przez N »

TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Odp: Klasyczny v Tradycyjny-różnice
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 21, 2013, 02:36:11 pm »
Ja zgadzam się w pełnie z kolegą N, jeżeli ktoś wiedzę posiada i ma chęć dzielić się nią z innymi na forum to chwała mu za to, jednak pamiętać należy o szanowaniu czasu tej osoby. Po co pisać wyczerpująco x razy na dany temat jak w większości przypadków odpowiedź znaleźć można na pierwszej bądź drugiej stronie. Ponad to ja sam szukając tego co mnie interesuje znalazłem wiele innych interesujących rzeczy. Także zachęcam do szukania bo obok tego co nas interesuje możemy dowiedzieć się bardzo dużo. To forum na prawde jest skarbnicą wiedzy.
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<

Fanax

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • śmierć jak kromka chleba
Odp: Klasyczny v Tradycyjny-różnice
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 21, 2013, 09:24:26 pm »
Ok, ok, to wina rodziców, zachowałem się nie fair próbując wszystko na was zwalić...
Ot taki cios poniżej pasa..Wybaczcie.

Jeszcze jedna rzecz mi się osobiście nie podoba, odsyłanie do "wyszukiwarki". To program, jak jest kiepsko napisany to "kaplica" nikt nic nie znajdzie.. Z ciekawości proponuję wpisać w forumlucznicze.pl takie pojęcia jak: ATA..
człowiek strzela a Pan Bóg wespół z wiatrem strzały nosi..

N

  • Gość
Odp: Klasyczny v Tradycyjny-różnice
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 21, 2013, 09:59:01 pm »
Ok, ok, to wina rodziców, zachowałem się nie fair próbując wszystko na was zwalić...
Ot taki cios poniżej pasa..Wybaczcie.

Jeśli to była ironia to ja odpowiem tak:

kopia z kiepskiej kopii zawsze będzie jedynie jeszcze gorszą kopią a kolejna kopia z tej kopii ... ::)

Jeszcze jedna rzecz mi się osobiście nie podoba, odsyłanie do "wyszukiwarki". To program, jak jest kiepsko napisany to "kaplica" nikt nic nie znajdzie.. Z ciekawości proponuję wpisać w forumlucznicze.pl takie pojęcia jak: ATA..



PS
Proponuję zakończyć tę poza tematyczną i tak naprawdę nic nie wnoszącą wymianę zdań...