Autor Wątek: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013  (Przeczytany 9627 razy)

ZielonOOka;)

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« dnia: Styczeń 10, 2013, 08:40:33 pm »
Dnia 23.02.2013r. na terenie Grodu w Grzybowie k/Wrzesni woj .wielkopolskie odbedą sie zawody łucznicze: w FIELD ARCHERY
Organizator : Drużyna WELESA
Kategorie w których będą klasyfikowani zawodnicy:

1. Łuk Bloczkowy (CU, HU)
2. Łuk Olimpijski
3. Łuk Sportowy (TR-RB, BB)
4. Łuk Tradycyjny (TR-LB, PB-HB)-od 16 lat
5. Łuk Tradycyjny młodzież (TR-LB,TR-RB, PB-HB) -do 15 lat

Zawody odbedą sie na terenie Grodu w Grzybowie , na trasie bedzie rozstawionych 12 mat łuczniczych, na których bedą umieszczone tarcze Fielda o wymiarach 80cm(3) ,60cm(3) ,40cm(3) ,20cm(3), punktacja 1-6 , trase pokonamy dwukrotnie oddajac w sumie 72 strzały, do kazdej tarczy oddajemy po 3 strzaly.

Koszt zawodów:
30zl- dorosli
15zl -młodzież

Gwarantowany gorący posilek ,kawa i herbata

Plan zawodow:

8.00-10.00 - przyjazd zawodnikow
10.00-10.30 - rejestracja zawodników
10.30-10.45 - powitanie zawodników
10.45-11.00 - rozprowadzenie na stanowiska
ok.11.00 --- Rozpoczęcie zawodów
ok.15.30 --- Zakończenie strzelania i posiłek.
ok.16.00 --- Dekoracja zwycięzców i zakończenie zawodów

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Rejestracja zawodników:

http://rejestracja.techmal.com.pl/subpages/view/39

Kontakt:
Michał Gorgoń : 531011170
Bartosz Lewandowski: 692174658
Oraz zawsze niezastąpiony BODZIO.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2013, 11:32:00 am wysłana przez ZielonOOka;) »
Łuk TR-LB;) / Wlkp Weles!

ZielonOOka;)

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2013, 11:14:26 pm »
UWAGA!!!
Zgłoszenia proszę rejestrować do godz. 24.oo dnia 21.II.2013r.
Zawodnicy rejestrujący się po w/w dacie nie będą uwzględnieni w zawodach!!!
Łuk TR-LB;) / Wlkp Weles!

Adam Cymkiewicz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 188
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2013, 09:55:19 pm »
Rejestracja zakończona.

N

  • Gość
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2013, 09:35:30 am »
Wielkie DZIĘKI :

-Organizatorom za trud włożony w organizację
-Naturze za bardzo zimową aurę ;)
-Wszystkim uczestnikom za kolejne spotkanie

Specjalne podziękowania należą się zaś
 
- "Siekierkowskim terapeutom" ;) za ... zakwaszenie mojej przepony  ;D

krzychu4P

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2013, 10:20:05 am »
Warto było jechać przez śnieżne zamiecie i przebijać się przez zasypane drogi ...  ;D
Podziękowania dla organizatorów!!!
Super było spotkać się z przyjaciółmi z całej Polski - szczególnie tych z południowej i północnej części kraju :D
Miałem przyjemność strzelać - a przede wszystkim świetnie się bawić - w wyjątkowej Łuczniczej Grupie Terapeutycznej  ;)

Tradycyjnie zapraszam do mojej galerii:

 
https://picasaweb.google.com/115571906397285528090/TurniejFieldGrzybowo23022013?authuser=0&feat=directlink


pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2013, 12:38:21 pm »
Zawody bardzo fajne i dosyć wymagające. Bardzo przyjemnie strzela się w Grzybowie.

MIŁO byłoby zobaczyć skany tabelek i dokładnie policzone wyniki, pogoda wprowadziła pewien chaos pod koniec zawodów, który spowodował niestety znaczące błędy.
Prosiłbym o sprostowanie sytuacji..
Mimo wszystko na ogólnopolskich zawodach nie powinno być takiej sytuacji.
Pozdrawiam.
zapalony łucznik

Ziemowit Tokarski

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2013, 01:33:46 pm »
Piotrek gratuluję pierwszego miejsca w kategorii łuczków bloczkowych. Jesteś wyśmienitym łucznikiem, masz pewną rękę, niezawodne oko i zacięcie do intensywnego treningu. Już teraz zapraszam do Wrocławia na zawody 3 D Ciebie i wszystkich łuczników z Gryfa. I powiem Ci w "sekrecie" ;) że wielu bloczkowców z Wrocka z podziwem obserwuje Wasze poczynania, organizację, zaangażowanie etc. Ja także. Szacun i respekt :)
Drużynie WELESA uprzejmie dziękuję za trud organizatorski, za możliwość strzelania w wyjątkowo zacnym gronie, za wspaniały trening w wymagających zimowych warunkach, mojemu Rzeźnikowi za godne zakończenie służby ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2013, 01:42:37 pm wysłana przez ZIEMOWIT TOKARSKI »
BEAR CARNAGE 70 #
VIPER PREDATOR MICROTUNE
QAD ULTRA REST HDX
A/C/C PRO HUNTING 300
TRUBALL LOOP MASTER

Marcin Borowski

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 664
  • operator bloczka
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2013, 02:45:43 pm »
Bardzo pozytywnie wspominam te zawody pomimo słabego wyniku.
Organizacja super (można by mieć małe zastrzeżenia ale kto na to patrzy biorąc pod uwagę całokształt), miejsce bardzo ładne, pogoda zaskakująco dobra.
Z minusów to te maty(5 minut strzelania a 20 wyciąganie z nich strzał) no i pogoda w drodze powrotnej - zaspy, zawieje i zamiecie.
No i nie dostałem "dyplomu za uczestnictwo" :(

Na kolejne zawody do Biskupina także z chęcią pojadę  ::)
sorki do Grzybowa  ;D
TRG7 59# / Strother SX1 70#
Axcel Achive/  accutouch + CBE/x41/x31...
Nap Smartrest /Vapor limb driver
BeeStinger microhex 33",15",12"
"czekulatka" insideoutX
Vap V1 400/ X-buster 400/ eclipse 2315
W wolnych chwilach tradycyjny kijek i bambusy z Aliexpres

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2013, 03:25:34 pm »
Piotrek gratuluję pierwszego miejsca w kategorii łuczków bloczkowych. Jesteś wyśmienitym łucznikiem, masz pewną rękę, niezawodne oko i zacięcie do intensywnego treningu. Już teraz zapraszam do Wrocławia na zawody 3 D Ciebie i wszystkich łuczników z Gryfa. I powiem Ci w "sekrecie" ;) że wielu bloczkowców z Wrocka z podziwem obserwuje Wasze poczynania, organizację, zaangażowanie etc. Ja także. Szacun i respekt :)
Drużynie WELESA uprzejmie dziękuję za trud organizatorski, za możliwość strzelania w wyjątkowo zacnym gronie, za wspaniały trening w wymagających zimowych warunkach, mojemu Rzeźnikowi za godne zakończenie służby ;)

Dzięki wielkie, o Tobie mogę napisać to samo. ;D

Niby na wyniki nie powinno się napinać, ale to jest istota każdego sportu i tych całych zmagań w jakich my akurat uczestniczymy.
Poniekąd, każdy kto traktuje łucznictwo jak życiową pasję, chciałby być doceniony, skoro daje z siebie wszystko.
Często przeznaczamy na to masę godzin treningu na tarczy, na bieżni, na siłowni.
Oraz nierzadko niemałe owoce samej pracy.

Cytuję tutaj jedną panią odpowiedzialną za zliczenie wyników:
"Świat zobaczy jaki jesteś zajebisty.."
Osobiście myślę, że można to pokazać na dwa sposoby, zajmując jak najwyższe miejsce na zawodach ogólnopolskich lub organizując same zawody. Tu i tu trzeba się postarać.
Rozumiem, że może być bałagan spowodowany, przez zamiecie śnieżne lub inne czynniki.. nikt nie jest idealny, jesteśmy tylko ludźmi,
..ale, nie można innych obrażać, za to że domagają się swojego trofeum.
Bo, stwierdzenie jakie zacytowałem powyżej nie powinno było mieć miejsca na poważnej imprezie.
Chyba sami organizatorzy chcieliby, aby tak właśnie postrzegana była ich impreza.. (poważnie).

Wobec tego zachęcam do odrobienia zadania domowego, podliczenia wyników i zamieszczenia tabelek (zdjęcia, skany). Dla wglądu publicznego. Raz był czas na poprawne podsumowanie, dla tego domagam się właśnie tego. Za drugim razem na słowo ciężko będzie uwierzyć.

Z chęcią przyjedziemy do Wrocławia. :)

Chciałem podziękować chłopakom, których poznałem, kiedy byłem pierwszy raz w Potachach, którzy, także byli organizatorami tego field-a.
Kultura.. panowie.
Tak trzymać, to zawsze się podoba i imponuje.

Z chęcią będę przyjeżdżał z kolegami do Grzybowa na zawody.
Mam nadzieję, że każdy wyciągnie pewne wnioski na przyszłość z tego zajścia.

« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2013, 03:36:22 pm wysłana przez Piotr Pietraszun »
zapalony łucznik

kapsel115 Michał Gorgoń

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2013, 07:41:48 pm »
Ta pani co zliczała punkty nie była sama ,panowie którzy mieli pomóc zawiedli na całej lini zamiast pomagać poszli strzelać .Tag że miała prawo się pogubić ,w imieniu swoim przepraszam wszystkich uczestników a najbardziej koleżankę i przyrzekam poprawę.

Adam Cymkiewicz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 188
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 24, 2013, 07:47:29 pm »
Czołem.
Pozwolę sobie również kilka słów.
Dziękuje organizatorom za wspaniała imprezę, dziękuję zawsze przychylnej Dyrekcji Grodu Grzybowo za  wspieranie naszej pasji. Dziękuje wszystkim uczestnikom za wspaniały dzień który miałem okazje z wami spędzić.

Do wszystkich uczestników - Kochani podjęcie przez WELES TEAM trudu organizacji zawodów o takim rozmachu, i szczęśliwym doprowadzeniu do ich finału zasługuje na najwyższy podziw.  Jestem przekonany że drobne niedociągnięcia które w trudnych warunkach zdarzają się najlepszym, podczas następnych wspaniałych zawodów się nie zdarzą.

Pozdrawiam Adam


bowman2

  • PBA
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2013, 08:14:00 pm »
Dzięki za świetną zabawę, organizatorom i uczestnikom. Nie myli się tylko ten kto nic nie robi. Ale z każdej pomyłki trzeba wyjść z twarzą dlatego jaknajszybciej podajcie oficjalne poprawione wyniki.  
Pozdrawiam i uszy do góry.
Adam Bisok
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2013, 08:18:24 pm wysłana przez bowman2 »

Darek Barczyk

  • Stowarzyszenie
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 111
    • łowiecki
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2013, 08:23:45 pm »
Noooo   jeśli "drobnym niedociągnięciem" nazywamy ogłaszanie wyników i  rozdawanie nagród przed zliczeniem punktów ostatniego zawodnika. Reakcję ze strony organizatora na protest startującego zawodnika któremu zginęło z tabeli 100 punktów polegającą na wywodzie w typie  " medal ci wyślemy do domu świat się dowie jaki jesteś zajebisty" zwłaszcza na zawodach o " takim rozmachu" to pozostaje tylko gratulować dobrego samopoczucia. Tak trzymać.

Adam Cymkiewicz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 188
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 24, 2013, 09:17:08 pm »
Panie Darku wiem wiem zorganizował pan mnóstwo podobnych imprez i wszystko zawsze było bez niedociągnięć  :-[ Proszę jednak zwrócić uwagę ze byłem na tej imprezie takim samym uczestnikiem jak pan i mam prawo wyrażać swoją subiektywną opinię.
Pozdrawiam

Piotr Kociołek

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • PBA
Odp: FIELD W GRZYBOWIE 23.02.2013
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 24, 2013, 09:24:54 pm »
Na wstępie, podziękowania dla WELESa za wspaniałe, zimowe i wymagające strzelanie. Było śnieżnie i mokro...i momentami nawet wietrznie, przez co warunki i trasa nie były z tych łuczniczo-najłatwiejszych. Dlatego wszystkim którzy mimo to wystrzelali swoje...serdecznie gratuluję.
 
Co do wpadki z punktacją,...to świetnie rozumiem niesmak Piotrka, bo zwykle ci jeszcze słabiej strzelający - zapewniają, że biorą udział wyłącznie dla wesołego towarzystwa i wspaniałej atmosfery, natomiast ci lepsi - oprócz oczywistej, dobrej zabawy przyjeżdżają przede wszystkim by ostro rywalizować na punkty - i ważne jest by organizatorzy i jednym i drugim potrafili zapewnić 100%-ową motywację do przyjazdu i wpłaty wpisowego.
 
Człowiek jednak doskonały nie jest i pomimo szczerych chęci i ciężkiej pracy organizacyjnej - by wszystko wypadło najlepiej, wpadki się zdarzają.
Wypadek jak ten w Grzybowie, nie jest pierwszy i zapewne ostatni...Prawdopodobnie co najmniej kilku z dłużej strzelających zawodników, ma na koncie medale i puchary, które zostały wskutek pomyłek punktowych przyznane dopiero po zawodach, które miały zostać dosłane, a nie zostały, zabrakło dyplomów,...itd. itd.  :).  
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2013, 09:47:19 pm wysłana przez Piotr Kociołek »
Anarchy, Conquest Apex 8