Autor Wątek: HMP 2013 Milówka  (Przeczytany 2252 razy)

Hungry

  • Gość
HMP 2013 Milówka
« dnia: Luty 06, 2013, 03:13:52 pm »
juz nie moge sie doczekać mistrzostw no i spotkania z kolegami cumpundami z całej Polski :)
Cieekawe czy padnie rekord liczby startujących? Kluby rosną w siłę, to powinno wystartować sporo cumpundzistów.
Ale np. w naszym przypadku, liczba zawodników nie przełoży sie bezpośrednio na skład reprezentacji klubu. Z 11 CM z licencjami zawodiczymi wystartuje tylko pięciu, a w kategorii CW z 4 zawodniczek wystartuje tylko jedna. NA tetnich mistrzostwach będie już liczniej :)

Btw. zmianie uległa nazwa klubu. Historyczna była RKS Marymont, w zeszłum roku był to UKS Nowy Marymont, a obecnie "Stowarzyszenie Łuczniczy Marymont" !

Adam Cymkiewicz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 188
Odp: HMP 2013 Milówka
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2013, 08:24:21 pm »
Szalejecie z tymi nazwami :)

Hungry

  • Gość
Odp: HMP 2013 Milówka
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2013, 10:34:23 am »
zmiana spowodowana jest oszukaniem i okradzeniem sekcji łuczniczej przez Prezesa UKS :(
Kasą z naszych punktów wypracowanych przez młodzież wydał nie na cele sekcji, tylko na inne (czyli własne: piłkarzy, sekretarkę, biuro itp.) a faktur za sprzęt dla młodych  nie zapłacił

Adam Cymkiewicz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 188
Odp: HMP 2013 Milówka
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2013, 07:21:09 pm »
No to lipa!! Mam nadzieje że teraz będzie już dobrze.

TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Odp: HMP 2013 Milówka
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2013, 08:48:10 am »
Ja po zawodach jestem zadowolony, nie z mojego wyniku a z organizacji bo trzeba przyznać, że im to wyszło. Z rzeczy które mi się nie podobają to występy tych dziewczyn podczas finałów. Ja rozumiem, można tak uatrakcyjnić zawody ale nie co serię... W pewnym momencie, bodajże podczas finału kobiet wśród bloczków, dziewczyny zaczęły wychodzić jeszcze podczas strzelania, na szczęście nie przeszkodziły bo je ktoś powstrzymał. No i oczywiście występ taneczny Pana Lacha z Panem Madziarem powalił mnie na łopatki. :)
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<

TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Odp: HMP 2013 Milówka
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2013, 09:38:34 am »
Dodam jeszcze, że irytujące i mocno nie fair było zachowanie Pana Lacha podczas pojedynku finałowego Dobrowolski - Adamek, gdy prłniący funkcję spikera Pan Lach starał się usilnie wytrącić z równowagi zawodnika Stelli.
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<