Autor Wątek: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY  (Przeczytany 208611 razy)

Marcin Borowski

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 664
  • operator bloczka
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #195 dnia: Wrzesień 25, 2013, 09:47:15 pm »
Takie małe pytanko Danielu :)
Teraz to 2D czy field przewidziany? Trochę papieru mamy więc przywiozę :)

Dawid przysłał co prawda nie wszystko ale 10 różnych zwierzaków jest :) fieldowe mam na szczęście mały zapasik bo też nie miał wszystkiego... chyba zamiast 60 przysłał 80 ale nie jestem na 100% pewien, za to 3x20 nie ma....
Z tego co mam to na fielda tylko brak 60....
3x20 mam zapasik, 40 zapasik, i chyba 6 80 - ale to tak wielkie tarcze że nie wiem czy do końca życia to zużyje
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2013, 10:25:09 pm wysłana przez Marcin Borowski »
TRG7 59# / Strother SX1 70#
Axcel Achive/  accutouch + CBE/x41/x31...
Nap Smartrest /Vapor limb driver
BeeStinger microhex 33",15",12"
"czekulatka" insideoutX
Vap V1 400/ X-buster 400/ eclipse 2315
W wolnych chwilach tradycyjny kijek i bambusy z Aliexpres

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #196 dnia: Wrzesień 25, 2013, 09:58:59 pm »
Zapomniałbym, tym razem będę prosił o wspomożenie w postaci gotówki, bo będę robił zamówienie lub po prostu tarcz do fielda lub 2d. Pozdr.

No widzisz :) i nie można było po dobroci tak od razu :). tak jak ci mówiłem nikomu po 10zł tyłka nie rozerwie, tarcze zamówisz przykleisz wszyscy je po psują przy dobrej zabawie .... :)


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #197 dnia: Wrzesień 25, 2013, 10:13:09 pm »
Tam gdzie są wydatki.. tam potrzebne są środki.. nie ma innej opcji. :)
zapalony łucznik

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #198 dnia: Wrzesień 26, 2013, 08:59:33 pm »
Marcinie teraz field, a w grudniu 2D. Nie to żebym grymasił, ale 80 to duże krówki i w moich warunkach się nie przydadzą, poza tym inne biorę razem ze zwierzakami.
Łukaszu sytuacja się zmieniła i żeby nie to dalej byłoby jak jest.
Ale najpierw wystrzelamy moje stare tarcze.
Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2013, 09:05:38 pm wysłana przez dany »
Sage 35#

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #199 dnia: Wrzesień 27, 2013, 09:28:39 am »
Marcinie teraz field, a w grudniu 2D. Nie to żebym grymasił, ale 80 to duże krówki i w moich warunkach się nie przydadzą, poza tym inne biorę razem ze zwierzakami.
Łukaszu sytuacja się zmieniła i żeby nie to dalej byłoby jak jest.
Ale najpierw wystrzelamy moje stare tarcze.
Pozdr.

Dany w czym się zmieniła ??

Nic się nie zmieniło :), ceny tarcz są takie same, wszystko jest dokładnie tak samo, tylko różnica polega na tym, że koszty ponosisz SAM i kupujesz tarcze, albo ponosimy je wszyscy :), jedyne co się zmieniło to twoja decyzja odnośnie rozłożenia kosztów nie tylko na swoje barki ale i na innych :).

pzdr. Łukasz
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2013, 09:41:52 am wysłana przez Łukasz »
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Marcin Borowski

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 664
  • operator bloczka
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #200 dnia: Wrzesień 27, 2013, 05:28:51 pm »
Ale jedna 80 może stać, na taką słuszną odległość :)
TRG7 59# / Strother SX1 70#
Axcel Achive/  accutouch + CBE/x41/x31...
Nap Smartrest /Vapor limb driver
BeeStinger microhex 33",15",12"
"czekulatka" insideoutX
Vap V1 400/ X-buster 400/ eclipse 2315
W wolnych chwilach tradycyjny kijek i bambusy z Aliexpres

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #201 dnia: Październik 03, 2013, 12:14:18 am »
Marcinie teraz field, a w grudniu 2D. Nie to żebym grymasił, ale 80 to duże krówki i w moich warunkach się nie przydadzą, poza tym inne biorę razem ze zwierzakami.
Łukaszu sytuacja się zmieniła i żeby nie to dalej byłoby jak jest.
Ale najpierw wystrzelamy moje stare tarcze.
Pozdr.

Dany w czym się zmieniła ??

Nic się nie zmieniło :), ceny tarcz są takie same, wszystko jest dokładnie tak samo, tylko różnica polega na tym, że koszty ponosisz SAM i kupujesz tarcze, albo ponosimy je wszyscy :), jedyne co się zmieniło to twoja decyzja odnośnie rozłożenia kosztów nie tylko na swoje barki ale i na innych :).

pzdr. Łukasz
widzisz Lukaszu, dalej niczego nie widzisz bo nie możesz, ale jak dla mnie swiat sie zmienil, cos mi w zyciu doszlo, przybylo i to co mi teraz napisales jest bez znaczenia. Czasem troche sie zastanow jak cos mowisz.
Ale jedna 80 może stać, na taką słuszną odległość :)
Kuzwa mac jasne Martin.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 12:17:24 am wysłana przez dany »
Sage 35#

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #202 dnia: Październik 03, 2013, 08:18:33 am »
Dany nie musisz tu budować otoczki do okoła :) bo naprawdę mechanizm o którym ci pisze nie zmienił się od czasów kiedy jaskiniowiec wymieniał muszelki na inne dobra :).


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #203 dnia: Październik 08, 2013, 04:24:02 pm »
Się domyśliłem dawno,  :), i wy nie macie się co oburzać :), tak jak pisałem we wcześniejszym wątku mechanizm się nie zmienił i ktoś musi $$$ wyłożyć, nie macie się co oburzać unosić itp, nikt nigdzie nie robi zawodów za darmo powtórzę NIGDZIE, tym bardziej w gronie znajomych bo jednym głupio brać drugim głupio dawać i robi się swego rodzaju problem wewnętrzny i uwierz, że nie tylko u mnie bo i u innych też. Zarówno dla was bo sytuacja was zmusiła do rozłożenia kosztów na innych, a nam wcześniej głupio po prostu na krzywy ryj jechać i korzystać. Jak jest jasna sytuacja że robimy ściepę na pokrycie kosztów to KAŻDY jest fer nikt nie czuje się głupio itp.

Piszesz, że nikt oprócz mnie się tak nie upiera oj uwierz, że prawie każdy się upiera żeby układ był uczciwy i czysty dla wszystkich, zwłaszcza, że imprezy czy to gryfa czy wasza odbywają się praktycznie "we własnym gronie" i są robione w sumie przez nas dla nas.

Nikt nigdzie nie robi nic za free i nic nie jest za free, idziesz do sklepu za rzeczy płacisz, tankujesz auto płacisz, kupujesz rzeczy dla dzieci PŁACISZ, Dany kupuje tarcze też PŁACI, też targa swoje tarcze też za darmo ich nie dostał, musiał zorganizować materiał poświęcić czas, żeby zrobić itp. NIKT nic nie robi za darmo, nawet sponsorzy jak dają kasę to też oczekują w zamian REKLAMY miejsca na banery i tego żeby każdy biegał w ich koszulce.... itp. 

Wszędzie wszystko na świecie nie jest za darmo a wy usilnie chcecie być dobrzy niby FER itp, jeszcze jak byście dokarmiali bezdomnego, albo robili zakupy jakieś staruszce która sama ma z tym problem, ale mówiąc bez ogródek, każdy na zawody do was dojeżdża autem, z łukiem za parę tysięcy, z prowiantem itp, naprawdę nikt kto tam jedzie i wydaje na paliwo jedzenie strzały i łuk nie ma problemu z 10cioma złotymi na pokrycie kosztów imprezy ( choć to i tak symboliczna kwota ), bo osobiście uważam, że mogło by to być i 20zł np na to żeby za resztę wynagrodzić np dzieciom czas jaki się poświęciliście DLA innych dla nas, na organizację zawodów i zabrać je strzelam, na basen, do kina, na lody gdzie kol wiek. I też nie widział bym w tym osobiście nic złego.

Wiem, że zaraz znowu się zacznie, ja po prostu jestem nauczony że nie ma nic za darmo, nawet złodziej ci na ulicy w ryj nie da a darmo, a jak jest to przeważnie jest to dla kogoś problem nawet jak o tym głośno nie mówi. Ale raczej każdy trzeźwo patrzący na świat o tym wie. Ty też nie chodzisz do pracy za FREE bo za coś żyć trzeba, za coś trzeba dzieci nakarmić itp, dziwne, że wszędzie gdzie was to otacza na codzień się z tym godzicie.

Mamy znajomego który nie jest majętny, że tak to delikatnie określę, ALE ma swoje pasje hobby np strzelanie z broni czarno prochowej, i sam wszystko kupuje itp, jak jedziemy na strzelnice ZAWSZE ale to ZAWSZE coś daje do benzyny, a jak nie chcieliśmy brać to mówił bierz bo więcej nie pojadę, gdzie my i tak jedziemy i tak i naprawdę nam tyłka nie rozerwie jak go za free weźmiemy, zawsze sam za wejście na strzelnice płaci choć naprawdę stać nas, żeby go tam zawieźć, zapłacić mu za wejście i odwieźć go do domu, nawet kule/pociski i prochu mu dać jak braknie, dodać mogę, że gość jest tak w porządku, zawsze można na niego liczyć, pomoże ze wszystkim w czym jest w stanie i do tego jest bardzo uczciwy. Teraz zobacz jak to wygląda dla obu stron, on się czuje równy, płaci za siebie, nie czuje się nie swoja, nie jest mu głupio z nami jechać, że jedzie na krzywy ryj, nie myśli potem kurde następnym razem nie pojadę itp. Z drugiej strony jakby w kółko chciał jechać na krzywy ryj na zasadzie, że mu to się należy itp to nas by to mogło z czasem drażnić. Tak jest czysty układ, wy nie chcąc z uporem maniak od nas nic za zawody ( teraz chcecie ) wpędzacie nas, może nie wszystkich ale sporą część w swego rodzaju zakłopotanie, bo po zawodach zamiast jechać do domu było np rozmyślanie w wąskim gronie o tym zagadnieniu, czy dać na siłę kasę następnym razem, czy po prostu kupić 50 tarcz i wrzucić to danemu do auta i uciec :).

Przemyślcie po prostu czy taka forma organizacji pasuje/pasowała wam, i wszystkim, zamiast pisać czy możecie wspomóc nas finansowo czy tarczami w organizacji zawodów, po prostu napiszcie zawody dnia tego i tego wstęp tyle i tyle zł i już. Jasne proste i przejrzyste, bez zbędnych ceregieli, że jeden dał 5zł drugi 10 a trzeci 20zł, a 4 nie dał nic, a 5 dał 3 tarcze, bo znowu jeden myśli kurde dałem 5zł czy to nie za mało, drugi kurde on dał 10zł a ja tylko 5 nie no idę dać jeszcze 5taka, 4 w ogóle buraka przywalił bo nic nie dał i czuje się jak przysłowiowo "krzysiu", więc po co to utrudniać, na siłę na okrętkę, na zasadzie co łaska, bo nawet, ksiądz mówi co łaska nie mniej niż ... :) ??. Najprościej jest napisać wpisowe 10-15zł zbierane na zawodach i TYLE, każdy kowalski Xsiński przychodzi płaci należność i już, nikt nie myśli, nie doszukuje się, kto dał więcej kto mniej, kto nie dał nic itp. Jak idziecie do kina ekipą to nie ma tak że kowalski płaci za bilet 10zł ja 20, ty 15 , Marcin 5zł, a Darek wchodzi na krzywy ryj. Nawet żule u nas pod Netto składają się równo na ten syf co piją a wy na siłę nie wiem po kiego wszystko komplikujecie.

I proszę nie odbierać tego jako jakiegoś ataku personalnego itp, bo nie to jest celem tego i tak długiego wywodu, przemyślcie to po prostu, ćzy nie lepiej ustalić  kwoty i jakiś ogólnych zasad finansowania tej imprezy, żeby obyło się bez zbędnych ceregieli na zasadzie co łaska.... Naprawdę wierzcie czy też nie KAŻDY ma tą dychę...

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #204 dnia: Październik 08, 2013, 05:45:54 pm »
Ja pierd.... To jest forum a nie klub felietonistów
Proponuje zacząć nowy wątek dla FIELD Stargard Szczeciński

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #205 dnia: Październik 08, 2013, 05:47:05 pm »
I tak wszyscy macie racje  :)

tell

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #206 dnia: Październik 09, 2013, 10:39:28 am »
Ja pierd.... To jest forum a nie klub felietonistów
Proponuje zacząć nowy wątek dla FIELD Stargard Szczeciński
Tak, masz racje, przepraszam za wszystkie posty i przyznaję - można było po prostu pisać wiadomości priv. Tym samym usuwam swoje niepotrzebne tutaj posty.
Pozdrawiam,
O.

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #207 dnia: Październik 09, 2013, 11:04:38 am »
No tak teraz zapanował porządek w temacie  8)

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #208 dnia: Październik 13, 2013, 12:39:39 pm »
Było nas czterech, samych bloczkowców, było jeszcze ciepło i słonecznie, fajnie się strzelało, było też ognisko i kiełbaski. Field rozegraliśmy 2x12. Po pierwszej rundzie wygrywał Piotrek i przyjęliśmy jego wynik jako zwycięski. Proszę Piotra o umieszczenie linka ze zdjęciami.

Wyniki łuków z celownikiem:
1. Piotr Pietraszun 144 pkt. x 2 - 15 pp
2. Marcin Borowski 274 pkt. - 12 pp
3. Piotr Marszał 272 pkt. - 9 pp
4. Daniel Gajb 259 pkt. - 7 pp

Klasyfikacja łuków z celownikami po 5-ciu rundach:
1. Marcin Borowski - 54 pp
2. Daniel Gajb - 44 pp
3. Piotr Pietraszun - 30 pp
4. Piotr Marszał
Rafał Rejniak - 21 pp
6. Łukasz Halicki - 15 pp
7. Marcin Lubowski -12 pp
8. Dariusz Gierek - 9 pp
9. Marcin Antoniewicz - 7 pp

Klasyfikacja łuków bez celowników bez zmian.

W grudniu będzie finał rozegrany jako 2D i tam się wszystko rozstrzygnie.
Pozdr.
Sage 35#

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #209 dnia: Październik 29, 2013, 07:44:26 am »
Cześć.
Ogłaszam ostatnia szóstą rundę terenowego łucznictwa na Lotnisku w Stargardzie, która odbędzie się 28 grudnia tj. sobota w formie 2D, pod tytułem "Świąteczne 2D", gdyż okolice świąt to będą. Zawody rozpoczniemy od 9.00, by zostawić czas na ognisko, dyplomy będą za wyniki z całego pucharu i przewidziane są medale z kartofla, selera oraz brukwi ;D
Zapraszam kolegów do grudniowego postrzelania.
Sage 35#