Autor Wątek: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY  (Przeczytany 208746 razy)

Tomek 59

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpień 19, 2013, 11:34:08 pm »
Popieram Łukasza. Zawody czy jakiekolwiek spotkanie łucznicze za FREE jest nieco iluzoryczne w momencie, gdy Daniel sięga do swojej kieszeni. Uważam, że jeśli nie chcesz się zgodzić na symboliczną wręcz "zrzutkę" to wesprzemy Cię w inny sposób. I basta. Dzięki za fajne strzelanie. Myślę, ze następnym razem będę do końca imprezy. Pozdrawiam.

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 20, 2013, 09:03:15 am »
TELL, ja nigdzie nie napisałem, że coś mi się nie podoba, tylko jak Tomek zauważył IDEA za FREE nie jest za FREE tylko za wasze, jak widzisz wszyscy wolą, żeby było za wszystkich, jak już tak MOCNO chcecie być dokładni to NAWET weźcie paragon za tarcze i inne duperele i podzielcie go przez liczbę startujących i takie niech będzie wpisowe, choć myślę, że nikt nie będzie widział problemu jak z tej DYCHY po 2zł zostanie u was w kieszeni na poczet przyszłej imprezy :).

Nikt nic nie ma do formy czy organizacji imprezy, czy też do jej przebiegu i wykonania :). Porównując zawody do Gryfa nie miałem na myśli, że coś jest lepiej albo gorzej, albo że coś chcę zmieniać tu bądź tam, generalnie przebieg i charakter jest w sumie identyczny, sami bierzemy tarczę i idziemy w las je rozkładać potem jakoś tak wspólnie wymyślamy skąd strzelamy i poszło :),  jedyna różnica, że u nas zebrano po dyszce na organizację, co pokryło koszt tarcz i tyle, nikt tu lodów nie nakręcił z tego, bo nie ma na czym .....

Piszesz o tym, że jak wcześniej się umawiamy to, żeby jeden ZABRAŁ tarcze jak będzie jechał, ale zawsze ten ktoś kto miał zabrać tarczę, może NIE DOJECHAĆ, bo np zachorował, auto się zepsuło, albo ktoś rano za przeproszeniem sraczki dostał. Ja to widzę tak jak WSZĘDZIE jest i powinno być, organizator zapewnia np wspomniane wcześniej tarcze, nie wiem drewno na ognisko, kiełbaski, chleb, karty startowe, dyplomy itp, i zbiera za to $$$, tym sposobem można zaplanować wszystko wcześniej, zamówić tarcze, przygotować dyplomy no wszystko. 

A tak jest to o tyle problem, że ja np dzień wcześniej zdecydowałem, że jadę :) i ni w ząb ni w oko, nie było nawet 1% szans na zamówienie tarcz i ich zabranie.

Naprawdę nie macie się co unosić dumą honorem, że ktoś coś chce na siłę w waszej idei zmienić, CAŁA idea jest jak najbardziej akceptowalna dla wszystkich jedynie wszyscy chcą was w jej organizacji odciążyć i tyle :)

Nie wiem z jednej strony gotówki przyjąć nie chcecie ale już tarcze możecie jak i wszelkie inne rzeczy potrzebne do organizacji, no ja tu widzę zbieżność, bo nie widzę specjalnie różnicy czy dam wam np 10zł czy 5 tarcz po 2zł, które to mogli byście zamówić wcześniej a "dychy" od nas to pokryją :), Zamawiacie wtedy TAKIE tarcze jak potrzeba w takich rozmiarach i ilościach jak będzie potrzebne :), tak to wszyscy przywiozą same tarcze na 18m i to z fity :).


Generalnie rozmowy już były przeprowadzone w węższym gronie i skoro przysłowiowa dycha jest ujmą dla was to po prostu dostaniecie obfity zestaw TARCZ wszelkiego rodzaju na co się oficjalnie zgadzacie i tyle :)

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpień 20, 2013, 09:17:22 am »
no to oki :), tak czy siak stanęło na naszym :P


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpień 20, 2013, 01:38:05 pm »
Czyja racja jest bardziej racjejsza niewazne wyszlo jedno i to akurat jest dobre od przyniesienia tarczy nikt nie zbiednieje i tak kazdy kto strzela ma w domu, a wspolnymi silami bylo by nawet 12 tarcz bez powtarzania.
Pozdrwiam M.C.

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #184 dnia: Wrzesień 05, 2013, 09:29:53 am »
Cześć.
Po zawodach Gryfa we wrześniu zapraszam w październiku tj. 12.10.2013 do starej strzelnicy w Stargardzie Szczecińskim, zbiórka o 9.30, rozegramy fielda pt. "Jesienny świst cięciw".
Punktacja 2x 12x 3 strzały z 6-kami.
Będzie to 5-ta przedostatnia rozgrywka pucharowa.
Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2013, 09:59:41 pm wysłana przez dany »
Sage 35#

Marcin Borowski

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 664
  • operator bloczka
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #185 dnia: Wrzesień 07, 2013, 11:22:12 am »
Oczywiście będę :)
TRG7 59# / Strother SX1 70#
Axcel Achive/  accutouch + CBE/x41/x31...
Nap Smartrest /Vapor limb driver
BeeStinger microhex 33",15",12"
"czekulatka" insideoutX
Vap V1 400/ X-buster 400/ eclipse 2315
W wolnych chwilach tradycyjny kijek i bambusy z Aliexpres

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #186 dnia: Wrzesień 07, 2013, 11:30:24 pm »
Cześć.
Po zawodach Gryfa we wrześniu zapraszam w październiku tj. 12.10.2013 do starej strzelnicy w Stargardzie Szczecińskim, zbiórka o 9.30, rozegramy fielda pt. "Jesienne brzdękanie cięciw".
Punktacja 2x 12x 3 strzały z 6-kami.
Będzie to 5-ta przedostatnia rozgrywka pucharowa.
Pozdr.
Jest, że taki który podejmie rękawicę brata Rotgiera? Hę?
Sage 35#

Tomek 59

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #187 dnia: Wrzesień 10, 2013, 10:09:07 am »
Będę. Z własną rękawicą.Pozdrawiam.

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #188 dnia: Wrzesień 10, 2013, 12:06:48 pm »
Więc i swoją zabiore.
Prosil bym tylko jako nieświadomego uraczyc mapka googlowska gdziez jest ta strzelnica

tell

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #189 dnia: Wrzesień 12, 2013, 03:27:53 pm »
"Jesienny świst cięciw"... już wyobrażam sobie, obmyślam projekt dyplomów. I tym sposobem zatoczyliśmy koło, gdyż pierwsze zawody, na które robiłam dyplomy, były właśnie jesienią ubiegłego roku.  Miały tytuł "Jesienna impresja". Ach, ten mój poeta!...  ;)

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #190 dnia: Wrzesień 21, 2013, 11:57:20 pm »
będę.. :)
zapalony łucznik

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #191 dnia: Wrzesień 24, 2013, 09:20:51 pm »
Wiecie taka głupia sprawa jakoś nie skumałem że akurat 12.10. będe na ślubie tak wiec z przykrością odwołuje swoje przybycie na zawody i głupio że drugi raz to robie ale jeszcze nie raz się zmierzymy

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #192 dnia: Wrzesień 24, 2013, 11:52:12 pm »
Wiecie taka głupia sprawa jakoś nie skumałem że akurat 12.10. będe na ślubie tak wiec z przykrością odwołuje swoje przybycie na zawody i głupio że drugi raz to robie ale jeszcze nie raz się zmierzymy
Dobra, rozumiem że czapka Ci wisi ;) Bo bez celownika gramy o nią?
Sage 35#

Marcin Borowski

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 664
  • operator bloczka
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #193 dnia: Wrzesień 25, 2013, 07:55:49 am »
Wiecie taka głupia sprawa jakoś nie skumałem że akurat 12.10. będe na ślubie tak wiec z przykrością odwołuje swoje przybycie na zawody i głupio że drugi raz to robie ale jeszcze nie raz się zmierzymy
Dobra, rozumiem że czapka Ci wisi ;) Bo bez celownika gramy o nią?

W takim razie zdejmę celownik :)
TRG7 59# / Strother SX1 70#
Axcel Achive/  accutouch + CBE/x41/x31...
Nap Smartrest /Vapor limb driver
BeeStinger microhex 33",15",12"
"czekulatka" insideoutX
Vap V1 400/ X-buster 400/ eclipse 2315
W wolnych chwilach tradycyjny kijek i bambusy z Aliexpres

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: STARGARD - LOTNISKO - Małe ZAWODY
« Odpowiedź #194 dnia: Wrzesień 25, 2013, 09:10:00 pm »
Zapomniałbym, tym razem będę prosił o wspomożenie w postaci gotówki, bo będę robił zamówienie lub po prostu tarcz do fielda lub 2d. Pozdr.
Sage 35#