Ankieta

Czy taka forma wypoczynku jest dla Ciebie atrakcyjna

tak
28 (96.6%)
nie
1 (3.4%)

Głosów w sumie: 20

Autor Wątek: Wczasy z łukiem  (Przeczytany 17034 razy)

adamc1

  • Gość
Wczasy z łukiem
« dnia: Marzec 25, 2008, 05:09:08 pm »
Mamy wczasy z koniem, na motorze, pod żaglami itp itd ostatnio Lucjan wymyślił wczasy z łukiem ( w domyśle łucznictwo terenowe i tarczowe)

Mniej więcej założenia ą takie:

czas - 7dni

okres sierpień lub wrzesień

miejcie okolice Jaworza 

Koszt około 500zł od osoby zakwaterowanie i wyżywienie ( łucznicy z rodzinami mile widziani )

Na koniec turnusu zawody 3d uczestników 

W całej tej zabawie oczywiście jest haczyk  tzn musi sie zebrać odpowiednia grupa chętnych
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2008, 08:48:05 am wysłana przez adamc1 »

ReAkToR

  • Gość
Odp: Wczasy z łukiem
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2008, 12:30:01 am »
Rozmawiałem dzisiaj z Lucjanem Sochą z Centrum Łuczniczego z Jaworza koło Bielska-Białej i dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy.
Lucjan z całą swoją ekipą ma w planach zorganizowanie tzw. ?Wakacji z łukiem? na terenie Jaworza (dla tych, co tam nigdy nie byli: czyste powietrze, góry, lasy, strumyki, polany i pieczone barany)
Będzie to okazja na to, aby na własnej skórze przekonać się, co to jest łucznictwo terenowe 2D a przede wszystkim 3D!

Siedmiodniowy pobyt (ze wszystkimi atrakcjami podanymi poniżej) ma kosztować około 500zł. Bez kosztów dojazdu i powrotu...
 
Do dyspozycji łuczników będzie (wliczone w cenę):
?   6 hektarów polany, lasu, potoku i skał, gdzie poustawiane będą sztuczne makiety zwierząt w 3D, tarcze (na 30m, 50m, 70m), tarcze z wizerunkami zwierząt, itd.
?   28  3d sylwetek zwierząt, kilka do kilkunastu mat łuczniczych.
?   Mgr Jarosław Matoga, doświadczony trener łucznictwa, zapalony łucznik i pedagog w jednej osobie, który prowadził będzie codziennie zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz z początkującymi łucznikami.
?   Możliwość strzelania w każdej z możliwych kategorii 3D (łuki tradycyjne, sportowe, olimpijskie, bloczkowe, itd.)
?   Możliwość nieodpłatnej jazdy konnej w schronisku na Błatniej (z instruktorem rzecz jasna).
?   Zakwaterowanie w ośrodku ZHP Jaworze, oraz możliwość nocowania na polu namiotowym (jak kto woli).
?   Całodzienne wyżywienie w stołówce w miejscu zakwaterowania.
?   Dwa razy podczas turnusu ?pieczenie barana?, czyli baran prosto z grilla lub ogniska

Każdy turnus zakończony będzie pełnowymiarowymi zawodami 3D. Wszystkie możliwe kategorie. Dla najlepszych cenne nagrody (im więcej chętnych tym cenniejsze nagrody).

Przez niektórych będzie to oczywiście uznane za reklamę Centrum łuczniczego z Jaworza... ale mi to wisi!!! Taka impreza może przyczynić się do rozpowszechnienia w Polsce łucznictwa 3D a właśnie o to mi i im chodzi!!! Więc nie będę się zrażał negatywnymi uwagami na mój temat...
Ja się na to piszę i polecam wszystkim!

Rosomak

  • Gość
Odp: Wczasy z łukiem
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2008, 07:40:12 am »
Świetny pomysł !!
Ja sie piszę , jeszcze tylko muszę przekonać rodzinkę i pracodawcę :)
>>>------------->

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: Wczasy z łukiem
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2008, 07:38:04 pm »
>Przez niektórych będzie to oczywiście uznane za reklamę Centrum >łuczniczego z Jaworza... ale mi to wisi!!!

I bardzo dobrze! Nie uwazam zeby bylo w takim ogloszeniu cokolwiek zlego, to swietny pomysl. Mam nadzieje, ze znajda sie chetni i ze przyczyni sie to do rozpropagowania lucznictwa.

Sam chetnie wzialbym udzial w takich wczasach.


Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

Wiedzimir

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Wczasy z łukiem
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2008, 06:53:29 pm »
Pomysł Świetny puściłem wieści na stronach  słowiańskich łuczników i bydgoskich łuczników,już są pierwsze odzewy,ja ze swej strony piszę się na to razem z małżonką

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: Wczasy z łukiem
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2008, 06:27:50 pm »
Witam !!!
Bardzo popieram taką inicjatywę i spędzanie w taki sposob czasu!!!
Szkoda że brak kasy chyba mi nie umożliwi wyjazdu z całą rodzinka na taki pobyt.
Ale jak najbardziej polecam wszystkim taką formę spedzenia czasu !!! ;D

Pozdrawiam TOMASZ Z TOMASZOWA MAZ.
Tomasz Kobuszewski

Borschwitz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Wczasy z łukiem
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 29, 2008, 10:22:33 pm »
salve- jestem tak zielonym łucznikiem że bardziej zielonego odcienia zieleni być nie może , ale bardzo chętnie skorzystam z oferty , zawsze będzie miło i pozytywnie spędzony czas, a co za tym idzie mogę podciągnąć swe ogromne braki w łucznictwie ;)

ReAkToR

  • Gość
Odp: Wczasy z łukiem
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 30, 2008, 12:35:53 am »
dodatkowa informacja dla zainteresowanych:

Dla osób towarzyszących nie korzystających z mat łuczniczych koszt takiej formy spędzania czasu to około 300zł.

Jeżeli ktoś nie lubi baranicy to organizator zobowiązał się zapewnić inne smakołyki (słyszałem o pstrągu... ale nie wiem czy z ogniska...).

Pierwszy turnus planowany jest na ostatni tydzień sierpnia.

cała masa szczegółowych informacji w Ogrodzieńcu na 3D!

Lomeanor

  • Gość
Odp: Wczasy z łukiem
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 20, 2008, 05:51:30 pm »
Może ktoś powiedzieć gdzie dokładnie będzie ten obóz (adres, mniej więcej)?
I jeszcze jedno: czy można przyjechać tam z kumplami (jesteśmy poniżej 18-stki) czy potrzebny jest opiekun?
I jedno najważniejsze: czy to się na pewno odbędzie?

ReAkToR

  • Gość
Odp: Wczasy z łukiem
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 21, 2008, 08:37:05 pm »
organizatorem tego wszystkiego o czym pisałem wyżej jest Lucjan Socha z Centrum Łuczniczego w Jaworzu. Z tego co wiem chętnych jest kilkadziesiąt osób. jeszcze dzisiaj skontaktuje się z Lucjanem i w najbliższym czasie dam odpowiedź...

Daro

  • Gość
Odp: Wczasy z łukiem
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 10, 2008, 09:56:13 pm »
salve- jestem tak zielonym łucznikiem że bardziej zielonego odcienia zieleni być nie może , ale bardzo chętnie skorzystam z oferty , zawsze będzie miło i pozytywnie spędzony czas, a co za tym idzie mogę podciągnąć swe ogromne braki w łucznictwie ;)

Saludos!
nie sądzę abyś był bardziej zielony ode mnie  ;) ;D ;D i sam też chetnie z moją ładniejszą połową (zainteresowaną bardziej końmi i pstrągiem) skorzystam z takiej okazji podszkolenia się w łucznictwie  ;D ;D