Autor Wątek: Celownik do Huntera ! Czy , Jak , Po co ......  (Przeczytany 11211 razy)

szarnir

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Celownik do Huntera ! Czy , Jak , Po co ......
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 06, 2012, 10:37:52 pm »
Monsterku miły ! Ja to wszystko znam. Papa Bear to mój wielki idol. Wiem o Nim dużo - od daty urodzenia po numer buta ! To był naprawdę Wielki człowiek , który stworzył podwaliny współczesnego myślistwa łuczniczego. Był wraz z inz Jeninngsem / może być z błędem /  twórcą jednego z pierwszych łuków bloczkowych . Papa Bear to był ktoś !!!! Dla mnie liczą się tylko łuki z Grayling z Michigan te z Florydy to dodatek do Papy ! Jest jeszcze jedna ważna sprawa - mój idol łuczniczy był mentorem mojego idola muzycznego czyli Teda Nugenta , który teraz jest  Wujkiem Nug ! Rock$roll i polowanie - bez drugss i acohol - to dewiza republikanina Teda NUgenta z Tex USA.
Szarnir.

Świstak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 229
Odp: Celownik do Huntera ! Czy , Jak , Po co ......
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 06, 2012, 11:06:33 pm »
Marek, to ty jeszcze nie śpisz;)
Samick Woodsman 50#

Świstak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 229
Odp: Celownik do Huntera ! Czy , Jak , Po co ......
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 06, 2012, 11:08:58 pm »
żeby nie było że nie na temat,próbowałem zainstalować kolimator, ale szlag mnie trafił przy próbie ustawiania, i zostało po staremu.
Samick Woodsman 50#

szarnir

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Celownik do Huntera ! Czy , Jak , Po co ......
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 07, 2012, 11:12:43 am »
Stefciu !
Pani Jola wyjechała do koleżanki do Anglii na ponoworoczne spotkanie w związku z tym , że byłem na sylwestra tylko w męskim , myśliwsko- łuczniczym gronie. Było MOCNO !. Z tym twoim kolimatorem , myślę że dałeś gdzieś d.....py przy montowaniu tego wszystkiego. Idzie zrobić !
szarnir.

Świstak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 229
Odp: Celownik do Huntera ! Czy , Jak , Po co ......
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 07, 2012, 11:33:30 am »
Prawdopodobnie masz rację, ale odpuściłem,nie chce mi się kombinować, ręka sprawna,troszkę się rozstrzelać, i niech zostanie jak jest, inny klimat,wiesz co mam na myśli.Pozdrawiam i lecę do Tesco.
Samick Woodsman 50#

szarnir

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Celownik do Huntera ! Czy , Jak , Po co ......
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 07, 2012, 02:01:46 pm »
Stefciu. Masz rację , nie wiem do końca o co chodzi ale masz!!!.
Ciężko Stefciu , ciężko,.