Autor Wątek: Atak spamerów  (Przeczytany 15009 razy)

Piotr Kociołek

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • PBA
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 01, 2012, 08:54:15 pm »
No to mamy już ten 2012-ty rok. Z tej okazji wszystkim kolegom po łuku i strzale...same najlepsze życzenia...spełnienia w bieżącym roku wszystkich łuczniczych marzeń, ...perfekcyjnej powtarzalności, sportowcom - wysokich wyników na tarczach i figurkach, sprzętowcom - nowych, szpanerskich gadżetów ;)...a traperom i myśliwym,...wielu niezapomnianych przeżyć na łonie natury...
Anarchy, Conquest Apex 8

sas

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 66
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 02, 2012, 09:57:28 am »
Poza pierwszym postem w tym wątku reszta jest nie na temat.... To co z tym moderowaniem ? :)

staphylococcus

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 07, 2012, 09:35:36 am »
Kochani nie dorabiajmy od razu teorii. Spamerzy są i będą. Podziękujmy Adminowi za jego pracę i życzmy spokojnego aczkolwiek konstruktywnego Nowego Roku
Wyrzutnie:
Hoyt contender elite, sureloc + viper
mathews Z7 Extreme Axcel Armotech-HD

Monster

  • Gość
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 10, 2012, 08:38:26 pm »
Atak spamerów na Forum Łucznicze miał miejsce w ostatnich dniach grudnia 2011, ten wątek powstał 30 grudnia 2011.

Ciekawostka - podobny atak spamerów na forum www.bowhunting.pl miał miejsce wkrótce, w styczniu 2012. Zmusiło to dnia 20 stycznia 2012 Admina tamtejszego forum do zmian w rejestracji, co znacząco utrudniło rozmowy dla nowych użytkowników.
http://forum.bowhunting.pl/viewtopic.php?f=18&t=66

Zaraz, zaraz... a przecież nie tak dawno powstało jeszcze trzecie forum związane z łucznictwem (przede wszystkim 3D, choć podobno i dotyczy innych tematów)... a tam akurat... hmmmm... dziwnym trafem...  nie było problemów ze spamem... Zaprawdę, ciekawy to zbieg okoliczności...

P.S. I jeszcze zwróciłem uwagę na daty w tej arcyciekawej, pełnej dyplomatycji i starannie wyreżyserowanej kurtuazji rozmowie... :
http://forum.bowhunting.pl/viewtopic.php?f=16&t=26
Zastanawiające...

Karkasonne

  • PBA
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 10, 2012, 10:08:26 pm »
Jak nic spisek Reptilian. A tak poważnie, to forum bowhunter.pl też było przez chwilę wyłączone gdy próbowałem ostatnio wchodzić, ale prędko powróciło i nie zastanawiałem się już nad tym.

Monster

  • Gość
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 10, 2012, 10:30:33 pm »
Znasz parę języków, to i znasz tę łacińską sentencję:
cui bono?
To w sprawie "spisku Reptilian" ;)

To forum o którym mówisz nigdy nie było zamknięte na dłużej - tylko pewnie ciągle zmieniano scenografię - a to pan K. z łukiem i broadheadami, a to pan K. z plecakiem i lornetką, a teraz jakiś zamaskowany chwali się pozersko wdziankiem snow camo. Też mam podobne (Hillmana) ale się nie wygłupiam.

Monster

  • Gość
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 10, 2012, 11:20:36 pm »
O proszę, zajrzałem tam, a już jest nowa scenografia. Kolejne wcielenie "bowhuntera" z tej humorystycznej strony:


Ciekawe, co to za łuk  ;D
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2012, 12:06:00 am wysłana przez Monster »

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 10, 2012, 11:23:21 pm »
Niestety ten atak trwa. Dziennie jest próba założenia okolo 50! spamerskich kont. Teraz rejestracja jest na zasadzie ręcznego zatwierdzania przeze mnie. Inaczej to forum nie mogłoby działać:( Jak przypadkiem odrzucę czyś adres proszę napisać na adres cypher (na) home.pl. Przepraszam za utrudnienia.

Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

Adam Cymkiewicz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 188
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 12, 2012, 02:04:05 am »
U nas nie ma ataku spamerów z prostego powodu, nikt nie jest w stanie zarejestrować się bez akceptacji administratora.
Niezarejestrowany nie może pisać na forum.
Poza tym Forum Łucznicze działa od lat a nasze od dni.
Pozdrawiam

Monster

  • Gość
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 12, 2012, 03:00:22 am »
U nas nie ma ataku spamerów z prostego powodu, nikt nie jest w stanie zarejestrować się bez akceptacji administratora.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cenzura_w_Polskiej_Rzeczypospolitej_Ludowej

Adam Cymkiewicz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 188
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 12, 2012, 10:27:51 am »
Hmm czy Ty wpuszczasz do swojego domu wszystkich, a może masz zamki w drzwiach ?
Czy do Ciebie w pracy może wejść każdy w każdej chwili, a może jest jakaś recepcja, ochrona na bramie głównej ?
Czy Ty wszystkich na świecie kochasz i jesteś absolutnie tolerancyjny ?
Czy na Twoje forum mogą rejestrować się wszyscy ?
Takich "CZY" można wypisać jeszcze mnóstwo, jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiesz "tak" mając do wyboru tylko dwie odpowiedzi "tak" lub "nie" to ... .

Monster

  • Gość
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 12, 2012, 12:29:17 pm »
Hmm czy Ty wpuszczasz do swojego domu wszystkich, a może masz zamki w drzwiach ?

 Tylko forum dyskusyjne widoczne jedynie dla osób wybranych można porównać do prywatnego domu. Lecz forum widoczne dla wszystkich staje się przestrzenią publiczną. Selekcja informacji wg niejasnych kryteriów na takim forum staje się cenzurą, a selekcja osób nie za złamanie zasad, lecz wg widzimisię admina - cenzurą prewencyjną rodem prosto z PRL. Wszelkie porównania do smutnych panów z ulicy Mysiej są wtedy jak najbardziej na miejscu.

Czy do Ciebie w pracy może wejść każdy w każdej chwili, a może jest jakaś recepcja, ochrona na bramie głównej ?

W moim miejscu pracy nie ma selekcji "na bramce" typu - nie podoba mi się twój nos - to zdechniesz na schodach, a twój podoba - to cię będziemy leczyć. Są jasno wytyczone zasady i każdy kto je spełnia ma prawo do skorzystania z usługi na jednakowych prawach, bez widzimisię żadnego selekcjonera na bramce lub... kolejowej rampie... 

Czy Ty wszystkich na świecie kochasz i jesteś absolutnie tolerancyjny ?
Czy na Twoje forum mogą rejestrować się wszyscy ?

Swojego forum nie założyłem. Nigdy dotąd nie szantażowałem Admina żadnego forum, że jak nie usunie jakiegoś niewygodnego dla mnie użytkownika, to... (tu lista restrykcji). Wie pan kto tak robił? Mam przypomnieć?

Adam Cymkiewicz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 188
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 12, 2012, 12:42:31 pm »
Na forum bowhunter.pl obowiązuje regulamin w którym są jasno określone zasady.
Przypominam że mówimy o ataku spamerów, wyrywanie fragmentów z wypowiedzi  jest manipulacją, przypomnieć Panu kilku mistrzów manipulacji.

Cytuj
U nas nie ma ataku spamerów z prostego powodu, nikt nie jest w stanie zarejestrować się bez akceptacji administratora.
Niezarejestrowany nie może pisać na forum.
Poza tym Forum Łucznicze działa od lat a nasze od dni.
Pozdrawiam

Moja cytowana powyżej wypowiedź jest oświadczeniem, a nie próbą dyskusji z kimkolwiek.

Monster

  • Gość
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 12, 2012, 01:32:58 pm »
Na forum bowhunter.pl obowiązuje regulamin w którym są jasno określone zasady.

"Zasada" że o rejestracji decyduje admin na podstawie swego widzimisię jest kpiną z zasad. Zresztą pan jako członek zarządu już zasłynął z ostentacyjnego łamania regulaminu pewnej organizacji, więc radzę więcej o regulaminach nie wspominać, bo to w waszym przypadku nic nie znaczy.

przypomnieć Panu kilku mistrzów manipulacji.

Nie trzeba, poznałem jednego. I tak mimochodem wspomnę, że choć łucznictwo terenowe mnie osobiście nie interesuje - to cieszę się, że pewna manipulacja nie wydała zatrutych owoców. Medale z buraka będą miały piękny kolor. 

Adam Cymkiewicz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 188
Odp: Atak spamerów
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 12, 2012, 01:34:33 pm »
Gorycz która się z Pana wylewa wymaga ogromnego współczucia.
Życzę wielu sukcesów które zrekompensują Panu ogrom urażonego "EGO" które objawia się w sposób niemożliwy do zrozumienia przez Pański niewątpliwie lotny intelekt.
Wyrazy współczucia i życzenia szybkiego powrotu do równowagi.