Autor Wątek: zawody 24 H 2011  (Przeczytany 5586 razy)

Tomasz Szybalski (Sonix)

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 573
Odp: zawody 24 H 2011
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 12, 2011, 10:31:54 am »
Hej.
I jak tam po zawodach?

Emtec

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: zawody 24 H 2011
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 12, 2011, 10:53:46 am »
Zawody były zorganizowane wzorowo. Wszytko co było potrzebne było dostępne bez ograniczenia. Jedzenie, kawa, herbata, napoje, słodycze i to wszystko w cenie startowego.
Powiem szczerze, że mimo mojego stażu w tym sporcie nigdy nie dostałem takiej lekcji strzelania jak na tych zawodach, a strzeliłem tylko 50 serii liczonych plus jakieś 20 serii próbnych. Byli też tacy co strzelili dużo więcej jak np. mój zawodnik gdzie strzelił 80 serii liczonych plus 30 serii próbnych. Był to ogromny sprawdzian wytrzymałości fizycznej oraz psychicznej. Mimo tej mordęgi moi zawodnicy ledwo co wsiedli do samochodu, a juz się pytali czy będziemy tu za rok  ;D
Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tych zawodach za rok !!!

Hungry

  • Gość
Odp: zawody 24 H 2011
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 12, 2011, 11:38:05 am »
było wspaniale, jak zwykle :)
między 03 a 04 godzina w nocy udało mi się strzelić życióweczkę 290, a strzelająca koło mnie Ania Stanieczek miała w tym samym momencie po raz drugi 291 pkt

Mam taką poradę dla tych, którzy będą wybierali sie tam w przyszłym roku po raz pierwszy = dzień wcześniej nie grajcie całą noc w zakrapianego brydża, bo zawodów możecie potem nie przeżyć :)
ps. sprawdzone osobiście ::) , 8 odległości i wiele serii treningowych wycisnęło na mnie swoje piętno ...

paczek46

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 286
  • Taki stary koń a łukami się bawi.
    • strona warmińskich łuczników i nie tylko..
Odp: zawody 24 H 2011
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 12, 2011, 12:07:37 pm »
3serie x 3 godziny= 9 godzin strzelania. hardcore 8), ale warto było bo cóż bardziej może rozwinąć sportowca jak poznanie własnych możliwości? :D W drużynie miałem 2 młodszych kolegów ( kat wiekowa junior młodszy) jeden z nich strzelił życiówkę 280 ( o kilka oczek wyżej niż ostatnia) żaden z nich nie narzekał na zmęczenie strzelaniem,ale każdego bolały już nogi od "spacerków".

 Za rok przyjedziemy znowu!!! i tym razem będziemy lepiej przygotowani..

Gratuluję organizatorom wzorowo zorganizowanych zawodów, niczego nam nie brakowało. Atmosfera miła, ludzie serdeczni  no i można było poćwiczyć języki obce ::)

Poproszę kolegów o linki do zdjęć, na stronie organizatora jeszcze wszyscy spią snem zasłużonym.
DZIDOWNICE:Bowtech Specjalist#60;29"
Bowtech CPX Insanity vel rzeźnik
Celownik ;jeden do lasu drugi FITA
Dzidy: ostre kawałki carbonu.

Emtec

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: zawody 24 H 2011
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 12, 2011, 01:34:38 pm »
Chciałbym dodać jeszcze, że na tych zawodach ruszyła sprzedaż pierwszego polskiego czasopisma łuczniczego pn "Polskie Łucznictwo". Kupiłem, mam i przeczytałem :). Wszystkich zachęcam do nabycia tego łuczniczego czasopisma. Więcej informacji na www.polskielucznictwo.pl

p.s. Ja już zamówiłem prenumeratę  ;D

Tomasz Szybalski (Sonix)

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 573
Odp: zawody 24 H 2011
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 12, 2011, 02:54:33 pm »
Dziękuję bardzo za wasze odpowiedzi i za informację o czasopiśmie :) W końcu ktoś pomyślał o takowym.
Czekam jeszcze na relacje ze zdjęciami.
No i chłopacy namówiliście mnie za rok będę :)

Hungry

  • Gość
Odp: zawody 24 H 2011
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 12, 2011, 03:25:12 pm »
w bloczkach znowu zagranica rządziła :)
ale w przyszłym roku my krajowcy obiecujemy poprawę !!!

Wookie

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 92
Odp: zawody 24 H 2011
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 12, 2011, 05:04:45 pm »
Bardzo fajne zawody. Męczące ale chcę się przyjechać za rok.

Prenumeratę też zamówię, trzeba wspierać Polskie Łucznictwo! ;D