Autor Wątek: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011  (Przeczytany 16627 razy)

Grzegorz Gierek

  • PBA
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 21, 2011, 11:40:58 pm »
Proponuję już teraz świąteczną formułę. Jeśli spadnie śnieg to primo potrzebne będzie ognisko. Ja wezmę róg na którym zagram by klimatu nam nie brakło. Wnioskiem moim proszę zabezpieczyć odpowiednią ilość drewna aby już schło w odpowiednim miejscu. Ponadto choinka musi być. A pod drzewkiem może nawet jakieś prezenty :) Piter zorganizujesz opał ?
Ja deklaruje moją partycypację w kosztach tego wyjątkowego spotkania.

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 22, 2011, 07:41:25 am »
Jednak termin musi się zmienić na 10.12 gdyż Staś ma zawody zagraniczne.
Termin nie może być przełożony na 3.12 bo to za wcześnie a 18.12 Staś ma zawody, później święta i dopiero w styczniu się spotkamy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 08:16:04 am wysłana przez dany »
Sage 35#

Przemas

  • Stowarzyszenie
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 67
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 22, 2011, 07:52:48 am »
Jeśli musi się zmienić to ja odpadam ,nie pasuje mi 10 grudnia
Skoro Staś jedzie na inne zawody jego wybór ,ale nie ja tu cokolwiek ustalam
Poza tym przydała by się ankieta kilka terminów głosowanie który wygra ten jest wybierany i reszta się dopasowuje do tego terminu  lub nie ,takie ustalanie bo ktoś ma coś dziwnie pachnie i bardziej zniechęca ,osobiście nigdy nie będę należał do żadnej grupy gdzie coś mi będą narzucać ,ale uszanuję wybór demokratyczny to oczywiste.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 08:02:59 am wysłana przez Przemas »

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 22, 2011, 07:58:48 am »
Jeśli musi się zmienić to ja odpadam ,nie pasuje mi 10 grudnia
Skoro Staś jedzie na inne zawody jego wybór ,ale nie ja tu cokolwiek ustalam
Bawcie się dobrze !

Ustalasz ustalasz  :)  ale co nie pasuje Stasiowi po 12-stym..?

a 31 :P ???
zapalony łucznik

Przemas

  • Stowarzyszenie
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 67
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 22, 2011, 08:39:53 am »
ma zawody zagraniczne.
sory dla mnie to żaden argument
Termin nie może być przełożony na 3.12 bo to za wcześnie a 18.12 Staś zawody później święta i dopiero w styczniu się spotkamy.

ciekawy system wybierania terminów


pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 22, 2011, 10:40:25 am »
Staś mówił, że mu pasuje po 12-stym.. więc weekend 17-18 jest najfajniejszym dla wszystkich..

Tak czy Nie ..?  Będzie to oddech miesięczny, na nabranie sił i niezbędne przygotowanie.

Może ludzie na miejscu w celu poruszania się.. ogarnęli by jak Grzesiek podpowiada, opał byśmy na kupkę zebrali..

Ja się piszę :) można by ogarniać troszkę ten zachwaszczony jeden tor..

ponadto poprawię tarcze..
zapalony łucznik

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 22, 2011, 03:27:21 pm »
Staś mówił, że mu pasuje po 12-stym.. więc weekend 17-18 jest najfajniejszym dla wszystkich..

Tak czy Nie ..? 

Już się dowiedziałem od Danego, że Stasiu się pomylił i zawody w Berlinie wypadają 17-18-tego.
teraz jest opcja na:

10-11.12
17-18.12

Musimy wybrać mniejsze zło.. niestety.. :)
Przemkowi nie odpowiada 10.. a, może Przemas znajdziesz czas na 11-tego i wyjątkowo przed świętami rodziny i żony by puściły na dzień świąteczny niedzielny nas w jak największej liczbie na nasze zawody :)?? (czyli resztę)

Bardzo zależy mi i pewnie każdemu, żeby było nas jak najwięcej..

Stasiu i Irek dojeżdżają z daleka i jak jeden odpadnie to nie wiem, czy drugi sam przyjedzie?? (mówimy tu o 17-18). Sławek też na 17-tego nie może.. więc, 2-3 osoby są na ten termin pod znakiem zapytania?
Jeżeli wszystkim podpasuje NIEDZIELA 11.12 to, będzie to termin optymalny.. żeby, było nas jak najwięcej łącznie z Przemasem.

Proszę napiszcie mi na priva komu, pasują 2 terminy i jakie dni (komu jeden i jaki dzień).. wtedy, ogłoszę to mniejsze zło.

Jeśli, najlepszym byłby termin 10-tego.. tylko Przemas by nie mógł (1 osoba, to najmniejsze zło niestety byłby termin 10), to ja z Przemasem i chętnymi zrobimy ognicho na 17-tego, (nie będą to VI zawody) :P.. żeby, każdy postrzelał i kiełbachę podpiekł w starym roku przed świętami.. JA ZAWSZE Z CHĘCIĄ  ;D
(taką osobną strzelankę.. mi praktycznie weekend-y pasują wszystkie, trening to trening.. zrobilibyśmy nie koniecznie w Dąbiu MYŚLAŁEM O TYŁACH BEZRZECZA, myślę, że Grzesiek byłby zainteresowany też dodatkowym spotkaniem, a może i sam IRAS BY SIĘ POJAWIŁ wyjątkowo).
Może Dany nie potrzebnie użył słowa musi.. bo, to trochę namieszało..
Stasiu na do widzenia powiedział, że 17-18 jest ok.. i to, każdy miał w głowie. (przynajmniej ja :P) a słowo musi nie tłumaczyło tego, że się pomylił  ;)
ale, zawsze umawiamy się na termin taki, gdzie będzie nas jak najwięcej.. (!!nikogo nie faworyzując!!) Demokratycznie do czego namawiam..

Pozdrawiam  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 03:40:01 pm wysłana przez PP »
zapalony łucznik

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 22, 2011, 03:48:21 pm »
Z Przemasem umówiłem telefonicznie, że popykamy w gronie chętnych 17.. więc, czy wszystkim poza Przemkiem odpowiada 10?!?!?!?

Łapka do góry!

 ;D deklarować się..!
zapalony łucznik

Iras

  • Stowarzyszenie
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 113
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 22, 2011, 08:18:00 pm »
 mi pasi....  10.12.2011
Diamond Marquis Mathews Monster

Przemas

  • Stowarzyszenie
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 67
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 22, 2011, 09:47:26 pm »
O jejku przemas na czerwono  ;D sie porobiło...
pasuje mi od 16.XII do końca roku mogę z Wami codziennie strzelać z łuku natomiast do 16.tego tylko z brwiowego  ;D
no co z jakiego -jest klasyczny ,bloczkowy i brwiowy ten łuk no.
Pamiętajmy że tworzymy zgraną pakę ludzi z pasją i nie komplikujmy spraw (pozornie) prostych.Wiadomo im prostsze, przejrzyste będą nasze zasady co do wyboru np. terminów ,miejscówek ,ilości celów ect. tym dla nas lepiej.
Tym bardziej ,że będzie nas przybywać co do czego wątpliwości nie mam.
Wiadomo ,jesteśmy Polakami -na 3ech 6ść zdań ,12ście pomysłów itd.
Ach pamiętajmy ,ten sport ma być tylko dodatkiem do naszych wspólnych spotkań gdzie ,jest miło ,gawędzimy ,pieczone żarełko ,napitki wedle uznania zero napinki lansu i innych zbędnych czy podjedziesz rolsem czy fergusonem traktowany jesteś na równi (podobno ferguson w cenie rolsa ,stąd równia  ;D)
Dlatego tym bardziej się cieszę że trafiłem na takich ludzi jak Wy i po 16tym przestawimy góry  ;)  mam pomysł na miejsce ,niestety nie jest tak urozmaicone wzniesieniami ,ale strzelanie to tylko dodatek  ;D


dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 23, 2011, 09:21:00 am »
ma zawody zagraniczne.
sory dla mnie to żaden argument
To był pierwszy argument odnośnie ustalenia terminu, a że nastąpiła pomyłka to inna sprawa. A nic na to nie poradzę, że Stasiu ma zawody a Przemek nie może w tym terminie.
Wstępny termin nastepnego strzelania to 17.12. 2011,
Dlatego wstępny bo coś może się zmienić i tak się stało, poza tym Irek ma jednak najdalej i lepiej chyba mu jeździć ze Staszkiem i mogłoby w sumie nie być 17.12 3 osób - razem ze Sławkiem.
Musi dlatego że ja zaproponowałem termin i ja czuje sie zobowiązany do jego zmiany. Z terminami niestety nie wszystkim da się dogodzić, nie jesteśmy, związkiem formalnym czy organizacją, więc nikt nie ma obowiązku być czy nie być na spotakniu. Zawsze można się umówić tydzień wcześniej lub później jak to zrobiliście.
Najważniejsze, że się wszystko wyjaśniło. Ostateczny termin to 10.12 V Zawodów
, natomiast tydzień później możemy zrobić derby Szczecina i okolic. ;)
Sage 35#

g13r0

  • PBA
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 472
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 23, 2011, 03:17:36 pm »
spotkajmy się może 10 a 17 Wigilie w luźnej formie. Ja sam miałem do Berlina jechać ale wiele wskazuje na to iż nie dam rady. Takie Salomonowe rozwiązanie :)
Ktoś dysponuje przyczepką ? Ten opał to poważna sprawa. Jeśli zima uderzy może być z tym krucho. A bez ogniska to ... nie będzie pokotu :)

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 23, 2011, 03:36:28 pm »
Śniegu bym się nie spodziewał, ale wozić drewno do lasu ;D :o Jest go na tyle przecież że się zawsze rozpali. Chyba że masz na myśli spotkanie gdzieś poza lasem? A na pokocie odtrąbisz: "Śmierć rzeszowskiej" i "Śmierć boczku" ;D :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 03:39:04 pm wysłana przez dany »
Sage 35#

Przemas

  • Stowarzyszenie
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 67
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 23, 2011, 09:26:20 pm »
Dany fajnie że proponujesz terminy tylko nie bierz ich od razu tak poważnie do siebie, jestem za tym by proponować terminy poddawać je dyskusji wybierać najlepszy według ilości osób które mogą przybyć i wtedy wdrażać w żywot bez zbędnych przepychanek ,niedomówień spokojnie ,konsekwentnie ,a przede wszystkim bez nerwów.
Przecież wszystkim nam zależy i tylko trzeba niekiedy dograć kilka szczegułów

Drewno do lasu ? raczej zbędne a wyobraź sobie sytuację gdy spotykasz strażników leśnych bagażnik pełen drzewa i przekonaj ich że wieziesz na ognisko do lasu ,no chyba by ich z butów wyrwało  ;D

Piter miał ostatnio fajną piłkę płatnica czy jakoś tak ,zawsze da radę jakiejś suszce i opał będziecie mieli .

Pozdrawiam Wszystkich Przemas

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: IV AMATORSKIE ZAWODY 2D Dąbie Szczecin 19.11.2011
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 24, 2011, 08:06:41 am »
Spoko. :)
Sage 35#