Autor Wątek: Salve !  (Przeczytany 2691 razy)

kazelotus

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Salve !
« dnia: Listopad 07, 2011, 11:17:59 pm »
    Dobry wieczór, dzień dobry!

Dziwne acz mocno pozytywne jest to co tu czytam, bo widzicie Państwo, ja kiedy wyszedłem przed trzema laty na wioskę ze zrobionym przez się łukiem, przez współmieszkańców dość jednogłośnie okrzykniętym został pogiętym dzieciakiem, czubkiem i w ogóle... i się poddałem. Ale ta miłość była i jest tak silna, że dziś mam wszystkich "dorosłych" w czterech literach i jak Boga kocham na dniach jeszcze sobie łuk wystrugam! Aj waj!
    Dzięki i senkju wery much i spasiba und danke szyn Wam wszystkim za to, że jesteście, że się dziwolągiem nie muszę już czuć-co w tym takiego złego czy śmiesznego, że trzydziestojednoletni chłop chce sobie z łuku popykać?
    Ludzie są w przewadze kiepscy :( Widzą cię z łukiem to im się nie nasuwa tarcza na myśl, jeno chyba to, że masz zamiar zrobić im krzywdę-buhahahaha!
   Tak czy inaczej widzę wyraźnie, że sam nie jestem-pieprzyć zapyziałych sztywniaków :D  Wiwat ludzie z prawdziwymi zamiłowaniami  :)

Wilk

  • Gość
Odp: Salve !
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2011, 07:13:27 am »
Bardzo fajne i pozytywne powitanie :)
skąd do nas piszesz?

Pozdrawiam

paczek46

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 286
  • Taki stary koń a łukami się bawi.
    • strona warmińskich łuczników i nie tylko..
Odp: Salve !
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2011, 08:50:15 am »
kolega jest z Mielnika , Toć prawie krajan :D
DZIDOWNICE:Bowtech Specjalist#60;29"
Bowtech CPX Insanity vel rzeźnik
Celownik ;jeden do lasu drugi FITA
Dzidy: ostre kawałki carbonu.

Jacek_K

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
    • 966APP - YouTube
Odp: Salve !
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2011, 10:42:53 pm »
...że się dziwolągiem nie muszę już czuć-co w tym takiego złego czy śmiesznego, że trzydziestojednoletni chłop chce sobie z łuku popykać?

Rewelacyjny tekst! Gratuluję!

Ja zacząłem pykać (z łuku) po pięćdziesiątce :D. A jak przyszedłem do stajni z łukiem i zacząłem strzelać z konia, to wszyscy pytali mnie ironicznie, czy się szykuję do występów cyrkowych.

Spoko, brachu, strugaj sobie ten łuczek i nie zapomnij załączyć tu jego fotek.

Tak przy okazji wymyśliłem test na babę  :-\. Idziesz do swojej, oznajmiasz, że będziesz właśnie strzelał z łuku i... patrzysz na reakcję  :o. Moja przeszła ten test pozytywnie  ;).

Jacek
966APP - Archery - Pride of Poland since 966

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: Salve !
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2011, 10:48:59 pm »
Test na babę ???

..powiedz, babie, że idziesz na halę pykać osiemnastkę ;D SPORTOWO!!
zapalony łucznik

lubogen

  • PBA
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Salve !
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 13, 2011, 11:31:37 am »
Witam łuk łączy u mnie pasję łowiecką,sportową,obcowanie z przyrodą oraz trening fizyczny aby zwiększać siłę naciągu.Marze o safari :)

kazelotus

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Salve !
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 14, 2011, 09:40:11 pm »
   Kojarzy ktoś Przerzeczyn Zdrój? Stamtąd mieszkam, choć obecnie przebywam w okolicach Częstochowy i Kielc ( Janów, Lelów, Olsztyn), wszakem się tu zaślubił-ściśle Ślęzany, taka mała wioseczka bardzo...ble ble ble...
    Hmm, przez jakiś miesiąc zmajstrowałem jakieś 5 łuczków, ale się popsuły-tak to jest jak się chce już i natychmiast >:(  se ne da! Tu trzeba pokory.
    Miał mieć teściu dyszel, se brzózkę sezonował...poszła na angielski- o ile w moim przypadku można tak pisać i nie być profanem-co się połamał oczywiście >:( ale 150m.z niego leciało...taaa...leszczynowe takoż popękały :-[ 
    Ech, a strzały z leszczyny są do bani, się wyginają. Jedną z zeszłorocznej choinki wystrugałem, nawet daje radę, tylko lotki z kur kijowe :( 
    Tymczasem listwę okołodrzwiową (ościeżnicę, czy jak to się tam zwie?) na strychu wyczaiłem i płaski z niej zrobiłem-obecnie go trenuję. Pewnie szósta porażka będzie, wszak to-o zgrozo!-jak mniemam świerk :o No ale zobaczym, póki co nawet ładnie się układa,ech, tylko czy jak ta brzoza nie za suchy? Ne wem.
    I takie tam wiecie początki szalone, a żonka marudzi, że już nic nie działam tylko strugam i strugam, łuki i łuki...ych,niewiasty!

    Achtung!!!
                       Jeżeli by tu ktoś z okolic moich był to bym o kontakt na maila prosił; jak by tu rzec, szukam po prostu kogoś w temacie osadzonego, kogoś kto by mnie w arkana wprowadził.
    A i postrzelać jest tu gdzie. Na razie tyle, a zdjęcie mojego najnowszego wypotu lada dzień zamieszczę-i się nie śmiać ::)
    Acha, bez obrazy, ale dla mnie gitara są jeno łuki drewniane, robione ręcznie, takoż samo strzały.