Autor Wątek: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA  (Przeczytany 149028 razy)

Pauczo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 479
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #360 dnia: Maj 06, 2020, 04:57:15 am »
No niestety tarcze mi nie przyszły ale sobie zrobiłem od cyrkla z kartonu x 4cm 10 8 cm 9 16 cm chyba są te wymiary strzaly accmos cienkie z aluminiowymi nockami.

Średnica czy promień? ;) ;) ;)

Pozdrawiam
Na szczęście tvp szkoła dało wykład na temat średnicy  :).
Ale środek x zrobiłem niebieski bo miło mi się kojarzy niebo, morze, denaturat... :)

Grzechu A3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 358
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #361 dnia: Maj 06, 2020, 09:50:00 am »
Świetny wynik Pauczo  :D o razu wiedziałem że masz talent do strzelania, takie rzeczy czuje się na odległość ;) Oczywiście talent trzeba szlifować, a najlepiej robić to w klubie, tam z innymi zawodnikami, gdzie dochodzi jeszcze rywalizacja :) 
Łuk - Mathews TRX-38 50#
Łuk - Mathews TRX-38 G2 50#
Stab - B-Stinger 33''
Cel - Shibuya Ultima Carbon CPX 365 "9" / SHREWD 0,75"
Podst - Spot Hogg EDGE
Spust - Tru Ball Fulkrum, Tru Ball GOAT, Tru Ball Executive
Strzał - Vap1; X23; XX75

Pauczo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 479
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #362 dnia: Maj 06, 2020, 10:30:40 am »
Świetny wynik Pauczo  :D o razu wiedziałem że masz talent do strzelania, takie rzeczy czuje się na odległość ;) Oczywiście talent trzeba szlifować, a najlepiej robić to w klubie, tam z innymi zawodnikami, gdzie dochodzi jeszcze rywalizacja :)
Dziękuję za miłe słowa, w sumie to z jednej ciekawe jest to że przez celuje  prawego oka z lewym pół otwartym choć lewe dominujące sposób trzymania też metoda prób i błędów spustu nadgarstkowego zaowocowało autorskim sposobem trzymania bardzo podobne ułożenie jak w palcowym, gdzie spust jest pod brodą.
Pewnie w klubie by mi to wybili z głowy, to jak z Kaczmarskim i odwrotnym trzymanie gitary:).
No zobaczymy teraz zaczynam zwracać uwagę na napięcie łopatek i idzie chyba ku dobremu i cel jaki sobie założyłem to na 50 metrów w tarczy 40 sześć strzał umieścić w złotym i wtedy mogę myśleć o tarczowce choć pse evolve 35 mnie kusi

Grzechu A3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 358
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #363 dnia: Maj 06, 2020, 12:28:51 pm »
Pauczo jak w klubie pokarzesz że dychy lecą, to nikt się nie będzie czepiał Twojego stylu :).
A co do rodzaju łuku, to nie ma żadnych reguł, że strzelając do tarczy musi być tarczówka, faktem jest to, że jest łukiem bardziej  stabilnym, bo z reguły ma większe ATA, nic po za tym :)
Piszesz że masz inny styl strzelania, fajnie by było żebyś nagrał jakiś filmik i wrzucił na YouTube, a może masz już coś nagrane, chętnie bym zobaczył ja Ci to idzie 8)
Łuk - Mathews TRX-38 50#
Łuk - Mathews TRX-38 G2 50#
Stab - B-Stinger 33''
Cel - Shibuya Ultima Carbon CPX 365 "9" / SHREWD 0,75"
Podst - Spot Hogg EDGE
Spust - Tru Ball Fulkrum, Tru Ball GOAT, Tru Ball Executive
Strzał - Vap1; X23; XX75

Pauczo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 479
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #364 dnia: Maj 06, 2020, 12:35:32 pm »
Chyba kluby już są otwarte mozna spróbować, dzięki jeszcze raz i jak będzie progres to faktycznie może zobaczymy się na turnieju, albo u mnie na strzelnicy :)
Jeżeli kolega mieszka blisko małopolskiego to zapraszam

$Mollo$

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #365 dnia: Maj 06, 2020, 07:39:36 pm »
Mam tak że jak zobaczę to uwierzę,  po tym wszystkim co do tej pory pisałeś itp po prostu szczerze w to nie wierzę.  Może to wina tej otoczki która jest wokół Ciebie po wszystkich  twoich tematach, ciągłym opisie slabego sprzętu i przechwałkach widać wyraźnie że ci na tym bardzo zależy,  nie wiedzieć czemu. Moja opinia , mam do tego prawo ....chyba .

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #366 dnia: Maj 06, 2020, 09:01:27 pm »
No w domu to nieraz miałem 350. Ale zawody to już inna bajka. Najwięcej miałem 334 na zawodach.
Nie ma co Gościa zniechęcać i psuć humoru , a że Forumowicze są z reguły poukładani to biją brawa na ślepo i niech każdy oceni po swojemu.

Swoją drogą tak żartobliwie też i ja  mógłbym pobawić się w bajkopisarza, ze z Mathewsa Genesis Pro, bo akurat mam też taki , ot takiego dla większych dzieci (ale 25 funtów naciąg jest) i ze spustu nadgarstkowego, żeby było bardziej czadersko i ze strzał jazz aluminiowych też cienkich , ale z grotem stalowym (to nie wiem czy lepiej w sumie czy gorzej) ;) wystrzelałem 345 punktów no i żeby było dodatkowo bardziej hardkorowo to też tarcze sam narysowałem, ale wolę zieleń w 10-ce wiosenną, bo mam lepsze skojarzenia i taki spokój wewnętrzny mi daje. Wiem też , że byłoby lepiej bo mi wiał wiatr w plecy, choć może to dziwne bo w sumie mi pomagało bo musiałem kontrować do tylu i lepsze spięcie pleców było. No napiszcie co myślicie. Chyba posprzedaje to co mam by udowodnić jaki kozak jestem z Genesisa i pokaże wam wszystkim, że się da ;) ;) ;) ;) ;)

Przyjedz Pauczo na zawody w Krakowie (masz piszesz blisko) tarczowe są w kalendarzu na plaszowiance chyba i pokaż co potrafisz, chociaż ja Tomasz niewierny biłbym Ci brawo gdybyś w każdej serii te 320 uzyskał na pierwszy raz. Ale to ja jak napisałm niewierny Tomasz. Tak czy inaczej powodzenie Pauczo strzelaj i bądz coraz lepszy , ale sorry w bajki i nieudokumentowane opowieści niewierzę.

Kurde z Mollo drugi raz się zgadzam ;) ;) ;)

Pozdrawiam wszystkich punktujących więcej i mniej, a że zanosi się na fajną pogodę w piątek i sobote to życzę fajnego strzelania.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2020, 09:08:17 pm wysłana przez tomo »
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

$Mollo$

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #367 dnia: Maj 06, 2020, 09:23:35 pm »
Ja dziś już przeżyłem chyba wszystkie levele podk...nia  jak to od poniedziałku codziennie dostaje maila że dostanę przesyłkę,  po telefonie okazało się że kurier jeździ codziennie obok mnie tylko debil zamiast nr domu 1 ma 11 i szuka już trzeci dzień.  Po sprostowaniu muszę czekać w nagrodę do piątku... nie wiem już sam co gorsze , obiecanki branży kilkutygodniowe z których nic nie wynika po umówionym okresie czy kurier idiota.  Czuje że te wszystkie przejścia nie spotkały mnie bez powodu . Dorwe sprzęt w łapy to 380 na 360 możliwych ustrzele,  przynajmniej tak będę was przekonywał  ;) ;D ;D ;D a z nudów w między czasie kolejne perfumy sobie zafundowałem,  przynajmniej one dochodzą na czas ,rozpieszczam się..

smox

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 447
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #368 dnia: Maj 09, 2020, 08:33:10 pm »
SPROSTOWANIE.
Na 22 stronie podałem wynik 278 punktów na 18 metrów. Niestety, liczyłem 4 cm jako 10 punktów, więc tamten wynik jest zawyżony. Dzisiaj strzelałem do dobrych tarcz (10-tka ma 2cm) i najlepszy wynik to 269. Tyłka nie urywa, ale i tak jestem zadowolony.
Man Kung MK-CB75
Podstawka Maximal Eraser
Celownik Kinetic Stark z lipkiem 0.5
Strzały Easton PowerFlight
Spust nadgarstkowy Poe Lang

Grzechu A3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 358
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #369 dnia: Maj 09, 2020, 10:09:49 pm »
SPROSTOWANIE.
Na 22 stronie podałem wynik 278 punktów na 18 metrów. Niestety, liczyłem 4 cm jako 10 punktów, więc tamten wynik jest zawyżony. Dzisiaj strzelałem do dobrych tarcz (10-tka ma 2cm) i najlepszy wynik to 269. Tyłka nie urywa, ale i tak jestem zadowolony.

Smox, każdy wynik jest dobry, ważne że Ty jesteś zadowolony i fajnie że podałeś wynik :) bo ten wątek jest właśnie do podawania swoich wyników, a nie do durnych komentarzy, które też się czasem zdarzają, ja dzisiaj strzelałem na 50m i najlepszy wynik jaki miałem to 328 wiem że też tyłka nie urywa, ale taki miałem i też jestem zadowolony ;)
Łuk - Mathews TRX-38 50#
Łuk - Mathews TRX-38 G2 50#
Stab - B-Stinger 33''
Cel - Shibuya Ultima Carbon CPX 365 "9" / SHREWD 0,75"
Podst - Spot Hogg EDGE
Spust - Tru Ball Fulkrum, Tru Ball GOAT, Tru Ball Executive
Strzał - Vap1; X23; XX75

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #370 dnia: Maj 09, 2020, 10:40:29 pm »
Też se wczoraj strzeliłem pierwszy raz w tym roku 50m i też tyłka nie urywa xD W sumie już mnie to wali, w kółko to samo od lat strzelam, zero progresu. Tak jak 340 przy trenowaniu raz na tydzień jest dla mnie łatwe, tak 350 jawi mi się jak jakiś kosmos, choćbym miał strzelać codziennie.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2020, 10:43:40 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Legolas

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1218
  • Lone Wolf
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #371 dnia: Maj 09, 2020, 11:16:07 pm »
Czasami pewnego pułapu się nie przeskoczy, choćby trenowało się codziennie po 8 godzin.
Mathews TRX 40, 60#
Axcel Achieve XP 9",UltraView UV3XL+szkło X-365 Focus Double Archromat x6 
Hamskea Epsilon
Conquest Smackdown 30"+15"
Hamskea Insight Peep
Scott Longhorn Hex
Victory Archery 3DHV, 400 Elite

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #372 dnia: Maj 10, 2020, 12:05:35 am »
Blokują mnie 2 kwestie, choroba zółtka, i psychika - jak widzę że jest szansa na przebicie 350 to za bardzo chcę i partolę potem. Nieraz szedłem średnią na 352-354 i 2 ostatnie serie po 53-54 i finalnie 348 max.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Legolas

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1218
  • Lone Wolf
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #373 dnia: Maj 10, 2020, 10:30:13 am »
Z chorobą żółtka taki wynik wykręcasz? Nieźle :D A strzelasz z BT czy z triggera?
Mathews TRX 40, 60#
Axcel Achieve XP 9",UltraView UV3XL+szkło X-365 Focus Double Archromat x6 
Hamskea Epsilon
Conquest Smackdown 30"+15"
Hamskea Insight Peep
Scott Longhorn Hex
Victory Archery 3DHV, 400 Elite

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Wyniki punktowe na 18m i 50m WA
« Odpowiedź #374 dnia: Maj 10, 2020, 10:47:04 am »
Z nadgarstka :)
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)