Forum lucznicze

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zapraszamy do rejestracji!

Autor Wątek: EOCHA 2011 i zawody piesze - 17-18.09  (Przeczytany 1318 razy)

Abrat

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 122
EOCHA 2011 i zawody piesze - 17-18.09
« dnia: Sierpień 09, 2011, 11:19:49 pm »

W imieniu organizatorów zapraszam na EOCHA 2011 czyli IV Otwarte Mistrzostwa Europy w Łucznictwie Konnym - Poznań - Hipodrom Wola 17-18 września.

Głównym tematem jest, jak sama nazwa wskazuje, łucznictwo konne ale, że teren jest tam ciekawy i chcemy promować łk. w łuczniczym środowisku zaplanowaliśmy również zawody piesze. Mieszane, trochę tarcz, kilka celów 3D trochę zabaw łuczniczych.
Sobota zawody - Niedziela (przed południem) finał i gdy zostanie czas, strzelanie "dla przyjemności"
Szczegóły pieszych zawodów, wkrótce na stronie www.eocha.org

Warto też przyjechać i pooglądać łuczników konnych w konkurencjach: węgierskiej, koreańskiej i w torze polskim. Mistrzostwa Europy są pierwszy raz w Polsce, a że są "Otwarte" to znaczy, że zawitają zawodnicy również z poza Europy. Naprawdę będzie co oglądać. Do tego parę pokazów i inne atrakcje.

pozdr.
Abrat
Zapisane
łuki: od sasa do lasa, najchętniej coś refleksyjnego

Abrat

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 122
Odp: EOCHA 2011 i zawody piesze - 17-18.09
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2011, 04:42:36 pm »

Termin zbliżył się bardzo, jutro podamy szczegóły dotyczące zawodów pieszych. Będa one rozgrywane równolegle z zawodami konnymi. Aby była możliwość pokibicowania konnym oraz z drugiej strony aby konni mogli wziąć udział w strzelaniu pieszym, wyznaczane/dobierane będą grupy, a cele wyznaczonę będą wzdłuż trasy. Uogólniając organizacja podobna do zawodów Field/3D.

Szczegóły jutro.

Dodatkowo planujemy pokazy konkurencji trójbój tatarsko-polski, pokazy KYUDO - tradycyjnego japońskiego łucznictwa ceremonialnego, pokazy ułańskie (najprawdopodobniej), kramy rzemiosła i obozowisko historyczne.

Rejestracja zawodników na miejscu od soboty rano.
Nocleg i wyżywienie we własnym zakresie. Wyżywienie jest zapewniane zawodnikom startującym w Mistrzostwach Łucznictwa Konnego. Prosimy o zrozumienie, nie jesteśmy w stanie zapewnić cateringu dla wszystkich.

pozdrawiam
Abrat
Zapisane
łuki: od sasa do lasa, najchętniej coś refleksyjnego