Autor Wątek: PBA EBF  (Przeczytany 2412 razy)

g13r0

  • PBA
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 472
PBA EBF
« dnia: Sierpień 04, 2011, 12:39:13 am »
zerkałem sobie na stronkę EBF i chyba jesteśmy niezaktualizowani biorąc pod uwagę iż powstało PBA i strona bowhunting.pl

http://www.europeanbowhunting.org/index.php?option=com_content&view=article&id=73:poland&Itemid=68

tymczasem brak namiarów na polskich przedstawicieli a odnośnik tylko do 3Darchery.pl
i taki mały dopisek: (In Polish only)
ja wiem że to sporo pracy ale chyba warto by pomyśleć aby docelowo stronka była również w języku angielskim (mam na myśli bowhunting.pl)
kolejna rzecz to forum:
proponuje utworzyć osobny dział PBA,
nie wszyscy łucznicy bloczkowi to bowhunterzy i nie wszyscy potencjalni bowhunterzy muszą być łucznikami bloczkowymi,
miksując te sprawy automatycznie utożsamiamy łuk bloczkowy ze sprzętem do "mordowania zwierząt" czy wręcz sprzętem o walorach bojowych wymagających regulacji prawnych
 a chyba takich skojarzeń wielu bloczkowców sportowych się obawiało,
ponadto PBA to tworzenie historii i warto by było to wyróżnić osobnym działem, gdyż te posty są niejako zapisem historycznym, nawet jeśli są okraszone wykładami Roberta na temat fluktuacji waluty itp. itd.


Wilk

  • Gość
Odp: PBA EBF
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2011, 07:00:15 am »

proponuje utworzyć osobny dział PBA,
nie wszyscy łucznicy bloczkowi to bowhunterzy i nie wszyscy potencjalni bowhunterzy muszą być łucznikami bloczkowymi,
miksując te sprawy automatycznie utożsamiamy łuk bloczkowy ze sprzętem do "mordowania zwierząt" czy wręcz sprzętem o walorach bojowych wymagających regulacji prawnych
 a chyba takich skojarzeń wielu bloczkowców sportowych się obawiało,
ponadto PBA to tworzenie historii i warto by było to wyróżnić osobnym działem,


Zgadzam się z przedmówcą, warto aby utworzyć całkowicie oddzielny dział aby nie przeszkadzać innym i nam było łatwiej znaleźć interesujące nas tematy.

Pozdrawiam
Andrzej