Autor Wątek: ZAWODY 3D - FRYSZERKA  (Przeczytany 7890 razy)

PK

  • Gość
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 17, 2011, 10:19:01 pm »
szczególnie sznurek do przewieszenia przez ramię i przydziałowy długopis...
Juz nie wyobrażam sobie inaczej  :)

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 17, 2011, 11:08:41 pm »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Tak tylko pytam.
Tomasz Kobuszewski

agami

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 18, 2011, 12:59:24 pm »
słuchajcie  :)  troche za dużo tu cukru prawie że robi się miód  :P wiec ja do tego miodu dodam łyżkę dziegciu  ;)
Impreza była bardzo udana ale tylko ogólnie :) a czemu ogólnie ? Bo szkoda  że tak mało ludzi zostało na ognisku które było podsumowaniem całego dnia  :) Organizatorzy i ta garstka co pozostała musieli sami wszystko zjeść i wypić a wierzcie mi było co pić, te chciałem powiedzieć jeść i pić   ;D  a na drugi dzień co poniektórzy mieli typowe objawy przejedzenia  ;D ale to tylko dlatego że nie chcieli żeby coś zostało i się zepsuło  ;) 
Cóż prawde mowiąc zauważyłem że zawsze jakoś mało ludzi pozostaje na tej wieczornej części a moim zdaniem jest to  integralna cześć zawodów  :D
Dlatego w tym miejscu mam propozycje dla organizatorów żeby medale rozdawać po a nie przed ogniskiem  :D nawet więcej - bytność na wieczornej imprezie wliczać do punktacji i od tego uzależniać miejsca zdobyte w zawodach ;-)  A wogóle to możę powinien być odpowiedni zapis w przepisach , może powinny być określone punkty za ilość zjedzonych kiełbasek i ilość wypitego soku  ;D
A może poprostu trzeba rozpisać referendum w tej sprawie albo wnieść interpelację  do odpowiednich  władz ? ;D
W każdym razie podsumowując impreza była ogólnie BARDZO UDANA  ;D
No i oczywiście te podkładki pod metryczki , niezły pomysł i fachowa robota  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
PS
Tomciu dobrze że nikt nie wie że jesteśmy rodziną bo by normalnie była z tego jakaś afera  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 18, 2011, 01:55:48 pm »
oj tam ;D
Tomasz Kobuszewski