Autor Wątek: ZAWODY 3D - FRYSZERKA  (Przeczytany 7887 razy)

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« dnia: Czerwiec 12, 2011, 11:24:19 am »
WITAM !!!

KLUB   'ARCUS'   DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZAWODNIKOM KTÓRZY UCZESTNICZYLI W ZAWODACH NA FRYSZERCE !!!!  ;D

                                                         Tomasz Kobuszewski.
 
Tomasz Kobuszewski

Walker

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2011, 12:28:52 pm »
W imieniu całej grupy nr. 8 serdeczne podziękowania za super zorganizowaną imprezę w ciekawym terenie i przemiłej atmosferze.Mam nadzieję,że trudy zorganizowania zawodów nie zniechęciły Was za bardzo i będzie kiedyś ten następny raz .Pozdrawiam.https://picasaweb.google.com/104914767288916182623/2RundaPP1162011?authkey=Gv1sRgCK-C5r74vbWoFA   No i te PRZECUDNE medale  https://picasaweb.google.com/104914767288916182623/Pictures?authkey=Gv1sRgCLjAgLXbyPHagAE
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2011, 12:49:53 pm wysłana przez Walker »

Piotr Knapczyk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2011, 01:06:54 pm »
Było naprawdę bardzo fajnie! Trasa przebiegła tak szybko że nasza grupa nr 10 była chętna by obejść ją jaszcze raz  ;D.
Super miejsce, dużo humoru, dobra pogoda. Dziękuję organizatorom z całego drwalowego serca i proszę o jeszcze.
Bear Carnage 70#
Mathews Monster 6 70#

kapsel115 Michał Gorgoń

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2011, 01:20:49 pm »
Zawody były przednie organizacja wyśmienita,byłem gapiem i fotografem ale bardzo mi się podobało.https://picasaweb.google.com/110049913958168840095/20110612?authkey=Gv1sRgCLyM19L2qKnJ2QE&feat=directlink

duchu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
    • moja stronka
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 12, 2011, 03:39:04 pm »
 Również podziękowanie za fajną zabawę, wypoczynek na świeżym powietrzu.
Jako że to moje pierwsze zawody dużo się nauczyłem i dowiedziałem. Najbardziej jestem zadowolony z tego, że teraz wiem jak jak celować.
Będę dużo trenował żeby Wam dorównać.
Dzięki kolegom z zespołu  nr. 10 super ludzie .
Dzięki organizatorom za włożony wysiłek i zawsze miłe słowa.
No i oczywiście chciałem podziękować Świstakowi (Stefanowi) i Mareczkowi za niezapominaną podróż - więcej jako kierowca nie jadę ja też chcę się tak bawić jak wy. ;D
Co do organizacji to jakby chciał ktoś coś robić w okolicach Warszawy to dziś właśnie rozmawiałem z menagerem zamku w Pułtusku i bardzo chętnie udzielą gościny zawodom 3D mają około 40-50 ha własnego lasu z zapleczem kateringowym i noclegowym. Także jak tylko ktoś by chciał to zapraszam.


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2011, 03:40:53 pm wysłana przez duchu »

Świstak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 229
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 12, 2011, 09:57:11 pm »
Jacku byłeś dzielny;),serdeczne dzięki za wyrozumiałość,może na kolejne zawody pojedziemy pociągiem ;D,będziesz miał szansę się w pełni zintegrować ;), poza tym pozdrowienia dla wszystkich uczestników,i brawa dla organizatorów,impreza nie powalała frekwencją ale niech żałuje kto nie był :P, miło było spotkać was wszystkich,do następnego ;)
Samick Woodsman 50#

Wilk

  • Gość
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 13, 2011, 07:54:32 am »
Również bardzo dziękuję :) były to moje pierwsze zawody 3D i na pewno nie ostatnie.
Pozdrawiam wszystkich a w szczególności grupę nr 10

Hungry

  • Gość
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 13, 2011, 10:37:43 am »
było fantastycznie  :D
organizacja = rewelacja!
dziękuję Organizatorom za wspaniale spędzony czas !

a medale są tak piękne, że będę je wszystkim pokazywał jako wzór !

PK

  • Gość
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 13, 2011, 11:08:43 am »
Pozdrawiam wszystkich i dziekuję serdecznie Organizatorom za popisowy "wzór-konspekt" organizacji zawodów 3D... i niezapomnianą zabawę. Turniej pokazał, że nizinny teren rozgrywki wcale nie musi oznaczać trywialnego poziomu trudności. Wszystkim współuczestnikom dzięki za miłe towarzystwo. Zwycięzcom wielkie gratulacje. Mam nadzieję, że te wspaniałe medale wybijecie jeszcze nie raz,...bo tym razem na medal nie zasłużyłem, a chciałbym mieć taki w kolekcji ;).
Do następnego razu!  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2011, 09:49:58 pm wysłana przez PK »

Baila

  • Gość
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 13, 2011, 04:20:50 pm »
Baaaardzo nam miło ;D czytać takie opinie!!!
Z naszej strony jeszcze raz podziękowania za udział w zawodach dla wszystkich uczestników, jak również widzów.
Gorąco dziękujemy kolegom z Jaworza - Lutkowi i Adasiowi Bisokowi za ogromną pomoc w przygotowaniach jak i w prowadzeniu zawodów :D :D.
No i oczywiście ukłony w stronę niezastąpionego Adama Cymkiewicza za super prowadzenie biura zawodów.
Wielkie dzięki dla przyjaciela naszego klubu Artura Gotliba, który wprawił nas w osłupienie, kiedy przywiózł upominki w postaci koszulek, smyczy z identyfikatorami oraz długopisów. Gadżety uświetniły naszą imprezę.

Było nam bardzo miło gościć Was wszystkich i cieszymy się, że wyjechaliście zadowoleni.
Myślę, że to nie koniec....imprez w naszym regionie.

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 13, 2011, 05:41:01 pm »
WITAM !!!
Duże podziękowania dla sponsorów ;
- Studiu Druku Reklamowego   -  AGAMI  -
   Za super gadzety na nasze zawody!!!!!!!
-Piekarni      - Klauze -Kula -
  Za pieczywo
-Firmie   - CHIPITA-
  Za rogale.
- Cukierni państwa  - Mączyńskich -
  Za słodkości

Oczywiście  jeszcze raz podziekowania dla  ADAMA CYMKIEWICZA,ADAMA BISOKA I LUCJANA SOCHY  !!!!!!!!
Za dużą pomoc w organizacji zawodów

Bez tych firm i osób zawody nie byłyby takie fajne.
I mam nadzieje że było fajnie? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Tomasz Kobuszewski

Świstak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 229
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 13, 2011, 05:51:51 pm »
Mam tylko jedną uwagę ,nie jest to żaden rodzaj krytyki i nie chciałbym by tak ją odebrano,kwestia dystansów, wszystkich,bo bloczkowym też nie było lekko,wielu z nas traktuje zawody 3D jako trening myśliwski,jeśli mamy się rozwijać,i uczyć etyki,interesuje nas trafienie w komorę,a nie w figurę,... stąd moje wrażenie że odległości były trochę przesadzone nie zmienia to faktu że zawody super,pozdrawiam wszystkich obecnych raz jeszcze ;)
Samick Woodsman 50#

comando

  • Gość
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 13, 2011, 08:14:03 pm »
Hej!!!

Ej powiem tak i nie żebym komuś specjalnie słodził bo straszna jezdem franca!!! Zawody extra, obsługa gastronomiczna i " wodopój" git, trasa bardzo fajna, medale wypas!!! i w tym miejscu chciałbym wszystkim z klubu Arcus złożyć ogromne podziękowania za wkład pracy w przygotowanie tak wspaniałych zawodów. Wiem i wy też wiecie jak wielu zgranych ludzi jest potrzebnych aby zorganizować zawody na tak wysokim poziomie!!! Specjalne podziękowania dla Ewy,Agnieszki,Agnieszki,Moniki,Joanny,Tomka, Mirka,Grześka pana Leśniczego,pani Doktor , Mamy Agnieszki za wspaniałe wstążki!!! Andrzejowi za wspaniałą kolację z którą na nas czekał bardzo długo podziękowania dla wszystkich z którymi można uprawiać ten wspaniały sport i bardzo dobrze się bawić!!! Specjalne podziękowania dla Stefana dzięki któremu naładował mi się "akumulator" do dalszych działań i td i tp i .... :) Jak kogoś nie wymieniłem z imienia czy funkcji to tylko lotego ze mom zakuty łep!!! Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia na I MP FITA w Jaworzu!!!PS. Sam właściwie tylko się bardzo dobrze bawiłem a na dodatek nie zapłaciłem za nocleg ;)  podziękowania dla starych kompanów Adamów którzy jak zwykle dobrze wykonali swoje zadania na " z góry upatrzonych pozycjach" hej!!!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2011, 08:22:16 pm wysłana przez comando »

kobusz

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 13, 2011, 09:16:36 pm »
Spytam nieśmiało... czy gdzieś są oficjalne wyniki?
Tak mnie zakorciło coś zobaczyć  ;)
pozdrawiam
kobusz

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: ZAWODY 3D - FRYSZERKA
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 13, 2011, 09:35:18 pm »
nie ma mam komputer w naprawie i nie pamiętam hasła do swojego serwera ftp
będą za kilka dni