Autor Wątek: Obrabianie zadka pod wiatą!  (Przeczytany 3816 razy)

comando

  • Gość
Obrabianie zadka pod wiatą!
« dnia: Maj 22, 2011, 10:00:03 am »
No nie fajnie "panowie" nie fajnie!!! Dowiem się który to mi dupsko obrabiał na zawodach w Jaworzu to se  :-* porozmawiamy!!! Może bym się nie odzywał ale...... ściany wiaty jak się okazuje są cienkie ,a kilku przyjaciół jeszcze mam!!!

Piotr Knapczyk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Obrabianie zadka pod wiatą!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2011, 10:11:30 am »
Wątek wzięty czysto z forum łowieckiego i nijak tu nie pasuje.
Bear Carnage 70#
Mathews Monster 6 70#

comando

  • Gość
Odp: Obrabianie zadka pod wiatą!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2011, 12:36:18 pm »
No może i nie pasuje, ale wątek ten to taki' bez trzymanki' i może jak następnym razem ktoś bedzie obrabiał dupę współorganizatorowi kilku  imprez czyli mi, nazywam sie Lucjan Socha, to się najpierw dziesięć razy zastanowi ;D. A skoro Cie chłopie sprawa nie dotyczy olej wątek i nie czytaj bo po co i na co? Sprawa dotyczy mojego zadka a kto go obrabiał niech się wstydzi !!! Choć do konfrontacji i tak dojdzie!!!Błazen? prócz pogodnej mam jeszcze czarną i mglistą stronę charakteru z przeszłości!!! I tu pojawia się kłopot!!!

                                                                         Lucjan Socha
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2011, 04:53:47 pm wysłana przez comando »

comando

  • Gość
Odp: Obrabianie zadka pod wiatą!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2011, 05:06:53 pm »
No i proszę po nitusi do kłębusia!!!!!!! jestem bliziunio!!!nieładnie pupunie znajomemu obrabiać oj nieładnie fe i to w jego miejscuniu gdzie to wszściunio się zaczeło!!! Nie dobry "chłopczyk" oj nie dobry  :D

comando

  • Gość
Odp: Obrabianie zadka pod wiatą!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2011, 07:58:56 pm »
Oj wesoła gromadunia słuchała " chłoptasia" a ile to radości dało kompanom a powodów do drwinusi , a jaki odważny a jak to się teraz wszyściuni podoba gdy tego Błazna Sochy nie ma!!! Oj policzymy się bo ja politykiem nie jestem żeby mi za społeczną pracę którą robię od początku, ktoś dupsko perfidnie obrabiał ;D
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2011, 08:01:28 pm wysłana przez comando »

Piotr Knapczyk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Obrabianie zadka pod wiatą!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2011, 09:55:20 pm »
Łoj! To Cię musiał wkurzyć.
Ciupaga w plecy i już  :)
Bear Carnage 70#
Mathews Monster 6 70#