Łucznictwo bloczkowe > Tematy związane ze sprzętem

mathews, tabela długości cięciw i kabli

(1/1)

Pioter:
... a teraz z zupełnie innej beczki: poszukuję informacji, jakie są długości cięciwy i kabli łuków mathews'a. Przymierzam się do zmiany cama - chcę wydłużyć cięciwę - Apex conquest '95, konwersja z 27" na 28"
Pozdrawiam - Pioter.

Marek Pietrusiak:
Witam!

>Apex conquest '95, konwersja z 27" na 28"

Piotrek ale czy to nie jest przypadkiem rocznik 2005? bo w 95 to chyba nie bylo takiego sprzetu:)

Marek

Pioter:
"czy to nie jest przypadkiem rocznik 2005? bo w 95 to chyba nie bylo takiego sprzetu:)"

Jasne, '05! Dzięki!

Pioter:
Długość obecną znam - jest także na nalepce na ramieniu. Ale chcę wymienić kam na inny i .... no właśnie. Być może faktycznie jest tak, że zmieniamy kam a cięciwa zostaje - to byłoby sympatyczne i łatwo będę mógł sprawdzić. Zmiana długości kabla aby wydłużyć cięciwę raczej nie wchodzi w grę:
1. tam jest jeden kord, który jest kablem i cięciwą, chyba nie ma pośrednich punktów mocowania,
2. zmiana proporcji długości kabla/-li i cięciwy zmieni charakterystykę pracy cięciwy, pewnie nie poprawi, w końcu to Mathews jest...
Pozdrawiam - Pioter

Pioter:
"A może Ty wogóle nie potrzebujesz zmiany długości naciągu?"
Potrzebuję. Koledzy mnie parę razy oglądali,  loopkę mam zabawnie długą...
Ale już się dowiedziałem ma Mathews Forum: apexy mają jedną długość cięciwy i jak zmienię cama, będzie OK. A cam już w szponach poczt, tra la la...  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej