Autor Wątek: Komunikat Organizacyjny 3 Runda Grand Prix 2011  (Przeczytany 8066 razy)

PK

  • Gość
Odp: Komunikat Organizacyjny 3 Runda Grand Prix 2011
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 15, 2011, 07:53:16 pm »
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 08:22:50 pm wysłana przez PK »

duchu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
    • moja stronka
Odp: Komunikat Organizacyjny 3 Runda Grand Prix 2011
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 15, 2011, 10:06:48 pm »
Dzięki :)

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: Komunikat Organizacyjny 3 Runda Grand Prix 2011
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 15, 2011, 10:30:02 pm »
Czyli Sąsiedzi -w bloczkach- jeżeli startowali to nas pokonali.
Może procentuje fakt, że to ich 3-cie zawody z tegoż cyklu: tydzień temu i w święta był przecież puchar, a z nas chyba nikt nie pojechał.
Pozdrawiam
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

Hungry

  • Gość
Odp: Komunikat Organizacyjny 3 Runda Grand Prix 2011
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 15, 2011, 11:15:44 pm »
wspaniałe zawody! Brawa dla Organizatorów !
a tu znajdziecie kilka moich zdjęć :)
http://hungry4sport.com/Albums/Show/s/37963/

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Komunikat Organizacyjny 3 Runda Grand Prix 2011
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 16, 2011, 09:51:39 am »
Mnie tylko jakoś tak w sercu ściska, dobre zawody piękna pogoda wymagająca konkurencja a zawodników z naszego całkiem sporego kraju jak na lekarstwo.
:(

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: Komunikat Organizacyjny 3 Runda Grand Prix 2011
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 16, 2011, 10:16:03 am »
Rzeczywiście, gdyby nie Słowacy i Czesi to byłyby grupy jednoosobowe, bo chyba 30 nas POlaków nie było.
Pozdrawiam
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

PK

  • Gość
Odp: Komunikat Organizacyjny 3 Runda Grand Prix 2011
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 16, 2011, 10:36:51 am »
a zawodników z naszego całkiem sporego kraju jak na lekarstwo.:(

Od początku tego roku zadaję sobie to samo pytanie...
bo dyscyplina się w dobrym kierunku rozwija: zawody na coraz to wyższym poziomie organizacyjnym,... w internecie pojawia się gros nowych łuczników, cały czas ktoś nowy kupuje swój pierwszy łuk... a na zawodach osób jakby mniej niż w latach ubiegłych, gdzie bez wsparcia z zagranicy 100-tka uczestników to była dolna gwarantowana granica prawie każdej strzelanki 3D o randze PP lub MP.
 ???

Kraj pogrąża się w kryzysie i długach,...wszystko, w tym i benzyna drożeje. Takie zawody, jak kto nie miejscowy... to minimum parę stówek z portfela. Coś mi się zdaje, że to jest przyczyna.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2011, 11:05:15 am wysłana przez PK »

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Komunikat Organizacyjny 3 Runda Grand Prix 2011
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 16, 2011, 11:34:07 am »
Pewnie masz racje, kryzysu tylko politycy nie widza :( .

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Komunikat Organizacyjny 3 Runda Grand Prix 2011
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 16, 2011, 01:23:01 pm »
jako że od dwóch lat się na zawody wybieram a nie mogę nigdy dotrzeć wyjaśnię kilka przyczyn:
faktycznie kryzys... tu nie będę się rozpisywać
a najważniejsze to -  czas, ja jestem jednym z tych szczęśliwców którzy na 4 brygadówce pracują więc nawet na wolne strzelanie nie ma często czasu. W Pabianicach na 99% miałem być ale w sobote urlopu nie dostane ;D
pewnie wielu ma podobną sytuację a co do cen jak chodzi o uczestnictwo to ja nie widzę problemu, dojazd natomiast może skrobnąć po kieszeni ale to chyba normalne.
pozdrawiam
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

Mariusz Wojtasiuk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Komunikat Organizacyjny 3 Runda Grand Prix 2011
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 16, 2011, 03:30:20 pm »
W Polsce niestety, ale nic nie jest normalne. Na każdym kroku mamy rzucane kłody pod nogi i nie często udaje się nam je ominąć bądź też przeskoczyć. Koszty dojazdu są chyba jedną z głównych przyczyn tak słabej frekwencji na zawodach i do tego oczywiście ma też swój wkład odległość, a z tym związany czas na dojazd na miejsce zawodów. Ja niestety mieszkając na płd-wsch. naszego pięknego kraju mam wszędzie daleko-czy to do Pabianic(około 350km), czy to do Jaworza,Toszka(prawie 480), a nawet Tomaszowa Maz.(300) i stąd muszę celować nie dość, że w wolny czas, to i liczyć się z kosztami dojazdu. Do tego obecnie mam jeszcze jedno ograniczenie, a mianowicie te nieszczęsne 60#, gdzie posiadając tylko jeden łuk(80#)jestem zmuszony strzelać przeważnie na swojej łące... . Nie wiem jak wy, ale mam wrażenie, że co roku mam coraz mniej wolnego czasu-tak jakby ktoś z doby wyciął kilka ładnych godzin. Na początku sezonu(wiosna) postanowiłem sobie, że jeśli nie mogę ze swoim łukiem jeździć na zawody do naszych południowych sąsiadów, to chociaż "zaliczę" wszystkie 4 rundy PP i MP i ...na planach się zakończyło. Byłem na I rundzie,a niestety kolejne dwie muszę odpuścić, bo w studio filmowym, do którego również należę nabrali tyle imprez pokrywających się z terminami zawodów, że żeby się waliło i paliło, to wyrwać z nich mi się nie uda. Tak więc pojadę dopiero na 4 rundę PP i MP, pod warunkiem, że nic nieprzewidzianego znowu mi nie wyskoczy.... .
Łuk- PSE X-Force Dream Season 28"  80#
Celownik- TruGlo Tru Site Xtreme Micro Adjust8pin
Podstawka- QAD Ultra Rest HD Camo
                 Trophy Ridge Revolution
Kołczan- Shooter 6
Spust- Scoot Rhino Release
Strzały-A/C/C Pro Hunting 300, FMJ 300.

bowman2

  • PBA
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Komunikat Organizacyjny 3 Runda Grand Prix 2011
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 16, 2011, 04:33:13 pm »
Wreszcie ogarnąłem "pole bitwy" i mogę wszystkim odziękować za udział w zawodach a także za pomoc w organizacji biura i trasy.
Dziękuję, wszystkim razem i każdemu z osobna za pomoc i wsparcie.
Trochę żal że nas polaków było tak mało ale mam nadzieję że na MP i jesienią na PCS Grand Prix będzie już o wiele lepiej.
Pozdrawiam
Adam B.

 

Piotr Knapczyk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Komunikat Organizacyjny 3 Runda Grand Prix 2011
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 16, 2011, 06:52:31 pm »
Bowman2
Adam tymi deklarację przyślij do PBA
Bear Carnage 70#
Mathews Monster 6 70#