Autor Wątek: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie  (Przeczytany 9607 razy)

AtomBoy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« dnia: Kwiecień 14, 2011, 01:08:52 am »
Coraz cieplejsze dni a więc i treningi częstsze oraz przyjemniejsze można by zgrać kilka osób z łukami nie tylko bloczkowce i wybrać się gdzieś na odludzie postrzelać i miło spędzić czas a nie tylko na sterylnych torach łuczniczych :) - byłby ktoś chętny?

ze swojej strony mogę polecić doliny np. będkowska bardzo blisko Krk - wygodny dojazd (nawet busem) w koło mnóstwo polanek/łąk fajnie usytuowane po kilkaset m. z każdej strony mało ciekawskich. W dodatku "ochrona" parku nie czepia się łuków.

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2011, 12:59:48 pm »
a skąd dokładnie jesteś? ja z okolic Olkusza więc można by się kiedyś umówić na jakieś wspólne strzelanie, Jakieś pudła przygotować i strzelać ile się da. Problem tylko z czasem ale i to by się jakoś rozwiązać dało.
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

Miki

  • PBA
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2011, 10:20:33 pm »
Witam
Opcja dolinki pod krakowskie(sam jestem z kraka) mi odpowiada,można się spiknąć w Będkowskiej albo Kobylańskiej.Posiadam mate Deadstop takiego ''jaśka''łuczniczego zakupionego w łuksporcie.
Może jakiś majowy week?  Bo kwietniowe mam zajęte +długi week majowy.
Jakies propozycje terminowe? (7-8 albo14-15 maja)
BOWTECH ADMIRAL

ziobel123

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2011, 02:54:11 pm »
Witam
Znacie więcej odludnych i dzikich miejsc wokół Krakowa, gdzie można w spokoju poniszczyć kartonowe pudła?
Jestem za weekendem z bloczkiem 14-15 maja.

Pozdrawiam.

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 19, 2011, 03:15:42 pm »
jak dla mnie to 7,8 jak najbardziej mam wtedy czas. Następny weekend pracuje na 1 zmiane więc ciężko z dojazdem. Najpierw może określmy się gdzie dokładnie strzelamy? potem ustalimy datę:)
ja proponuje dol. kobylanska:
http://www.dolinabedkowska.pl/#/dojazd/4535595215
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 03:24:44 pm wysłana przez forlorn »
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

Miki

  • PBA
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 19, 2011, 09:24:12 pm »
Ja tam na terminy majowe jestem otwarty ale na złość już wiem że 7-8maja na pewno pracuję.Akurat w okolicy dol. Kluczwody; )
Ale można się jakoś zawsze dogadać,jeżeli chodzi o lokalizację to dol.Kobylańska mi paśi.
BOWTECH ADMIRAL

AtomBoy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2011, 02:08:15 am »
Dzisiaj udało mi się "spiknąć" kilku bloczkowców w dolince bolechowickiej. Było fajnie i nawet pogoda dopisała. Podłapałem trochę techniki :).

Obyło się bez kontuzji i tylko kilka zgubionych strzał wśród "zlotowiczów"
Była i pizza także dzień zaliczam do udanych.

Mam nadzieję, ze za miesiąc uda nam się powtórzyć strzelanie być może w większym gronie. Proponujcie terminy i miejsca - ja na pewno się pojawię.  8)

sas

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 66
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2011, 01:40:09 pm »
Hej,

Strzelał ktoś z Was może w weekend na torach płaszowianki? Podobno jest taka możliwość. Wiecie może czy dużo ludzi tam przychodzi?

Ja obecnie trenuję na matach przy VIII LO, ale często dzieciaki grają w okolicy w piłkę i trzeba na nie uważać...

Miki

  • PBA
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2011, 07:46:45 pm »
W weekendy czasami można postrzelać koło południa pod warunkiem że gospodarz ośrodka nie zawrze bram.Obecnie jest L i plac manewrowy więc nie powinno być problemu a w ostateczności jest dziura w siatce i można w ten sposób przeleźć.Jak coś to ja będę tak w sobotę ok.13 to się można spiknąć.
Pozdrawiam
BOWTECH ADMIRAL

sas

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 66
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 16, 2011, 09:34:47 pm »
Jutrzejsze popołudnie mam wstępnie zajęte ale może uda mi się na chwilę pojawić.

Pozdrawiam,
Rafał

AtomBoy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 08, 2012, 02:54:37 am »
Czas odświeżyć temat - chociaż pogoda nie najlepsza było parę ciepłych dni szybki przegląd sprzętu i w teren.
Stała ekipa się podpięła i parę godzin ciskania strzał w różne przedmioty dostarczyła frajdy..

Jednak nie ma to jak wspólne strzelanie.. a dni coraz dłuższe znów czas pomyśleć nad wspólnym wyjściem
może i w tym roku znowu uda się pojechać na weekend pod namioty w stronę dolinek na północy krakowa. W dzień strzelanie a wieczorem trzaskający ogień mięsiwo i niezgorsza woda ognista warto o tym pomyśleć...

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 08, 2012, 04:40:49 pm »
Czas odświeżyć temat - chociaż pogoda nie najlepsza było parę ciepłych dni szybki przegląd sprzętu i w teren.
Stała ekipa się podpięła i parę godzin ciskania strzał w różne przedmioty dostarczyła frajdy..

Jednak nie ma to jak wspólne strzelanie.. a dni coraz dłuższe znów czas pomyśleć nad wspólnym wyjściem
może i w tym roku znowu uda się pojechać na weekend pod namioty w stronę dolinek na północy krakowa. W dzień strzelanie a wieczorem trzaskający ogień mięsiwo i niezgorsza woda ognista warto o tym pomyśleć...

daj znać gdzie i kiedy. Wpadnę z moim maxiorem
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 06, 2012, 09:23:16 pm »
koledzy! ostatnio na zawodach w Jaworzu wiele na temat wspólnego strzelania rozmawiałem z Mirkiem (na forum "Miki") niestety doszliśmy do wniosku, że w naszej małopolsce mało (jak w nazwie;0) łuczników chcących uprawiać w miarę czynnie swoją pasję. Czytam właśnie jak nasi koledzy "zapaleńcy" z okolic Szczecina sie organizują i aż mi się coś robi, bo u nas cisza. Co Wy na to byśmy w następny weekend wypadli gdzieś w jakieś wspólnie umówione miejsce aby razem postrzelać. ja proponuje moje okolice jak znacie Szlak Orlich Gniazd to kojarzycie zamki w Smoleniu i Bydlinie ja mieszkam dokładnie pomiędzy. Piękne tereny, dużo lasów, dolinki i górki aż sie prosi o 2/3D :) ja mam nast. weekend wolny ale w sumie nie narzucam terminu ważne  żeby w ogóle takie strzelanie doszło do skutku.
dajcie znać jak ktoś jest zainteresowany. Każda propozycja jest dobra pod warunkiem, że dojdzie do skutku.
pozdrawiam
Bartek
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

Homikowaty

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 06, 2013, 11:16:56 am »
Witam
Troszkę odkopuję temat, ale szukam chętnych do wspólnego strzelania z Krakowa.

Strzela może ktoś z Was na płaszowiance? jakie są tam warunki strzelania?

Jeśli ktoś chciałby się spotkać, pisz proszę w tym temacie, a może ktoś jeszcze się skusi

Pozdrawiam

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Bloczki Kraków - wspólne strzelanie
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 06, 2013, 07:01:19 pm »
Mirek, na forum jako "Miki" tam chyba strzela. Napisz do niego na priv bo nie wiem jak często tu zagląda.
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???