Autor Wątek: Pierwsza Runda Pucharu Polski 3D Pabianice. Dyskwalifikacja Zawodnika  (Przeczytany 6657 razy)

comando

  • Gość
Odp: Pierwsza Runda Pucharu Polski 3D Pabianice. Dyskwalifikacja Zawodnika
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 06, 2011, 10:36:18 pm »
Mariusz sam nie wiem do końca jak to jest? Bo na samych zawodach ani w czasie kiedy był czas na zgłaszanie reklamacji nikt takowej nie złożył, bo coś bym o tym chyba wiedział. No nieładnie jak używałeś tej lornetki do pomiarów ale to właśnie sędziowie mieli wyłapać w dniu rozgrywki lub powinno się taki fakt zgłosić do biura zawodów i wyjaśnić sprawę na miejscu!
Na dzień dzisiejszy to winne są niedociągnięcia organizacyjne, jak właśnie kontrola sprzętu, przypomnienie przez sędziego za co grozi dyskwalifikacja itd. No i panowie czemu nikt w grupie "Żółto dzióbowi" nie zwrócił uwagi ! To również nieładnie  ;)

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Pierwsza Runda Pucharu Polski 3D Pabianice. Dyskwalifikacja Zawodnika
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 06, 2011, 10:42:21 pm »
Lucjan chyba chcesz sam organizować następne zawody .

SUAHTTAM

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
Odp: Pierwsza Runda Pucharu Polski 3D Pabianice. Dyskwalifikacja Zawodnika
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 06, 2011, 11:01:31 pm »
Słuchajcie, nie wiedziałem, że ta podziałka jest niedozwolona. Dlatego lornetki nie ukrywałem, kto chciał to sobie przez nią patrzył... Myślałem, że podziałka jest artyleryjska do dużych odległości. Nie umiem z niej korzystać i nie robiłem tego. Dyskwalifikacja jest dla mnie taką samą niespodzianką jak i wygrana. Po prostu chciałem się z Wami spotkać, dobrze się bawić i nie pogubić strzał. Na następnych zawodach postaram się to udowodnić.

comando

  • Gość
Odp: Pierwsza Runda Pucharu Polski 3D Pabianice. Dyskwalifikacja Zawodnika
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 06, 2011, 11:01:55 pm »
Skoro tak łatwo strzela się 11-tki w 3D w HU to chyba tylko dlatego że macie 70 i 80 funtów zabawa zaczyna się jak Masz 50 i 60 funtów, a nie strzelanka z jednego pina :D A no i jeszcze jedno na dzień dzisiejszy takich Ci szpeców to za wielu niema  ;D Jak patrzymy na wyniki 3D FITA a HU to tam max 60 funtów, oj myślę że wyniki po zmianie siły łuków się deczko zmienią! A w Zamościu przy wielkim wietrze też łatwiej było mi Zostać V-ce Mistrzem Polski na dystansie 70m w drużynie, niż potyczka z Rasto Żidkiem z którym wygrałem na Słowacji, no i co? :P Wiem,wiem jestem świnia !!!A jak to piszę przez cały czas lekko się uśmiecham  ;D

comando

  • Gość
Odp: Pierwsza Runda Pucharu Polski 3D Pabianice. Dyskwalifikacja Zawodnika
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 06, 2011, 11:18:21 pm »
Widzisz tak się składa że na dzień dzisiejszy to właśnie Ty Adam jesteś najważniejszą częścią składową naszych imprez! I to nie jest jakiś sarkazm! Bo jak widać ja już tak bardzo potrzebny nie jestem i w sumie .....  :-\ A zawodów sam robił nie będę bo po co? Oglądałem sobie dzisiaj fotki z 2008 to były czasy :D

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Pierwsza Runda Pucharu Polski 3D Pabianice. Dyskwalifikacja Zawodnika
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 06, 2011, 11:20:15 pm »
Lucjan tak na marginesie mam dwa łuki jeden 60 drugi 80 funtów prędkość początkowa strzały w jednym i drugim przypadku jest identyczna 286 fps ( mierzone na chrono )celownik bez przestawiania przekładam z jednego do drugiego i nic się nie zmienia a 80# nie lubię gumek od majtek ale strzela się łatwiej z 60# pinów mam ustawionych 5 i są w znacznych odległościach od siebie.


PK

  • Gość
Odp: Pierwsza Runda Pucharu Polski 3D Pabianice. Dyskwalifikacja Zawodnika
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 06, 2011, 11:21:51 pm »
To pierwszy taki przypadek, więc nie ma co szukać winnych wśród organizatorów, że taki sprzęt został nieświadomie użyty przez niezorientowanego zawodnika.

Jest regulamin. Zawodnik ma go znać i się stosować. Nie jest możliwe by sędziowie byli w rozgrywce 3D wszechobecni czy odczytywali zgromadzonym regulamin. W tej dyscyplinie wszyscy szczególnie polegamy na grze fair-play...i najlepiej gdyby to wzajemne zaufanie pozostało.

Kto regulamin łamie,...świadomie lub bezwiednie, niestety musi się liczyć z protestem. Tak jest w każdym sporcie i na całym świecie.

Sytuacja niezręczna, ale wg mnie dobrze, że skoro ktoś to odkrył, to w rezultacie nie stworzono precedensu.

Skoro tak łatwo strzela się 11-tki w 3D w HU to chyba tylko dlatego że macie 70 i 80 funtów...
;D... podaję swoje parametry: 65#30"297fps...i proponuję nie pisać dłużej na ten jałowy temat...bo co jest komu łatwiej, a co trudniej...to sprawa subiektywna, więc porozumienie może nie być możliwe.  
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2011, 11:38:45 pm wysłana przez PK »

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Pierwsza Runda Pucharu Polski 3D Pabianice. Dyskwalifikacja Zawodnika
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 06, 2011, 11:26:46 pm »
Lucjan Przyjacielu mylisz się jesteś potrzebny w zespole. Dlaczego uważasz inaczej nie wiem, ale opij się chłopie albo co i przestań zachowywać się jak ktoś inny, kim nie jesteś.

bowman2

  • PBA
  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Pierwsza Runda Pucharu Polski 3D Pabianice. Dyskwalifikacja Zawodnika
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 06, 2011, 11:33:22 pm »
Mariusz sam nie wiem do końca jak to jest? Bo na samych zawodach ani w czasie kiedy był czas na zgłaszanie reklamacji nikt takowej nie złożył, bo coś bym o tym chyba wiedział. No nieładnie jak używałeś tej lornetki do pomiarów ale to właśnie sędziowie mieli wyłapać w dniu rozgrywki lub powinno się taki fakt zgłosić do biura zawodów i wyjaśnić sprawę na miejscu!
Na dzień dzisiejszy to winne są niedociągnięcia organizacyjne, jak właśnie kontrola sprzętu, przypomnienie przez sędziego za co grozi dyskwalifikacja itd. No i panowie czemu nikt w grupie "Żółto dzióbowi" nie zwrócił uwagi ! To również nieładnie  ;)
Lutek, totalnie nie rozumiem tego co piszesz ???może dla wyjaśnienia przypomnisz kto był sędzią na zawodach w Pabianicach, i czego dotyczą uwagi o wytyczeniu trasy, skoro po jej obejściu twierdziłeś że jest za....sta ???  (co ma piernik do wiatraka w tym wątku ???)

comando

  • Gość
Odp: Pierwsza Runda Pucharu Polski 3D Pabianice. Dyskwalifikacja Zawodnika
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 06, 2011, 11:48:36 pm »
Widzisz Piotrek choć na tych zawodach nic nie robiłem uważam się za współorganizatora bo to X-10 tka nim była. A winę chętnie wziąłbym na siebie bo może nie wszyscy zauważyli ale ja również byłem sędzią (  takie miałem ustalone zadanie przed wejściem zawodników na trasę sprawdzić jeszcze raz trasę i odległości!!!) Moim zdaniem forum nie jest odpowiednim miejscem aby kogoś rozliczać i to po kilku dniach. Jeśli kogoś zdenerwowałem to przepraszam ale tak uważam!

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Pierwsza Runda Pucharu Polski 3D Pabianice. Dyskwalifikacja Zawodnika
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 06, 2011, 11:49:34 pm »
Wątek odbiega dość daleko od tematu wiec zamykam.