Autor Wątek: Dąbie... Okolice Szczecina  (Przeczytany 28704 razy)

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 21, 2011, 08:32:56 am »
Piotrze, rozumiem Twój niepokój. Nie jest moim zamiarem rozijanie czegokolwiek, zwłaszcza na naszym forum. Po prostu termin tak wypadł, ja nikogo nie namawiałem, po prostu g13r0 tak powiedział, a Stanisław sprostował mi to przez telefon i jest ok. Ja niczego też nie bojkotuję, po prostu najzwyczajniej nie stać nas na dojeżdzanie, zwłaszcza, że niektórzy z nas mają chociążby problem z zakupem łuku. Jak też zdążyłeś przeczytać jest to tylko kwestia ekonomiczna z naszej strony. Poza tym Stasiowi i Irkowi (choć go nie poznałem) mogę piwo postawić, nie dam mu żadnych punktów pucharowych bo nie ma to zadnej rangi, będą musieli strzelać do pudła ze szmatami zamiast do figur, przecież żaden z nich nie zrezygnuje ze strzelania w miejscu gdzie walka toczy sie o medale.
Poza tym robimy to pierwszy raz, raczej dla siebie (ale kto zechce strzelać niech przyjdzie), nie posiadamy umiejetnosci celnego strzelania 3d uczymy się, więc w rywalizacji z każdym ze strzelajacych nie mamy szans.  Nie wykluczone że przyjdą tylko 4 osoby, często już tak bywało. A terminu przełozyć nie chcę bo byłoby to nie wporządku w stosunku do innych co już sobie poustawiali termin.
Pozdro.
ps. Staszek, Iras i Cypher jadą do Pabianic, więc wszystko jest ok.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2011, 12:50:17 pm wysłana przez dany »
Sage 35#

Przemas

  • Stowarzyszenie
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 67
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 21, 2011, 11:07:22 am »
Przyglądam się dyskusji i moim zdaniem termin pokrywający się z zawodami ogólnopolskimi nie jest "sabotażem" przecież każdy dorosły człowiek potrafi zdecydować dokąd pojedzie i w jakich zawodach chce brać udział.
Poza tym fajnie że grupa zach.pom się organizuje ,osobiście do zawodów ogólnopolskich, jeszcze daleka droga przede mną ,lecz gdy poczuję się na siłach to nie widzę przeszkód w uczestnictwie, na tę chwilę dołączę do kolegów w Dąbiu 4-tego kwietnia
Proszę mnie dopisać do listy na 4-tego
mogę zabrać kogoś po drodze będę jechał z Bezrzecza

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 21, 2011, 12:49:06 pm »
Przemek nie ma co się zapisywać bo nie wiem, czy będzie nas chociaż 10 - na zasadzie kto przyjdzie ten będzie. Było kilka osób więcej chetnych ale jadą na zawody do Pabianic.
Przewiduje: tak spotkanie o 9.00 pod dworcem w Dąbiu
do 10.30 rozgrzewka, ustawianie sprzetu, ustawianie pudeł. Zobaczymy ilu będzie zawodników, tyle zrobimy grup i ewentualnie kilka rundek do tych samych tarcz. W regulaminie napisałem, że będziemy strzelać po 5 do jednej tarczy i chyba tego bedziemy sie trzymali. Może uda mi się metryczki wymyśleć jakieś i wydrukować.
Sage 35#

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 23, 2011, 09:31:20 pm »
.....dołączę do kolegów w Dąbiu 4-tego kwietnia
Proszę mnie dopisać do listy na 4-tego
mogę zabrać kogoś po drodze będę jechał z Bezrzecza

Przemas... !!! To 2-giego będzie w sobotę :P
zapalony łucznik

PK

  • Gość
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 23, 2011, 10:23:10 pm »
...nie posiadamy umiejetnosci celnego strzelania 3d uczymy się, więc w rywalizacji z każdym ze strzelajacych nie mamy szans.

...osobiście do zawodów ogólnopolskich, jeszcze daleka droga przede mną ,lecz gdy poczuję się na siłach to nie widzę przeszkód w uczestnictwie...

 :o ???  rozumiem, że wygrywać jest na pewno przyjemnie, ale każdy z nas zaczynał w 3D od ostatnich miejsc...(i te miejsca cały czas czekają na każdego łucznika, niezależnie od stażu :D). Nie ma czego się ani bać, ani wstydzić. Wystarczy by umieć oddać strzał w kierunku figury i mieć przynajmniej 6 oklejonych promieni z grotami. Żadne piknikowe strzelania do pudełek nie są tak wartościową nauką leśnego strzelania, jak dobrze zorganizowane zawody. Namawiam by się o tym przekonać.
Widywałem już takich co to przyjechali na zawody "popatrzeć", bo "jeszcze za wcześnie" by startować...i takie tam. A w trakcie rozgrywki idąc z jakąś grupą, rwali włosy z głowy: "Boże, że ja nie wziąłem łukuuu!!!!"
 :)
...ale Wasz wybór.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 10:29:07 pm wysłana przez PK »

g13r0

  • PBA
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 472
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 23, 2011, 11:57:40 pm »
...nie posiadamy umiejetnosci celnego strzelania 3d uczymy się, więc w rywalizacji z każdym ze strzelajacych nie mamy szans.

...osobiście do zawodów ogólnopolskich, jeszcze daleka droga przede mną ,lecz gdy poczuję się na siłach to nie widzę przeszkód w uczestnictwie...

 :o ???  rozumiem, że wygrywać jest na pewno przyjemnie, ale każdy z nas zaczynał w 3D od ostatnich miejsc...(i te miejsca cały czas czekają na każdego łucznika, niezależnie od stażu :D). Nie ma czego się ani bać, ani wstydzić. Wystarczy by umieć oddać strzał w kierunku figury i mieć przynajmniej 6 oklejonych promieni z grotami. Żadne piknikowe strzelania do pudełek nie są tak wartościową nauką leśnego strzelania, jak dobrze zorganizowane zawody. Namawiam by się o tym przekonać.
Widywałem już takich co to przyjechali na zawody "popatrzeć", bo "jeszcze za wcześnie" by startować...i takie tam. A w trakcie rozgrywki idąc z jakąś grupą, rwali włosy z głowy: "Boże, że ja nie wziąłem łukuuu!!!!"
 :)
...ale Wasz wybór.

chętnie bym przybył ale modyfikowanie Apexa7 pod 3D byłoby lekką przesadą.
Jest Prestige ale wciąż czekam na ramiona. Gość z Mathews twierdzi UWAGA: że wyjdą w tym tygodniu o ile już nie są w drodze. Ciekawe. Czasem mam wrażenie że to jakiś Truman Show i obserwują moją reakcje.
Jak znam życie pewnie za 3 tygodnie zgłosi się do mnie urząd celny.
ehhhh...

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 24, 2011, 07:56:45 am »
rozumiem, że wygrywać jest na pewno przyjemnie, ale każdy z nas zaczynał w 3D od ostatnich miejsc...(i te miejsca cały czas czekają na każdego łucznika, niezależnie od stażu :D). Nie ma czego się ani bać, ani wstydzić. Wystarczy by umieć oddać strzał w kierunku figury i mieć przynajmniej 6 oklejonych promieni z grotami. Żadne piknikowe strzelania do pudełek nie są tak wartościową nauką leśnego strzelania, jak dobrze zorganizowane zawody.
Oczywiście, w każdym sporcie trzeba zapłacić frycowe, ale to nie jest kwestia przegrywania czy wygrywania.
Piotrze masz rację ale nasze (przynajmniej tych z mojego najbliższego towarzystwa) spotkania mają też charakter ekonomiczny , jest to wariant oszczędnościowy począwszy od łuków poprzez tarcze (może  i pudła ale ja je mam, chyba mało kogo na figury stać??), nasze strzelania w lesie to 99,9 % spotkań strzeleckich - owszem może jak dotąd nie 3d ale o jednym łuku dla wszystkich (ta sama siła i dł. naciągu), ciężko cokolwiek strzelać.. Każdy z nas ma nie więcej niż 100 km w jedną stronę do strzelnicy a większość mniej niż 30, i dojazd np. do takich Pabianic to prawie 1000 km w 2 strony, spanie, wpisowe itp. Raz w miesiącu to i tak dla nas za dużo - dlatego raz w roku, może dwa owszem. Pomyśl sam jakby wszystko co się dzieje fajnego w łucznictwie odbywało się np. pomiędzy Gdańskiem a Białymstokiem lub Szczecinem, trochę osób mniej by dojeżdżało na zawody, moim zdaniem. Po prostu...Poza tym koledzy ( Ci z czołówki krajowej) i tak zawsze dojadą.

Pozdro...
Sage 35#

PK

  • Gość
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 24, 2011, 08:23:17 am »
...Poza tym koledzy ( Ci z czołówki krajowej) i tak zawsze dojadą.

...no właśnie. Wynająć busa w 10 osób, jak robią przykładowo koledzy z Górnego Śląska...i dojeżdżacie na miejsce wypoczęci, w dobrych humorach... :)*





*-będę natrętny, a co...

Przemas

  • Stowarzyszenie
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 67
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 24, 2011, 08:59:05 am »


Przemas... !!! To 2-giego będzie w sobotę :P

Zgadza się  :)
nie wiem skąd na tego 4tego się uparłem  ;D

Mariusz Wojtasiuk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 24, 2011, 09:09:49 am »
Właśnie z taką propozycją wspólnego podróżowania w celu zredukowania kosztów dojazdu wyszedłem na początku tego wątku! Jeśli by się zebrała grupka ludzi i dojechała jakimś transporterkiem z silnikiem diesela, to przejechanie nawet 1000 km nie byłoby odległością nie do przebycia! Ja również na większość imprez tego typu mam podobną ilość kilometrów do przejechania(do Pabianic około 350 w jedną stronę) i już teraz zaproponowałem niektórym by jechali ze mną-mam trzy wolne miejsca-w sumie mogłoby być ich cztery, ale komfort jazdy byłby mniejszy. A że kufer mam spory, więc cały sprzęt do niego, a droga upłynęła by na miłych pogaduchach. Jadę z Zamościa-potem zahaczam o Lublin i zabieram Mateusza,potem mogę jechać na Radom(propozycja dla Michała i Grześka by jechali ze mną), ale teoretycznie jeszcze dwa miejsca są wolne. Jakby co to piszcie na priv'a. ;)

Szkoda, że terminy tych dwóch imprez się nałożyły na siebie, bo wystarczyłoby tylko przesunąć jeden z nich o zaledwie tydzień i wszystko byłoby ok. :). A tak jest dylemat-gdzie pojechać, z kim i dlaczego nie na obydwie imprezy????
Łuk- PSE X-Force Dream Season 28"  80#
Celownik- TruGlo Tru Site Xtreme Micro Adjust8pin
Podstawka- QAD Ultra Rest HD Camo
                 Trophy Ridge Revolution
Kołczan- Shooter 6
Spust- Scoot Rhino Release
Strzały-A/C/C Pro Hunting 300, FMJ 300.

g13r0

  • PBA
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 472
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 26, 2011, 01:28:20 am »
przyjda ramiona to jade na 90%
nie przyjda to nie :(
transport to nie problem

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 28, 2011, 07:43:10 am »
Ci co mają przyjechać i tak przyjadą, ci co nie mają przyjechac po prostu nie przyjadą. ;)
Sage 35#

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 29, 2011, 08:30:57 am »
Dziś wtorek, więc przypominam chętnym o spotkaniu w Dąbiu na strzelnicy 2.04. Mam nadzieję, że bedzie nas chociaż 5.
Pozdro.
Sage 35#

Przemas

  • Stowarzyszenie
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 67
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 29, 2011, 10:01:05 am »
Pamiętam ,tylko zostały mi 3 strzały ;D ostatnio grot sie odkręcił jednej i poleciał w stronę libanu  ups...

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: Dąbie... Okolice Szczecina
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 29, 2011, 10:15:40 am »
Jak bedę mial odpowiedniego grota to założymy i po sprawie.
Sage 35#