Autor Wątek: zawody 24h w Radzyminie  (Przeczytany 1812 razy)

Hungry

  • Gość
zawody 24h w Radzyminie
« dnia: Grudzień 12, 2010, 08:24:31 pm »
odbyły się w ten weekend. Parę djęć znajdziecie tutaj: http://hungry4sport.com/Albums/Show/s/35563
Duże wrażenie zrobili na mnie moi koledzy z drużyny, Marcin i Witek, którzy nie spali wogóle. Ja zdrzemnoąłem sięn na 5 godzin :)

Strzelanie 24 godzin non stop, nawet jeśli strzela tylko jeden członek drużyny, to jest sprawa ektremalna :)
Ciekawi mnie czy łucznicy tradycyjni zdecydują się kiedyś na taki eksperyment?

bacha

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
Odp: zawody 24h w Radzyminie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2010, 08:08:33 pm »
czesc,
no kujnęło mnie, normalnie ;-))) mnie czyli tradycyjną
W czerwcu 2007 mieliśmy zawody 24h na łasze wiślanej w Wwie, w czerwcu 2008 mieliśmy 24 h nad Bugiem w Czarnowie. Obydwa turnieje były w terenie :-) i upamiętniły się w pamięci ;-) niebywałym czarem wschodu słońca :-))) oraz mnóstwem ciekawych konkurencji (24 różne! konkurencje na obydwu turniejach i tylko część się powtórzyła).
Niestety z braku chętnych, głównie do zatargania ton sprzętu na odludzie, turniej ten umarł śmiercią naturalną ;-) Cześć jego pamięci ;-)
*0*baśka

Hungry

  • Gość
Odp: zawody 24h w Radzyminie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2010, 08:24:20 pm »
no proszę, a sportowe 24 h już kolejny rok mają się dobrze, a nawet coraz lepiej :)
Nawet kilka drużyn przyjechało z zagranicy !

bacha

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
Odp: zawody 24h w Radzyminie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2010, 08:34:10 pm »
ale to już w Radzyminie nie ma równoległego turnieju łuczników tradycyjnych? dawniej byl taki - i całkiem fajna zabawa byla :-)