Autor Wątek: lekcje video  (Przeczytany 11359 razy)

Hungry

  • Gość
lekcje video
« dnia: Grudzień 28, 2010, 10:28:26 pm »
Norbert Kopczyński, nasz Mistrz Świata w łucznictwie konnym,  nagrał serię lekcji video o strzelaniu z łuku tradycyjnego metodą wschodnią. Dla wszystkich początkujących i nie tylko  :D

to jest link do lekcji nr 1
http://hungry4sport.com/Tutorials/Show/s/166

PK

  • Gość
Odp: lekcje video
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2010, 09:24:28 am »
Super sprawa. Przyzwoicie nakręcone. Mam nadzieję, że ten cykl będzie się rozwijał również w kierunku lekcji strzelania - już w siodle.
Przydałoby się więcej takich polskojęzycznych, filmowych instruktaży,... również z innymi typami łuków w roli głównej.
Bardzo dobry początek. Podziękowania.

majdanek66

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 340
Odp: lekcje video
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2012, 12:56:46 pm »
[link usunięty],
www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=1o9RGnujlkI&NR=1     to jest dopiero perfekcja, i lata treningu.     tu są dwa filmy, lecz chyba coś poknociłem, spróbujcie to poprawić.


Poknociłeś to poprawiam.. ;)

Kolego Majdanku66 filmy fajne ale :

Taniec z szaszką/ami(kozacką szablą/ami) ma chyba niewiele wspólnego z sekcją i tematem wątku w której zamieściłeś ten link ?... niniejszym go usuwam.

Drugi z filmów(w zasadzie też nie bardzo tu pasujący) był już kiedyś zamieszczony-w innym temacie- a komentarze do niego przeobraziły się w dyskusję o podłożu polityczno-nacjonalistyczno-ideologiczno-społeczno-ekonomicznym na kilka stron...

Bardzo Cię proszę pisz na temat albo załóż nowy o ile nie istnieje już podobny-oczywiście w odpowiednim dziale/sekcji by niepotrzebnie nie śmiecić.

pozdrawiam
N.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 01:38:06 am wysłana przez N »
Hoyt redline-55#,28"--XX75,30".2213. alu.

BARUL

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 100
Odp: lekcje video
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2013, 08:15:10 pm »
Norbert Kopczyński ,fajne lekcje ale to inna bajka. Macie namiar na podobne materiały dotyczące 3 palców ?
longbow 70#
krym 48#
PSE xforce 70#

annapaznokiec

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • toner brother hl-2130
Odp: lekcje video
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2013, 10:04:10 pm »
Video kursy to niezła metoda nauki, szkoda że nie ma na 3 palce, ale może nasz mistrz niedługo nagra.

grzech_s

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: lekcje video
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 13, 2019, 12:18:16 am »
Temat głęboko zakopany, ale dzisiaj przekopałem działkę, więc jest wprawa ze szpadlem. Dlaczego nie odkopać jakiegoś starego tematu. Niedawno trafiłem na rozwojowy (mam nadzieję) cykl na "jutubku" - Czas na(ł)uki. Co sądzicie o nim?

Masud

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 186
Odp: lekcje video
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 13, 2019, 10:22:11 am »
Bloczek: Bear Approach HC (2019) 60#
Konny: Nomad Black Shadow 48" 35#
Wschodni: Oak Ridge Sado Bamboo 52" 35#
Longbow: Buck Trail Metis 60" 30#
Barebow: Winners Explore DX + KAP Winstorm 2 Carbon Foam Limbs.

grzech_s

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: lekcje video
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 31, 2019, 12:24:26 am »
Do ciekawostek związanych z tematem video lekcji można zaliczyć nowy cykl Piotra Goneta na "jutubku".
Pozdrawiam i życzę pomyślności w nadchodzącym roku.