Autor Wątek: Książka dla początkującego  (Przeczytany 20529 razy)

kartel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 28, 2011, 05:39:35 pm »
Nie twoja sprawa z czego i jak długo strzelam, nic do Bisoka nie mam a  tylko podałem fakty, a ty nie próbuj insynuować, że nie wiem, co to jest gryf - bo takiego wniosku nie mogłeś wysunąć na podstawie mojego wpisu.

A ten drugi niech się nauczy też kultury, bo nazywanie osoby piszącej na temat "przeżałosnym trolem" jest przeżałosnym chamstwem

Świstak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 229
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 28, 2011, 05:41:44 pm »
masz człowieku nasrane ::)
Samick Woodsman 50#

Rosomak

  • Gość
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 28, 2011, 11:44:18 pm »
Kolejne wcielenie wiadomo kogo...

Daniel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 31, 2011, 12:25:51 pm »
porządnego kopa w rzyć

A ten znów obsesyjnie o przemocy i o męskich tyłkach - zgłoś się koleś do specjalistów od przemocy w rodzinie. a sprawie męskich tyłków - na portale typu "gejowo" ::) 8)

Coś tam gdzieś przeczytałeś i niby coś tam wiesz ale nawet nie wiesz jak się te"końcówki" nazywają  ::)
w łukach azjatyckich to Siyah`y

Hehe, chłoptaś "N" (od "Niedouczony") nic nie przeczytał, a się wymądrza, żałosne... "Siya'h" to po persku kolor czarny. Nie pracująca część łuku to "siyah" - ale nie wszystkich azjatyckich łuków kompozytowych, a tylko tych z kręgu kultury arabskiej. Np. w Turcji nosi już nazwę "kasan". niedouku...

Idź już lepiej na portal typu "gejowo" ;D

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 31, 2011, 01:41:45 pm »
Hehe, chłoptaś "N" (od "Niedouczony") nic nie przeczytał, a się wymądrza, żałosne... "Siya'h" to po persku kolor czarny. Nie pracująca część łuku to "siyah" - ale nie wszystkich azjatyckich łuków kompozytowych, a tylko tych z kręgu kultury arabskiej. Np. w Turcji nosi już nazwę "kasan". niedouku...

Idź już lepiej na portal typu "gejowo" ;D
Pierwsze, to siyah nie jest z języka perskiego. Drugie, to masz braki w edukacji na poziomie szkoły podstawowej. Pisałem ci już, że "nie" z przymiotnikami piszemy łącznie... niedouku... Bo.. wiesz co to przymiotnik, prawda?
A teraz poszukaj sobie, co znaczy skrót PLONK

N

  • Gość
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 31, 2011, 04:26:25 pm »

A ten znów obsesyjnie o przemocy i o męskich tyłkach - zgłoś się koleś do specjalistów od przemocy w rodzinie. a sprawie męskich tyłków - na portale typu "gejowo" ::) 8)

Coś tam gdzieś przeczytałeś i niby coś tam wiesz ale nawet nie wiesz jak się te"końcówki" nazywają  ::)
w łukach azjatyckich to Siyah`y

Hehe, chłoptaś "N" (od "Niedouczony") nic nie przeczytał, a się wymądrza, żałosne... "Siya'h" to po persku kolor czarny. Nie pracująca część łuku to "siyah" - ale nie wszystkich azjatyckich łuków kompozytowych, a tylko tych z kręgu kultury arabskiej. Np. w Turcji nosi już nazwę "kasan". niedouku...

Idź już lepiej na portal typu "gejowo" ;D


Nooo...to jak już się znowu trollu posikałeś i nie tylko... z radości to zmień pieluchę... ;D

Co do dalszej części twojej "wypowiedzi" to nie wiem czy jesteś bardziej głupi,tępy, ślepy czy niedorozwinięty...chociaż skłaniałbym się ku temu ze to wszystko razem...komuś takiemu niestety nie pomoże już żaden specjalista... :D

Napisałem siyah`y bo chodziło o spolszczoną liczbę mnogą(a wiec l.poj. SIYAH, słowo pochodzenia arabskiego); Anglicy i amerykanie piszą np. siyahs czyli siyah`y/siyahy/...KPW ? (chociaż sądząc z tego co napisałem na początku odnoszę dziwne wrażenie że kolejny raz jest to pytanie retoryczne)

W różnych rejonach świata różnie się je nazywa ale chodzi o jedno i to samo....za to z całą pewnością nie są to żadne "końcówki" jak sam kilka dni temu(oczywiście pod innym nickiem) "raczyłeś" napisać panie ćwierćinteligencie vel  "monopolu na wszechwiedzę"; może zanim znowu kogokolwiek "poprawisz" upewnij się że wszystko zrozumiałeś...
Czyli co ? chciałeś dosrać ale znów się nie udało ::) ...

(Tak na marginesie- jedno słowo może mieć w danym języku kilka lub nawet więcej różnych nie zawsze pokrywających się znaczeń :P )

Resztę tych twoich prymitywnych bazgrołów, które dowodzą jedynie że sam z "usług" takich portali korzystasz - stara, obmierzła cioto ... pozostawię bez komentarza...

Rosomak

  • Gość
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 31, 2011, 08:39:15 pm »
Chłopaki nie karmcie trolla..


Nitrous

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 21, 2011, 08:49:38 pm »
Witam wszystkich Internautów, Mam 13 lat i bardzo lubię strzelać z łuku, właściwie to zaczynałem z łukiem z kija leszczyny i ze sznurkiem przywiązanym do obu końców kija :D Teraz już jestem trochę lepszy, strzelam z łuku Eraster, teraz zbliża się wiosna wiec będę dużo częściej strzelał. Planuję od września zapisać się do klubu i tam zaczynać z łukiem bloczkowym. Do tego czasu muszę się dobrze nauczyć z tego łuku Eraster i tu jest problem, bo nie jestem pewien czy wszystko robię dobrze, więc pytam się czy zna ktoś może jakąś naprawdę dobrą książkę dla żółtodziobów? w której mieściły by się wszystkie podstawy ? Z góry dziękuje za pomoc.

N

  • Gość
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 22, 2011, 05:01:53 pm »
To zmień forum...

Zamiast "doradzać" koledze po prostu sam to (wreszcie)zrób...i zabierz ze sobą wszystkie zmultiplikowane tożsamości..."chłoptasiu"


@Nitrous
Obawiam się że nie znajdziesz takiej książki napisanej po polsku- jakiś czas temu istniała w internecie elektroniczna publikacja Polskiego Związku Łuczniczego ale w tym momencie z uwagi na dostrzeżone w tekście błędy rzeczowe oczekuje na poprawki...

W języku angielskim za to wręcz przeciwnie, np. :
http://www.tardis.ed.ac.uk/~ajcd/archery/faq/elliotguide.pdf

Polecam Ci przejrzenie informacji zawartych na tym forum z nieocenioną pomocą opcji "SZUKAJ" a potem wcielenie zdobytych informacji w życie ;)
 
powodzenia !
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 05:27:10 pm wysłana przez N »

Rosomak

  • Gość
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 22, 2011, 07:17:12 pm »
joopsa smród się ciągnie za tobą jak za pospolitym ruszeniem...

czy to Freha , Arcus czy tu...

miałes juz tu nie wracać..

Rosomak

  • Gość
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 22, 2011, 07:43:54 pm »
Znam osobiście N jak i 3/4 użytkownkików tego i innych forów łuczniczych. I wiem jaki to człowiek .Spotykamy się z tymi ludźmi na wielu turniejach łuczniczych w Polsce i nie tylko.
A ciebie kto zna ? Gdzie bywasz ?
Na Arcusie swoje zdjęcie dałeś zamaskowane by nikt cię nie poznał.
Na tym forum już groziłeś że przyjedziesz i będziesz bił  a na Arcusie napisałeś

"Brak znaczenia utrudnia identyfikację. Na świecie, zatem i w Sieci nie brak rozmaitych świrów i frustratów, którzy grożą a to "strzaskaniem pyska", a to podkapowaniem - a po nic nie znaczącym nicku na pewno nie zidentyfikują osoby - zatem płotu w realu nie obsikają. "

znaczy cytujac twoje własne słowa jesteś świr i frustrat.
Gdzie się nie pojawisz są zgrzyty i zostaje niesmak.

Rosomak

  • Gość
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 22, 2011, 08:00:52 pm »
noż chyba się popłaczę ... :D

Rosomak

  • Gość
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 22, 2011, 08:24:45 pm »
Niech ktoś to przeczyta i powie joopsie żeby sobie nie pochlebiał i nie uważał że potrzebuję się z nim kontaktować :P

lukilak1994

  • Gość
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 22, 2011, 08:35:04 pm »
Joopsa, czy ty wogule znasz tych"forumowiczów", rozmawialeś z kimś?? Bo z twoich nędznych wypowiedzi to niewynika!!
N to człowiek który wie o łucznictwie więcej niż mogło by cię śnić i zapewniam cię nie jest chamem, tylko mądrą osobą, która chętnie dzieli się swoją wiedzą ;D
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 08:36:48 pm wysłana przez lukilak1994 »

Wookie

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 92
Odp: Książka dla początkującego
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 22, 2011, 08:50:59 pm »
Do wszystkich forumowiczów czytających forum:

N i Rosomak to bardzo kulturalni ludzie, którzy nie pozostają obojętni na różne złe rzeczy, które dzieją się w świecie łucznictwa. Poza tym są tu łucznicy, którzy według mnie zasługują na miano mistrzów swojej profesji.

Pozdrawiam