Autor Wątek: ARCHERY HYDE PARK  (Przeczytany 46601 razy)

arkadio

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 234
  • Bowhunting! I love this game!
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 24, 2010, 01:49:40 am »

Człowiek może być biedny ale nie głupi.

to zdanie filozoficzne jakieś chyba. można by napisać niezłą rozprawkę na ten temat.
myślę, że napisał Ci to jakiś polonista zadając tym samym "prace domową". :D
ja pamiętam inne tego typu zdanie jeszcze z podstawówki a mianowicie:
?Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać?, na które owa rozprawkę pisałem.
może weź mu to zdanie Hemingway'a odeślij w ramach rekompensaty.
niech się też wykaże. ;)
a wracając do tego pierwszego zdania to ja myślę, że jest to nie do końca prawda.
dlaczego?
otóż dlatego iż z obserwacji otoczenia mogę stwierdzić, że istnieją i jedni, i drudzy równolegle oraz tacy, którzy posiadają obydwie te cechy naraz.
z tym, że to drugie zjawisko występuje częściej. :)
pozdrowionka
łuk: PSE X-Force 6 GX 72#, PSE X-FORCE 6 HF 70#
podstawka: Ripcord Code Red
celownik: Viper Predator MICRO 5PIN
stabilizator: SVL S-COIL XL 7"
kołczan: Bohning Lynx 6
spust: T.R.U BALL Copperhead Xtra
strzały: Beman ICS Hunter 300
dalmierz: Leupold

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 24, 2010, 10:12:32 am »
Kopia z innego wątku
No to Grzesiu jak już ci nerwy puszczają, walisz z imienia i nazwiska do mnie i do Lucka, to rozwinę temat stosunków międzyludzkich.

.............  tutaj znajdowały się treści niepotrzebne i nie dotyczące wszystkich kolegów łuczników. Zostało to usunięte z szacunku do całego forum łuczniczego...................

Szkoda, że inni łucznicy/forumowicze, muszą teraz czytać takie rzeczy. Lepiej było by pisać o współzawodnictwie i duchu sportowym łucznictwa. .......................................

Przepraszam.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2010, 04:49:07 pm wysłana przez achim »

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 24, 2010, 10:19:39 am »
Achim na tym forum po raz pierwszy zdarzyło się usunięcie wątku, poza wątkami z linkami do stron erotycznych i mam nadzieję że to był incydent wynikający z predyspozycji założyciela wątku.
Pozdrawiam

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 24, 2010, 10:30:01 am »
Achim na tym forum po raz pierwszy zdarzyło się usunięcie wątku, poza wątkami z linkami do stron erotycznych i mam nadzieję że to był incydent wynikający z predyspozycji założyciela wątku.
Pozdrawiam
Dzięki Adamie za wyjaśnienia. Osoba odpowiedzialna za usunięcie już się sama ujawniła.
Przykro mi, że drodzy koledzy łucznicy  i forumowicze, czytacie teraz te brudy nie związane z łucznictwem. Czułem jednak potrzebę napisania tych kilka słów powyżej i uchylenia rąbka tajemnicy.
Pozdrawiam
Achim

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 24, 2010, 11:30:03 pm »
Mowa jest srebrem, a milczenie złotem - tylko jak tu milczeć? 
Powiedzieć wiele też nie można - bo niepotrzebnie/potrzebnie*), wiele zostało już powiedziane.

*) Nie potrzebne skreślić ;)

Pozdrawiam interpretujących na swój sposób moje słowa


PS. Do Admina - proponuję aby wątek ARCHERY HYDE PARK przenieść jako osobny dział forum, bo jakoś nie pasuje do ?zawody, turnieje, imprezy, spotkania?, a w przyszłości może być przydatny.

« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2010, 11:31:35 pm wysłana przez rommi »

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

comando

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 25, 2010, 07:58:54 pm »
A czy wiecie że nasi " Helsi" organizują nabór do klubu!!! Ja mam być u nich wciągnięty na członka fe! członek honorowy  jeszcze mi nie proponowali aleee...... Choć nie wiem czy taki półgłupek  wam siądzie!!! Ja taki postrzelony i bez  wymyślnego wykształcenia  !!! Ale aleee aleeeee jak to Romek nasz Baca mówi: Lutek jak to dobrze że my wiemy że jesteśmy pier.........!!!! A mój tata znowu mówi" jakiego mnie Boże stworzyłeś takiego mnie mosz!!! Chyba w tym miał jakiś cel.I tsza by wreszcie zorganizować jakieś spotkanie na Błatniej. Cały czas myślę nad tym tatuażem a miejsca mam coraz więcej ;D myślałem o gołej babce  :o Pyta stary swojo babe- Kobieto jakbyś tak nóg nie miała to czy nosiłabyś gacie ??? nie no nie odpowiada kobieta. Na to stary, no to na jaki ch..... ci ten biustonosz!!! No i takiej se na pośladkach nie zrobie!!!No i mam pomysła na tato w rowie ale kto to zrobi ??? Pozdro chłpy i do następnego posta hej!!!
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2010, 08:05:37 pm wysłana przez comando »

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 25, 2010, 09:31:10 pm »
To może haloween na Błatniej  ;D z bieganiem po lesie w środku nocy.
Z obowiązkowym wyposażeniem: dobry humor, pampers  ;D i nalewka samoróbka.
Pozdro

comando

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 25, 2010, 09:47:24 pm »
Achim OKi a myślałem że nikt sie już nie lubi dobrze bawić!!! Mało tego będziemy se mogli postrzelać i to nawet z pod dachu!!! Nadarza się ku temu okazja bo chłopaki kombinują co by sie spodkać i wsickie ścieski na Błatnią prowadzą! Nocleg na szczycie . I gwarantuje Wam że poczujecie sie jak u siebie!!! Zaproszenie mają Wszyscy !!! Termin do ustalenia ale około 7.11. było by dobrze, oczywiście z noclegiem hej!!! Helsi już zgłosili gotowość!!!   

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 25, 2010, 10:02:46 pm »
No to git! Hej  ;D

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 25, 2010, 11:33:59 pm »
No fajnie - nawet jak mnie nie zaprosicie, to i tak przyjadę   ;D

"Pogodać trza, bo jest łoczym, yno musza jakegoś furmana wyniuchać, bo godają, jak halbka łykniesz na nocka, to dzionek mosz w rzici - a tydzyń nie chca siedzieć.
Przeto wjyncyj nie bynda sie pytoł, co by mnie fto nie zjechoł,
A powjym Wom tela, że lepszo sobota nisz niedziela"

Hej !!!

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

Imioł

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • HELLS HUNTERS TARNOWSKIE GÓRY
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 26, 2010, 12:58:59 am »
Dobry,

eeeee no Lutek, ty juz mos u nos downo honorowe miejsce w loży szyderców  ;D  ale ty pewnie niy pamiyntos jak my cie pasowali - i tyz niy mos prawa pamiyntać ;) a poza tym my sie naszymi "honorowymi członkami " niy asimy :D
tak w ogóle to my som bardzo skromni ;) całe życie w glanach i w cornych ciuchach hehehehe tacy fest aspołeczni, niy obywatelscy, ojojoj tacy, tacy NIYGRZECZNI! :D a i casym nom sie wypić zdarzy i po pysku dać i takie tam...
a spotkać  by sie trza i zatrombic niyco w dobrym tonie na Błatniej


Pozdro z TGor
HH

Ps. Lutek jak chces to ci moga takiego małego Adolfka na rzici strzelić jak sie do bunkru chowie :D a pro po rowu - wiycie jak sie nazywo po niymiecku dwóch panów kopie rów melioracyjny ?.....zwei chopen kopen przykopen!
a może by tak tyn nowy wontek nazwać ARCHERBECHER i tam wszystkie pierdoły ciepać  ;D 
Amen
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2010, 05:27:43 pm wysłana przez Imioł »
Grozer TRH Extra II Hungarian 45#

comando

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 26, 2010, 08:17:41 am »
A tak faktycznie to najlepiej zjechać w piątek ( któryś ) Bo na zabawe tsza mieć kapke czasu !!! Plan jest taki wieczorkiem imprezka i strzelanka nocna i koryto bo to jest specjalność Doroty na Błatniej!!! I chyba ją poproszę żeby zmieniła nazwę schroniska bo jakoś tak mi sie żle kojarzy!!! Najpierw nam daje jeść z koryta a puzniej prosi żeby bydła nie robić , ech te kobiety!!! ;D
Kto był to wie jak tam jesteśmy to do dyspozycji mamy WSZYSTKO!!!

Habraj-Przezar

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 26, 2010, 11:43:43 am »
Witam. Widzę że trudne yematy są poruszane...... Co do Błatniej potwierdzam wszystko co mówi Lutek !!! I chętnie sie pisze oczywiście. Pozdrowionka od HH z Tarnowskich Gór.

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 26, 2010, 09:05:07 pm »
Cześć Lucek! Rzuć to jakimś kawałem albo historyjką, bo się jakoś poważnie zrobiło.
A że z diplomatami mało mamy wspólnego, to rechotać do woli nam przystoi  ;D
Sam powiedziałeś, że dzień bez zlanego pampersa jest dniem straconym  ;)

comando

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 26, 2010, 09:08:49 pm »
Oj chłopaki tsza sie wyluzować i dobrze wyślamować  :-\  Hej!!!