Autor Wątek: ARCHERY HYDE PARK  (Przeczytany 46599 razy)

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
ARCHERY HYDE PARK
« dnia: Październik 22, 2010, 10:45:47 pm »
Tutaj każdy może napisać co myśli. Nie bójmy się krytyki i szczerych wypowiedzi, a pochwał i pozytywów również nie szczędźmy. ;) Na maxa i oporowo. ;D
Bez obaw nie skasuję tego wątku.

N

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2010, 10:49:43 pm »
Cześć

że niby zasadniczo tak ? ;)

Wybacz nie mogłem się powstrzymać  ;D

Pozdrawiam

Rosomak

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2010, 10:53:00 pm »
hehe no własnie pisałem to samo :)

to spiewałem ja ..:D
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2010, 10:55:55 pm wysłana przez Rosomak »

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2010, 11:01:25 pm »
Ale ja tylko po gitarę przyszedłem   ;D

comando

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 22, 2010, 11:27:06 pm »
No i wyje....  :D Panowie!!! Ja jak raz w miesiącu sie nie posram i nie porzygam ze śmiechu to mam zaje..... kaca moral !!! a  najlepiej to robić z kumplami na przystanku PKS chyba że jest do dyspozycji schronisko na Błatniej!!!Chłopaki z Tarnowskich coś o tym wiedzą!!! Jajecznica na prawdziwkach z 40-stu jaj,płonąca nalewka i konkursy rzutu siekierą, no nie wspomnę o trąbicie, jak to robisz pierwszy raz bez pampersa i zwyrtniętych kierpców sie do tego nie bier hej!!!

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 22, 2010, 11:49:05 pm »
No, fajnie  :o jest 23:44, to ja sobie idę strzelić ..... - ale "seta" z śliwowicy 70V  ;D , a rano do roboty na patyczki (czyt. strzały) zarobić

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

comando

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 23, 2010, 02:03:50 pm »
Dzisiaj z Bacą "pomogliśmy przejść na drugi brzeg " tryckowi i łowiecce za pomoco dzidownic, bez strachu w łocyskach i nadmiernego becenia!!!Wysłali my ich na spotkanie z psodkami!!!To jezeli chodzi o dusycki, a z docesne scontecki do pakli hej!!! 

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 23, 2010, 02:42:45 pm »
Hej Comando!
Mam interes do Ciebie. Czy nie mógłbyś przyjechać do nas i zrobić to samo. Łazi tu taki i becy na prawo i lewo. Jeno nie wiem cy to tryk cy zwykły baran  ;D
Miej sie jednak na baczności, bo strachliwy nie jest, ale pierońsko fałszywy. ;)
No to hej do zobaczyska!
 

comando

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 23, 2010, 04:47:27 pm »
Ej casami by tak tsa! Widzis cłowiek zacoł kij jesce ło tym scyelaniu ludziskom sie nie śniło, no bo tsa cosik było wymyśleć,zucanie ciupago nos jus mierziło iele bedzies bacówke scypoł hej!!! I pizło nom pod caski coby z dzidownicy zacuńć. Pare wiosenek mineło ze zwyłych górali stali my sie scelacami ale ze zgórmysyny ło tym zapomnić sie niedo ej!!! Na samiuśkim pocontku snami był góral z daleki placówki Jdam C. i tak jes do ty pory!!! Tsa psyznać ze Jadamy docirajo sie sypciutko mo sie rozumić Lucka sprawa hej!!! A to dopiro pocontek ty sagi. cdn. hej!!!

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 23, 2010, 05:13:10 pm »
Ej casami by tak tsa! Widzis cłowiek zacoł kij jesce ło tym scyelaniu ludziskom sie nie śniło, no bo tsa cosik było wymyśleć,zucanie ciupago nos jus mierziło iele bedzies bacówke scypoł hej!!! I pizło nom pod caski coby z dzidownicy zacuńć. Pare wiosenek mineło ze zwyłych górali stali my sie scelacami ale ze zgórmysyny ło tym zapomnić sie niedo ej!!! Na samiuśkim pocontku snami był góral z daleki placówki Jdam C. i tak jes do ty pory!!! Tsa psyznać ze Jadamy docirajo sie sypciutko mo sie rozumić Lucka sprawa hej!!! A to dopiro pocontek ty sagi. cdn. hej!!!
Jezusicku kochany, jo to 10 minut czytoł  ;D, co by po mojymu skapowoł. Niy szkryflej tak pryndko, bo se ślepia ło laptop rozpraskom  :D

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

Rosomak

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 23, 2010, 06:11:35 pm »
Ja dyc ,pieruński lbie ty ni umisz gryfniej pisoc ? :)

comando

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 24, 2010, 12:21:32 am »
Słuchajcie dostałem esa o treści:

Człowiek może być biedny ale nie głupi. Wątek nadal jest na forum.Jaka cenzura. Na zawody zgłosiło się już dużo zawodników. Pozdrowienia....

Zgadnijcie od kogo? Ale bez nazwisk!!!

Rosomak

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 24, 2010, 12:48:04 am »
hmm.... Lord Valdemort ?? :)
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2010, 01:08:54 am wysłana przez Rosomak »

comando

  • Gość
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 24, 2010, 01:33:43 am »
No i chciałbym się jeszcze dowiedzieć, kiedy i gdzie krytykowałem zawody w Toszku !!!!!!!! To że coś na forum znika no trudno,ale że ludzie zwidy mają? Ze zaczyna się jakieś matactwo i szarganie  nazwisk!!! Hańba i żal!

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: ARCHERY HYDE PARK
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 24, 2010, 01:45:18 am »
Słuchajcie dostałem esa o treści:

Człowiek może być biedny ale nie głupi. Wątek nadal jest na forum.Jaka cenzura. Na zawody zgłosiło się już dużo zawodników. Pozdrowienia....

Zgadnijcie od kogo? Ale bez nazwisk!!!
Kurcze dostałem takiego samego smsa (prawie) i jeszcze parę innych, chyba od tej samej osoby.
Hej - Achim z Toszka.
PS. Nie musiałem być na rundzie PP w Toszku, żeby wiedzieć jak, co i kiedy. Po prostu miałem w tym wszystkim swój wkład. Różnica polega na tym, że jedni odwalają robotę i nie zależy im na rozgłosie, a inni to zwykli celebryci, że nawet na dyplom wpierdzielą swoją facjatę. Żenada!
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2010, 08:51:38 am wysłana przez achim »