Autor Wątek: czy pamiętacie Hoyta Medalliona?  (Przeczytany 1800 razy)

majero

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 200
czy pamiętacie Hoyta Medalliona?
« dnia: Lipiec 04, 2010, 09:41:38 pm »
Witam!

Czy mógłbym prosić Was o opinie na temat Hoyta Medalliona? Właśnie wpłaciłem na niego zadatek i będzie u mnie za miesiąc. Zdecydowałem się na niego, gdyż jest w bardzo dobrym stanie technicznym i zarazem tani. Mogę więc przeznaczyć więcej pieniążków na pozostałe akcesoria typu celownik czy strzały.
Porządnego bloczka kupię może za rok lub dwa kiedy nazbieram odpowiednia ilosć kosiorki. Do tego czasu mogę doskonalić technikę strzelania.
Hoycik ma 45-60#
A może ktoś strzelał z tego łuku?

łuk: Merlin
celownik: Toxonics
strzałki: Easton ACC (do tarczy), Easton Lightspeed (do 3D)
podstawka: MonArch
laga: Easton ACE

@(o.o)@

  • Gość
Odp: czy pamiętacie Hoyta Medalliona?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2010, 10:25:47 pm »
Piętnaście lat temu Hoyt wykonywał już lepsze łuki. Jeżeli kupiłeś razem z osprzętem to wspaniały okaz, tyle, że niestety muzealny.

P.S. Masz dane dotyczące długości kabli i cięciwy, na wypadek, gdyby przyszło je wymienić i ustawić łuk...?

majero

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 200
Odp: czy pamiętacie Hoyta Medalliona?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2010, 10:58:30 pm »
Piętnaście lat temu Hoyt wykonywał już lepsze łuki. Jeżeli kupiłeś razem z osprzętem to wspaniały okaz, tyle, że niestety muzealny.

P.S. Masz dane dotyczące długości kabli i cięciwy, na wypadek, gdyby przyszło je wymienić i ustawić łuk...?

Niestety nie, ale się dowiem.

Hoycika kupiłem gołego, osprzęt nie jest tak stary jak łuczek. Nie mam jeszcze celownika ani spustu, więc gdyby ktoś miał coś na sprzedaż to piszcie !!!
łuk: Merlin
celownik: Toxonics
strzałki: Easton ACC (do tarczy), Easton Lightspeed (do 3D)
podstawka: MonArch
laga: Easton ACE