Autor Wątek: Strzelanie dystansowe w Warszawie  (Przeczytany 2308 razy)

weribor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Strzelanie dystansowe w Warszawie
« dnia: Maj 17, 2010, 10:42:27 pm »
Czy ktoś może zna miejsca w Warszawie gdzie można postrzelać bezpiecznie na długim dystansie (100 -250 m)? Czytałem gdzieś ostatnio, że strzelanie dystansowe w Warszawie od jakiegoś czasu się rozwija, ale nie bardzo mogę powiązać to z jakimś konkretnym miejscem. Siekierki chyba raczej się do tej konkurencji nie nadają. Nie wiem jak tereny nad Wisłą koło EC Żerań.

mariusz_wroblewski

  • Gość
Odp: Strzelanie dystansowe w Warszawie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2010, 01:21:44 pm »
Z uwagi na bliskość Golędzinowa oraz wszędobylskość wędkarzy raczej nie polecam... niestety, nie przychodzi mi do głowy takie miejsce.

Pimor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Strzelanie dystansowe w Warszawie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2010, 11:36:51 pm »
Polecamy łachę nadwiślańską - lewy brzeg Wisly, jakies 20 km na poludnie od wilanowa, latwo znalezc na google maps ... to jest rezerwat wyspy jakiestam ... dokladnie nie pamietam, ale niedaleko, super miejsce, kilkaset metrow piachu i rzadkie krzaki. Czambulik tam byl i na www.czambulik.pl w zdjeciach z wyjazdow miejsce mozna zobaczyc w galerii kitearchery. Pozdrawiam

weribor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Strzelanie dystansowe w Warszawie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2010, 08:18:53 pm »
Dzięki za namiary. Dzisiaj na Siekierkach miałem przyjemność porozmawiać z panem Jackowskim, który tam ustanawiał swoje rekordy i też zachwalał mi to miejsce.