Zasady korzystania z forum > Proszę przeczytać przed rozpoczęciem korzystania z forum

Rejestracja

(1/6) > >>

Marek Pietrusiak:
Witam,
Rejestracja jest konieczna aby brać udział w dyskusjach.
Rejestracja jest automatyczna i wymaga klikniecia w link w e-mail, który otrzymasz.


Marek

Ponowne konto:
Witam!
Fajnie, że w końcu szanowna moderacja ruszyła cztery litery i uruchomiła, dla nowych użytkowników forum, możliwość rejestracji nowego konta tyle tylko, że co z kontami, które zostały założone wcześniej i niestety pomimo wysyłania e-maili z prośbą o aktywację takie konta zostały tak po prostu olane z góry, tak jak w moim przypadku (mam nadzieję, że takich sytuacji nie było zbyt wiele bo szkoda zrażać ludzi do forum)....?
Przykładem niech będzie moje konto, które zostało założone prawie miesiąc temu i pomimo wysyłania próśb o aktywację nie doczekało się jej....
W Hydepark'u pewnie też wątek nie zostałby zauważony dlatego piszę o tym tutaj....
Jeśli jednak ktoś z moderatorów dostrzeże ten wpis to bardzo proszę o aktywację mojego właściwego konta: Poison i skasowanie tego wpisu oraz usunięcie drugiego konta utworzonego po to aby stworzyć możliwość normalnego funkcjonowania konta z właściwymi danymi i nick'iem.
Pozdrawiam i czekam na reakcję administracji - Tomasz

Munin:
Pfff miesiąc :)
Łucznik musi być cierpliwy.
Siedem kont siedmiu ludzi i po ponad pół roku tylko to jedno konto zostało zaakceptowane, reszta zwierzyńca Odyna z samym Odynem została odrzucona. Teraz całą bandą używamy jednego konta :D

Marek Pietrusiak:

--- Cytat: Ponowne konto w Lipiec 07, 2015, 01:35:14 am ---
Jeśli jednak ktoś z moderatorów dostrzeże ten wpis to bardzo proszę o aktywację mojego właściwego konta: Poison i skasowanie tego wpisu oraz usunięcie drugiego konta utworzonego po to aby stworzyć możliwość normalnego funkcjonowania konta z właściwymi danymi i nick'iem.


--- Koniec cytatu ---

Prosze bardzo.

Marek

Wasabi.:
Cześć,
mam prośbę:
Jakiś czas temu próbowałem się zarejestrować jako Wasabi, niestety nie doczekałem się aktywacji.
Teraz postanowiłem spróbować jeszcze raz, jako Wasabi. (z kropką).
Można by stare konto usunąć? Ja nie mam do niego dostępu więc nie mogę nic zrobić.
Dziękuję z góry :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej