Autor Wątek: 7 Internationales Jagdbogenturnier in Emsdetten  (Przeczytany 5421 razy)

@(o.o)@

  • Gość
Odp: 7 Internationales Jagdbogenturnier in Emsdetten
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 24, 2010, 02:08:24 pm »
Fajnie, jakby była federacja, ale co GTW wymyśli tego nie wie nikt ;) Jest nas parę osób zainteresowanych tym, jak wyglądają zawody "za miedzą".

Zorganizowanie się na takie zawody nie jest jakoś specjalnie skomplikowane. Powiedzmy, że w terminie do 2 tygodni przed imprezą zbieramy zgłoszenia chętnych na wyjazd oraz zaliczkę na opłacenie transportu. Po upływie terminu wiemy, ile osób jest chętnych na wyjazd i za zebrane fundusze rezerwujemy autko o stosownej pojemności.

Żeby nie okazało się, że ktoś zrezygnuje dwa dni przed wyjazdem - zaliczki zebrane na konto wyjazdu mogłyby być bezzwrotne.

Wyjazd wynajętym busem oprócz znacznie niższych kosztów w porównaniu do własnego auta miałby tą zaletę, że nie trzeba byłoby skupiać się na prowadzeniu auta (przyjechać bardziej wypoczętym) oraz spędzić podróż w znacznie większym gronie.


comando

  • Gość
Odp: 7 Internationales Jagdbogenturnier in Emsdetten
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 24, 2010, 08:29:57 pm »
Fajna impreza! Ale suto zastawiony stół kosztuje ::) i dlatego wszyscy w reku mają portfele :-\ np. kanapka w Austrii to 2,50 euro, mała woda 2,50 i takie to zwyczaje mają!  ;D A nie chcę Piotrek tu mądrować ale aleeee myślę że tsza by tak po pińć takich kanapecek wciąć co by pocuć hej!!!! ;) Cymcie sie cieplunio!!! Lucio

PK

  • Gość
Odp: 7 Internationales Jagdbogenturnier in Emsdetten
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 24, 2010, 08:40:12 pm »
 :D eee tam, ... ja z tym stołem żartowałem. Ten na zdjęciach jest imponujący, ale ja tam nigdy z naszych zawodów głodny nie wracałem  ;D - i mnie osobiście żaden "kawior" nie jest do strzelania z łuku potrzebny.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2010, 09:23:36 pm wysłana przez PK »

comando

  • Gość
Odp: 7 Internationales Jagdbogenturnier in Emsdetten
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:15:00 pm »
A łunos bedzie piecony baran abo dwa ale tylko dla GTW cyli dlo wsickich co łostano łocywiście  ;D a na łobiot bedzie łobiot a co ! ;D łoj po tym Tosku to sie jakisi wyścig zacoł  trosku cy co ??? No bedzie w pierony smalcu łod Bacy nasego piecywa, łogórecków kisonych, jak pogoda sie załamie to łocywiście bedzie jesce bryndza hej!!! ;D

Bowhunter

  • Gość
Odp: 7 Internationales Jagdbogenturnier in Emsdetten
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 25, 2010, 12:16:34 pm »
 Juz o to zadbam zebyscie glodni i spragnieni nie byli ;).

comando

  • Gość
Odp: 7 Internationales Jagdbogenturnier in Emsdetten
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 25, 2010, 08:56:36 pm »
No ale tak całkiem serio to przygotowania idą całą parą!!! Nowością będzie to że dzięki Adasiowi C. wszyscy zawodnicy wyjadą z zawodów z dyplomem! Spryciarz zdjełał fajny program i wpisy na dyplomach będą się drukować !!!A czytania będzie! Trasa wymagająca ale nie karkołomna no i góry,góry,góry!!! A miejsca do strzelaniaaaaa że chej!!!No a właśnie szukam osoby do odśpiewania hymnu, pani Górniak odmówiłem a co sie bedzie sama wpraszać no nie?