Ankieta

Czy istotniejszy jest dla Ciebie patron czy data

Patron
19 (57.6%)
Data
14 (42.4%)

Głosów w sumie: 27

Autor Wątek: Świeto Łuczników  (Przeczytany 25652 razy)

aro1569 - Arkadiusz Kania

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 249
Odp: Świeto Łuczników
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 23, 2009, 12:17:34 am »
Witam , bardzo mi sie podoba ,ze mimo roznic swiatopogladowych , wyznaniowych itd potrafimy ze soba rozmawiac w sposob ,ktorego zazdrosciloby nam nie jedno forum , nie jeden portal spolecznosciowy itd.Jak ktos kiedys powiedzial ( wybaczcie za ten patos ) -nie wazne co nas dzieli ,wazne co nas łaczy. W zwiazku ze zblizajacymi sie Swietami Bozego Narodzenia wszystkim forumowiczom , milosnikom łucznictwa zycze duzo radosci ,zdrowia, wspanialej swiatecznej i rodzinnej atmosfery a w nadchodzacym Nowym Roku spelnienia wszystkich marzen
Bowtech Invasion CPX 70#, Mathews Drenalin 70#,
TR Micro Alpha v5, Sure- Loc QC,
Ripcord Code Red, Mathews HD II,
Cartel Midas Max ,
Octane 11'' , Bee stinger pro hunter max 8"
CE Maxima 250

White_Eagle

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 267
Odp: Świeto Łuczników
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 23, 2009, 06:21:30 pm »
Witam serdecznie.
Dziękuję za życzenia mi zdrowia, bo na ohecnym etapie bardzo mi jest potrzebne. Obecnie już zszedłem z wózka i po mieszkaniu poruszam się o kulach a co raz częściej bez.
Wracając jednak do tematu.
Jak przyjmiecie obchodzenie święta łuczników w okresie zimowym, to liczebność łucznik będzie bardzo mała. Jeśli temperatura spadnie do około -20C to obchody święta łuczników będą trwać około 30 minut. Czy o to Wam chodzi?
Dlatego nalegam ciągle na wybranie święta łuczników w okresie ciepłym. Czerwiec jest miesiącem najbardziej się nadającym. Dlatego też moja propozycja obrania za patrona "LESZKA" jest w pełni zasadna. Będzie wiele więcej osób a imprezka może trwać cały dzień. Oprócz strzelania z łuk możemy zorganizować ognisko, inne zabawy dla dzieci itp. Czy nie o to nam chodzi?

Pozdrawiam serdecznie
White Eagle
Łuk Bloczkowy Bowtech PATRIOT DUALLY
Celownik Shibuya
Optyka Las Vegas SCODE + 0,50
Strzały EASTON POWER FLIGHT 400
HW100Tqf LONG
FWB 300S Universal
TWINMASTER SPORT + LUNETKA 2X20 WALTHER
ŁUCZNIK 1970
GG 3176262

zgaszony

  • Gość
Odp: Świeto Łuczników
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 23, 2009, 08:40:10 pm »
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim których na tym forum połączyła wspólna pasja.
Adam Cymkiewicz

Baila

  • Gość
Odp: Świeto Łuczników
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 23, 2009, 09:47:34 pm »
Życzenia imieninowe przyjęte ;D ;D ;D ;D
Bardzo mi miło i przyjemnie. Cukierki będą na najbliższym spotkaniu ;) ;D ;)
Niech nasi koledzy Adam Cymkiewicz jak i Adam Bisok, również przyjmą najserdeczniejsze i  najcieplejsze życzenia imieninowe.
[/b]

shiffo

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 100
Odp: Świeto Łuczników
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 23, 2009, 10:09:57 pm »
Ja uważam, że jest 95% katolików i to praktykujących. bo oni wszyscy zasiadają do
wieczerzy wigilijnej a więc praktykują, problem w tym, że nie chodzą do kościoła na mszę (może gdyby na każdej mszy była taka impreza jak w wigilię to by chodzili?)

Oni są jak studenci, którzy na zajęcia nie chodzą ale mają nadzieję zaliczyć egzamin, więc może liczą na to, że Pan Bóg też im zaliczy te praktyki.
PSE NOVA Vector 5, 50lbs,  TOXONICS STOCK DOG PLUS, Easton Powerflight 500

sts

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Świeto Łuczników
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 23, 2009, 11:04:01 pm »
Wszystkim forumowiczom życzę wszystkiego dobrego na czas Świąt Bożego Narodzenia oraz dobrej zabawy Sylwstrowej!  Życzę też wszystkim aby mieli dośc sił i motywacji by się spotkac w okolicach 20 stycznia aby postrzelac w atmosferze  radości Nowego Roku i zrozumienia wigili imienin św. Sebastiana.
Samick SKB 55#

RedPunica

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 116
    • o mnie na Facebooku
Odp: Świeto Łuczników
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 24, 2009, 12:20:35 pm »
Życzę pogodnych, rodzinnych i radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego. Z serca życzę również tym, którzy Świąt nie obchodzą, a tylko "mają dni wolne". Ich poszukiwania kiedyś się skończą, oby tylko znaleźli!

Cieszę się, że "ustalono" patrona łuczników - przez akceptację św. Sebastiana, wybranego już dawno. To dobrze, że nie pokusiliśmy się o tworzenie "nowej, świeckiej tradycji".

I jeszcze słowo do Eagle'a: doprawdy nie ma powodu, żeby się tak zaperzać. Rozumiem, że może nie podobać Ci się chrześcijańska tradycja Europy. Pewnie widok flagi europejskiej, która de facto jest flagą Maryji, też Cię nie cieszy. Ale takie są fakty i lepiej je zrozumieć, niż buntować się i posługiwać logiką rodem z PRL-u. Mam tu na myśli Twoje pytanie o uznanie innych religii (i świętych) na równi z naszą. Bo przecież tu jest Polska - kraj katolicki!

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Świeto Łuczników
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 24, 2009, 12:43:04 pm »
no to wesołych świąt szampańskiego "Sylwka". Oby nowy rok przyniósł nam jak najwięcej zadowolenia z życia i powodzenia w kontynuowaniu naszych pasji.
"pozdrawiam serdecznie"
forlorn
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???