Autor Wątek: Pierwszy łuk ?  (Przeczytany 16996 razy)

paskud

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk ?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 16, 2009, 10:20:36 am »
OK ma już pierwszy typowany model BOWTECH 82nd AIRBORNE 2009. Czy ktoś już ściągał sprzęt z US? Poproszę adres rekomendowanego sklepu.
Witaj,
Ja przedwczoraj dostałem nieco zabawek do tuningu łuku oraz podstawkę QAD - wszystko ściągnął dla mnie z USA po super cenie Dawid z www.sklepluczniczy.pl. Telefon do niego znajdziesz na stronie sklepu w zakładce "kontakt".
Pzdr, Michał

Galaxy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Pierwszy łuk ?
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 16, 2009, 09:30:09 pm »
OK ma już pierwszy typowany model BOWTECH 82nd AIRBORNE 2009. Czy ktoś już ściągał sprzęt z US? Poproszę adres rekomendowanego sklepu.
Witaj,
Ja przedwczoraj dostałem nieco zabawek do tuningu łuku oraz podstawkę QAD - wszystko ściągnął dla mnie z USA po super cenie Dawid z www.sklepluczniczy.pl. Telefon do niego znajdziesz na stronie sklepu w zakładce "kontakt".
Pzdr, Michał
A mi nie chciał ściągnąć podstawki QAD sam musiałem sobie załatwić i jakoś tak parę dni temu mu ją wysłałem żeby ją zamontował na moim Bear The Truth 2, i tak sobie pomyślałem może on ci moją opchnął  :o ;)
Hoyt, Samick, Darton, Bear the Truth 2 już jest :D
także Weihrauch HW-100T, Umarex Wild Life 5,5 i AM850.

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: Pierwszy łuk ?
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 17, 2009, 03:34:53 pm »

A mi nie chciał ściągnąć podstawki QAD sam musiałem sobie załatwić i jakoś tak parę dni temu mu ją wysłałem żeby ją zamontował na moim Bear The Truth 2, i tak sobie pomyślałem może on ci moją opchnął  :o ;)


Tutaj sprawa wygląda inaczej, sprzedając Ci cały nowy łuk wystawiamy paragon/fakturę i na sprzęt masz gwarancję. Ja tej podstawki nie ściągałem od naszych dystrybutorów bo tak jak pisałem nie sprzedają jej. Gdybym ściągnął Ci ją jak Michałowi nie dostałbyś na nią gwarancji i co potem jak się zepsuje? Byłby niesmak. Michał o tym wiedział, dał wcześniej kasę na nią i znajomy mi ją przywiózł z USA.
Dawid

Kobi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Pierwszy łuk ?
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 17, 2009, 03:54:04 pm »
Ponieważ jak do tej pory planuję, mam zatem czas. W tej chwili na ebayu można taki kupić nowy w przeliczeniu za około 2090 pln+przesyłka z Niemiec. No to trochę taniej niż w PL ( kosztem oczywiście ewentualnych roszczeń do sprzedawcy ) i z USA nie płynie.
 

Galaxy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Pierwszy łuk ?
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 17, 2009, 10:50:21 pm »

A mi nie chciał ściągnąć podstawki QAD sam musiałem sobie załatwić i jakoś tak parę dni temu mu ją wysłałem żeby ją zamontował na moim Bear The Truth 2, i tak sobie pomyślałem może on ci moją opchnął  :o ;)


Tutaj sprawa wygląda inaczej, sprzedając Ci cały nowy łuk wystawiamy paragon/fakturę i na sprzęt masz gwarancję. Ja tej podstawki nie ściągałem od naszych dystrybutorów bo tak jak pisałem nie sprzedają jej. Gdybym ściągnął Ci ją jak Michałowi nie dostałbyś na nią gwarancji i co potem jak się zepsuje? Byłby niesmak. Michał o tym wiedział, dał wcześniej kasę na nią i znajomy mi ją przywiózł z USA.
Dawid

Wiem, wiem, tak tylko pisałem ;) A jak tam mój sprzęt na wtorek będę go miał w łapkach ??
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2009, 11:00:36 pm wysłana przez Galaxy »
Hoyt, Samick, Darton, Bear the Truth 2 już jest :D
także Weihrauch HW-100T, Umarex Wild Life 5,5 i AM850.

paskud

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk ?
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 17, 2009, 11:07:04 pm »
OK ma już pierwszy typowany model BOWTECH 82nd AIRBORNE 2009. Czy ktoś już ściągał sprzęt z US? Poproszę adres rekomendowanego sklepu.
Witaj,
Ja przedwczoraj dostałem nieco zabawek do tuningu łuku oraz podstawkę QAD - wszystko ściągnął dla mnie z USA po super cenie Dawid z www.sklepluczniczy.pl. Telefon do niego znajdziesz na stronie sklepu w zakładce "kontakt".
Pzdr, Michał
A mi nie chciał ściągnąć podstawki QAD sam musiałem sobie załatwić i jakoś tak parę dni temu mu ją wysłałem żeby ją zamontował na moim Bear The Truth 2, i tak sobie pomyślałem może on ci moją opchnął  :o ;)
Witam,
Jak sobie tak pomyślałeś to zachowaj to dla siebie. Tak jak chciałeś poleciłem Ci renomowany sklep, w którym wielu z nas się zaopatruje. Bardzo Cię proszę nie wypisuj bzdur takich bzdur na czyjś temat bez zastanowienia.
Pzdr.

Galaxy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Pierwszy łuk ?
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 18, 2009, 09:17:10 pm »
OK ma już pierwszy typowany model BOWTECH 82nd AIRBORNE 2009. Czy ktoś już ściągał sprzęt z US? Poproszę adres rekomendowanego sklepu.
Witaj,
Ja przedwczoraj dostałem nieco zabawek do tuningu łuku oraz podstawkę QAD - wszystko ściągnął dla mnie z USA po super cenie Dawid z www.sklepluczniczy.pl. Telefon do niego znajdziesz na stronie sklepu w zakładce "kontakt".
Pzdr, Michał
A mi nie chciał ściągnąć podstawki QAD sam musiałem sobie załatwić i jakoś tak parę dni temu mu ją wysłałem żeby ją zamontował na moim Bear The Truth 2, i tak sobie pomyślałem może on ci moją opchnął  :o ;)
Witam,
Jak sobie tak pomyślałeś to zachowaj to dla siebie. Tak jak chciałeś poleciłem Ci renomowany sklep, w którym wielu z nas się zaopatruje. Bardzo Cię proszę nie wypisuj bzdur takich bzdur na czyjś temat bez zastanowienia.
Pzdr.
Szczerze to nie wiem o co ci chodzi, a sklepu to ty mi żadnego nie polecałeś, wiem gdzie mogę pewnie kupić. W ww sklepie kupiłem już dwa łuki i kupię pewnie jeszcze nie jeden, zbieram już na Attaca choć Bear jeszcze do mnie nie dotarł. A jeśli nie zauważyłeś na końcu ";)" no to przyjmij moje przeprosiny, ale źle zrozumiałeś moje intencje.
Hoyt, Samick, Darton, Bear the Truth 2 już jest :D
także Weihrauch HW-100T, Umarex Wild Life 5,5 i AM850.

kissielec

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk ?
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 18, 2009, 10:40:42 pm »
@galaxy @paskud
...Nieśmiało sugeruję ciąg dalszy na PRIV. Ja już się pogubiłem w tych cytatach...  ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 10:44:33 pm wysłana przez kissielec »

Galaxy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Pierwszy łuk ?
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 19, 2009, 11:11:17 am »
@galaxy @paskud
...Nieśmiało sugeruję ciąg dalszy na PRIV. Ja już się pogubiłem w tych cytatach...  ;)
A wszystko przez ;)    :D:D:D ok z mojej strony już cisza
Hoyt, Samick, Darton, Bear the Truth 2 już jest :D
także Weihrauch HW-100T, Umarex Wild Life 5,5 i AM850.

Ceryni

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Pierwszy łuk ?
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 19, 2009, 07:47:34 pm »
Well,
jak pewnie da się zauważyć jestem tutaj nowy i nie miałem wcześniej styczności z łucznictwem (oprócz samodzielnie wykonanych łuków w dzieciństwie, ale tego nie liczę). Otóż chciałbym sobie kupić łuk za cenę do 500 zł, ale nie mam pojęcia co wybrać. Przeglądałem forum i zorientowałem się, że łuku bloczkowego dobrego za tyle nie kupię, chyba, że jakiś za przeproszeniem chłam :). Więc prosiłbym o jakąś pomoc w tej sprawie. Chodzi mi o taki łuk, nie tylko do nauki strzelania, ale także abym mógł być z niego zadowolony także w późniejszym okresie i żebym był z niego w pełni zadowolony. mam 180 cm wzrostu i trochę ponad 71 kilogramów wagi. Interesują mnie łuki o trochę większej sile naciągu.

Dziękuję za jakąkolwiek pomoc  w tej sprawie ^^ Pozdrawiam

kissielec

  • Gość
Odp: Pierwszy łuk ?
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 19, 2009, 08:32:37 pm »
Zapytaj tradycjonalistów (maja osobny dział na tym forum), doradzą Ci coś...z czego będziesz zadowolony. Łuk bloczkowy w tym zakresie cenowym niestety odpada.
Pozdrawiam.

grigori

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Pierwszy łuk ?
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 07, 2009, 06:22:32 pm »
znalazłem ostatnio takie łuki
http://www.luksport.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=418&category_id=57&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=31

http://www.luksport.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1291&category_id=57&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=31

co o nich myślicie doeradzcie który z nich wybrac gdyż nie za bardzo znamsie na łukach a chciałbym takie cudo miec i moze powiedzielibyście co mi jest jeszcze niezbędne do wmiare dobrego i bezpiecznego  szczelania coś typu celownik podstawka pod strzale itd. miło by było zamknąć sie w granicy 1600 nie wiecej łacznie z łukiem Uśmiech