Autor Wątek: 2007.07.08 Picknick łuczniczy w Warszawie - Siekierki  (Przeczytany 12347 razy)

White Eagle

  • Gość
2007.07.08 Picknick łuczniczy w Warszawie - Siekierki
« dnia: Lipiec 05, 2007, 08:09:17 pm »
Witam serdecznie koleżanki, kolegów i towarzyszy "po strzele"

W necie znalazłem informacje, że w niedzielę 2007.07.08 od godziny 11:00 odbędzie kolejny picknick łuczniczy. Więcej informacji na stronię Pana Pękali http://www.pekala.waw.pl Nie jest to jakaś reklama działalności Pana Pękali lecz czas, aby się spotkać, nawiązać bliższe kontakty a może umawiać się na wspólne strzelanko.
Z posiadanych informacja to wiem, że wybiera się Cyna i ja oczywiście. To tyle co wiem na temat bloczkowców. Będzie kilka osób z łukami refleksyjnymi i tradycyjnymi.

Zapraszam i pozdrawiam serdecznie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2007, 11:11:51 pm wysłana przez White Eagle »

White Eagle

  • Gość
Odp: 2007.07.08 Picknick łuczniczy w Warszawie - Siekierki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2007, 11:09:47 pm »
Witam serdecznie.
Imprezkę uważam za udaną. Nawet nie padało. Pan Pękala to człowiek, który przygotowuje różna cele do trafienia. Oprócz tradycyjnych mat słomianych postawił 3 maty (snopki słomiane) pionowo. Snoek po środku robił za porwanego a 2 boczne za terrorystów. Na pytanie Pana Pękali zadane uczestnikom picknicku, do którego celu będziemy strzelać w pierwszej kolejności? Wszyscy razem odpowiedzieli, że "do porwanego, bo wtedy nic nie powie terrorystom". Taka odpowiedź rozbawiła mnie na max-a. :). Było kilkanaście osób z różnymi łukami.
Z przykrością muszę stwierdzić, że Pan Pękala nie nastawia się na łuczników z łukami bloczkowymi. Musiałem sobie sam rozstawić swój strzałochwyt z tarczą i oddzielnie strzelałem. Pokazał się po 1 godzinie gość z bloczkiem myśliwskim 70# i już od tej pory było nas 2.

W tygodniu zapowiedziała się Cyna, ale pod koniec tygodnia zrezygnowała z przyjazdu - trudno.

Chyba wystarczy.
Pozdrawiam serdecznie