Autor Wątek: Rszyla nowa liga profesjonalna  (Przeczytany 12614 razy)

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Rszyla nowa liga profesjonalna
« dnia: Czerwiec 21, 2007, 09:28:25 am »
Witajcie,
Znalazlem taka informacje na jednym z forow.
http://europroarchery.com/cgi-bin/htmlos.cgi/00183.7.1439012328168717522

Nagrody sa zacne:)

Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

msl72

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Rszyla nowa liga profesjonalna
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2007, 02:01:21 pm »
Hej!
Przekaz świetny! Nawet przy moim słabym kompie i nie najszybszym połączeniu mogę oglądać przekaz bez pikselozy i bez przerw na buforowanie.  Myślałem o ściągnięciu tych filmików i wypaleniu płyty na przyszłość. Jednak nie "siedzę" na tyle głęboko w sprawach technicznych i nie potrafię tego zrobić (nie ma opcji "download"). Wiem, że istnieją programy, które potrafią to obejść. Proszę tym samym o sugestie "jak to zrobić" ew. chętnię skorzystam z kopii ściągniętej przez jednego z Was. Na stronie organizatora nie ma informacji o obostrzeniach w tym zakresie - więc zakładam, że można to zrobić.
Jeśli jednak organizator planuje wydać relację z zawodów dostępną komercyjnie - to oczywiście nie ma o czym mówić i moje wcześniejsze rozważania mijają się z celem.

Pozdrawiam i8 z góry dziękuję
Maciek

White Eagle

  • Gość
Odp: Rszyla nowa liga profesjonalna
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2007, 07:57:38 am »
Witam serdecznie
Ja proponuje troche prostszą metode wejścia w posiadanie tych filmów. Napisz do webmaster, że jesteś zainteresowany tymi filmami i niech Ci przyśle ja na Twój email.
Webmaster wstawiając taki film jest zainteresowany, aby ludzie go oglądali. Wiele razy to robiłem i nie spotkałem się z odmową.

Drugim wyjściem jest wejść w posiadanie programu, który ściąga całą zawartość strony www na HDD.

Pozdrawiam serdecznie